Як доглядати за пірсингом в губі

Ви могли зробити прекрасний новий пірсинг, але правильний догляд за ним - це зовсім інше питання. Ніхто не хоче ходити з опуклими інфікованими губами. Пірсинг може легко заразитися в перші кілька тижнів, так що це якраз той час, коли вам слід дуже ретельно за ним доглядати. Щоб дізнатися більше про кращих способах для догляду - читайте цю статтю.

Кроки

 1. 1

  Знайте, що в більшості майстерень для пірсингу ви можете купити (за певну суму грошей) яке-небудь підходяще бактерицидний засіб для нанесення на новий прокол. Ці кошти легко витираються з вашого пірсингу і будуть для вас дуже корисними.

 2. 2

  Зрозумійте, що будь-яке поєднання наступних заходів допоможе швидше зажити вашому пірсингу і знизити ризик інфікування.

 3. 3

  Використовуйте стерилізатор для очищення передньої сторони вашої губи і кільця. Нанесіть невелику кількість мила на кільце і покрутіть його. Промийте водою.

 4. 4

  Прополощіть рот безалкогольної рідиною для полоскання рота, такий як «Biotene» або «Crest Prohealth» (не використовуйте «Listere», він містить алкоголь, який буде перешкоджати загоєнню) або суміш з 1/4 чайної ложки солі 200г склянки води. Пополощіть і сплюньте!

 5. 5

  Ні в якому разі не слід наносити на пірсинг «Neosporin», так як він не призначений для колотих ран, до яких відносять пірсинг.
 6. 6

  Ви можете використовувати солоний розчин з дистильованою водою для очищення як зовні, так і зсередини. Додайте 1/4 чайної ложки НЕ йодованої морської солі в половину склянки теплої води, занурте в нього ватний тампон і промакніте ваш пірсинг зовні, щоб очистити його.

 7. 7

  Не наносіть на ваш новий пірсинг засоби, що містять спирт або перекис. На відміну від попередніх досліджень, Національна Асоціація Пірсингу довела, що такі кошти підсушують пірсинг і загоєння проходить неправильно, а це може зашкодити вашому організму.

 8. 8

  Не намагайтеся змінювати ювелірні вироби в губі, поки вона повністю не заживе. Попросіть фахівця з пірсингу замінити вам сережку або просто почекайте до 3 тижнів до повного загоєння, тому що прокол може затягнутися, якщо ви витягнете сережку повністю.


Поради

 • Огляньте кімнату для пірсингу і переконайтеся в її чистоті. Якщо місце не виглядає досить чистим - підіть. Пам`ятайте, що у вашому тілі збираються робити рану і все, що ви хочете, щоб вам залишили - це сережку, а не інфекцію.
 • Завжди мийте руки, перш ніж торкатися до пірсингу.


 • Чистіть зуби!
 • Зробіть домашнє завдання! Перед тим, як зважитися на пірсинг, поговоріть з фахівцем з пірсингу або кимось із знайомих, хто вже робив пірсинг.
 • Підтримуйте красу і зволоженість ваших губ.
 • Отримуйте задоволення! Пірсинг може перетворитися в цікавий спосіб виразити себе.
 • Не використовуйте ватяні диски або кульки навколо нового проколу - вільні волокна можуть потрапити в свіжу рану і викликати інфекцію. Краще візьміть чарку і замочіть зовнішню сторону вашого нового пірсингу в теплій солоній воді не менше 10 хвилин.

Попередження

 • Зверніть увагу, що ці інструкції призначені для володаря новим пірсингом, який нічим не заражений!
 • Якщо в прокол потрапила інфекція -, не виймайте пірсинг. В іншому випадку він може затягнутися і поширити інфекцію всередині організму. Замість цього, негайно зверніться до лікаря.

Що вам знадобиться

 • Бактерицидну мило без запаху
 • Чи не йодована сіль і тепла вода
 • Рідина для полоскання рота / водний розчин (без алкоголю)