Як зупинити появу конденсату на бачку туалету

Баки унітазу потіють через розходження між температурою води в унітазі і зовнішнього повітря. Вода в баку холодна, через що поверхня бака теж холодна. Коли тепле повітря в кімнаті контактує з холодним баком, на поверхні утворюються краплі води, також відомі як конденсат. Це типова проблема для домовласників у весняні та літні місяці, коли стоїть тепла погода. Навіть якщо вологість бака не хвилює вас, зі спітнілого бака вода буде капати прямо на підлогу, через що, з часом, призведе до пошкоджень підлоги і подпола. Існує кілька способів, за допомогою яких ви можете не дати унітазу «потіти».

Кроки

 1. 1

  Накрийте бак унітазу. Купуйте баків покриття або візьміть шматок тканини і обмотайте їм бак унітазу. Зазвичай для цього використовують махрову тканину або матеріал, з якого виготовляють рушники. Тканина буде вбирати конденсат, який зібрався на зовнішніх стінках бака.

 2. 2

  Створіть вентиляцію в повітрі навколо унітазу. Поставте вентилятор біля унітазу або включите вентилятор у ванній, щоб висушувати конденсат, який утворюється на унітазі, а також, щоб зменшити кількість вологи в повітрі. Рухомий повітря краще висушить конденсат на унітазі, якщо між унітазом і стіною буде знаходитися адекватне простір. Якщо у повітря не буде місця циркулювати навколо і за унітазом, він не зможе випарувати конденсат. Ви також можете вдатися до осушувачу. Однак не забувайте, що ванна має дуже вологе середовище, так що апарату доведеться працювати постійно.

 3. 3

  Зменшіть температуру у ванній. Увімкніть кондиціонер, щоб зменшити температуру повітря навколо унітазу, щоб він був ближче до температури води всередині бака. Це зменшить кількість конденсату, який утворюється через контакт холодного бака з теплим повітрям.
 4. 4

  Встановіть на унітаз змішувальний клапан, щоб збільшити температуру води, яка надходить в бак. Цей клапан закріплюється на трубі холодної води, яка йде до унітазу і з`єднуючи його з гарячою водою. Це збільшить температуру води, що надходить в бак, що зменшить відмінність між температурою бака і зовнішнього повітря, тим самим зменшуючи конденсат на баку. Надходження гарячої води може бути перекрито, коли нагрівання не потрібно.

 5. 5

  Придбайте змішувальний бак. Принцип його роботи схожий з роботою змішувального клапана. Вода в бак надходить рівнозначної температурі по відношенню до зовнішнього повітря, де вона спершу нагрівається в окремому баку.

Що вам знадобиться

 • Чохол для бака унітазу


 • Змішувальний клапан
 • Змішувальний бак
 • Кондиціонер
 • Вентилятор
 • Осушитель