Як тримати пірсинг пупка в чистоті

Деякі дівчата бояться проколювати пупок, вважаючи, що він може запалитися. Не хвилюйтеся! Прочитайте нашу статтю, як тримати пірсинг в чистоті, і все буде добре.

Кроки

 1. 1

  Мийте пупок антибактеріальним милом один або два рази на день. Спочатку вимийте руки. Якщо на місці проколу утворилася скоринка, то видаліть її ватною паличкою. Потім акуратно промийте пупок антибактеріальним милом. Намагайтеся не тягнути за прикрасу, оскільки це викличе біль і сповільнить загоєння проколу.
  • Намагайтеся, щоб мило потрапило в місця проколів. Найпростіший спосіб - це наповнити чашку наполовину мильною водою і, акуратно перевернувши, притиснути її до пупка. Якщо ви недавно зробили пірсинг, то вам може бути трохи боляче, але біль пройде через кілька днів.

 2. 2

  Не використовуйте медичний спирт або перекис водню. Вони сушать шкіру і заважають швидкому загоєнню проколу.

 3. 3

  Не використовуйте мазі. Мазі не дають кисню надходити до тканин, що дуже важливо для процесу загоєння.
 4. 4

  Чи не плавайте. Чи не плавайте в басейні, в озері або в річці. У ваш пупок повинна потрапляти тільки мильна вода.

 5. 5

  Не торкайтеся до пірсингу, поки він заживає. Ви повинні стосуватися його тільки тоді, коли ви чистите його. А перед цим обов`язково мийте руки.

 6. 6

  Поки пупок заживає, що не виймайте з нього прикрасу. У деяких пірсинг заживає протягом шести тижнів, а в інших цей процес може зайняти кілька місяців. Запитайте про це в салоні, де ви робили пірсинг.
  • Якщо ваш пірсинг заживає добре і не болить, то ви можете змінювати кульки на штанзі. Але саму штангу не чіпайте. Інакше можна занести в прокол бактерії. 7. 7

  Слідкуйте за появою інфекції. Якщо з місця проколу з`являється білувата рідина, то це означає, що пірсинг заживає нормально. Якщо рідина жовта, зелена, і погано пахне, то у пірсінгу з`явилася інфекція. У цьому випадку, йдіть до лікаря.


Поради

 • Добре чистити пупок солоною водою.
 • Салон, де ви будете робити пірсинг, повинен бути чистим, з ліцензією, і стерильним обладнанням.
 • Чистите пірсинг регулярно, навіть після того, як він заживе. Після того, як пройде 3 місяці, то пупок можна чистити рідше. Два рази на тиждень буде чудово.
 • Добре чистити пупок рідким антибактеріальним милом. Воно добре піниться, його легко наносити і змивати.
 • Не торкайтеся до свого пірсингу!
 • Олія чайного дерева - дуже ефективний антибактеріальний засіб і добре пахне. Ви також можете промивати пупок милом, що містить це масло.