Як Встановити новий унітаз

Встановити новий унітаз набагато легше, ніж може здатися на перший погляд. Насправді, більшість вирішують особисто прибрати старий унітаз і замінити його новим, не вдаючись до допомоги водопровідника чи майстра. Якщо ви вирішили самі встановити унітаз, то повинні знати, як це зробити. Ця стаття навчить вас тому, як прибрати старий унітаз і замінити його новим, щоб внести трохи новизни у вашу ванну кімнату.
Метод 1 з 2: Зйом старого унітазу

 1. 1

  Перед тим як зняти старий туалет, виміряйте дистанцію між стіною і болтами унітазу, вкрученими в підлогу. Стандартний унітаз повинен знаходитися на відстані в 30 см від стіни. Якщо ваш унітаз відповідає цим показником, можете купити будь-яку стандартну модель і встановити її на існуюче місце без особливих труднощів.

 2. 2

  Вимкніть клапан подачі води. Це необхідно для того, щоб вода не наливалася в бачок унітазу, поки ви будете його знімати.

 3. 3

  Змийте, щоб прибрати воду з бачка і унітазу.

 4. 4

  Надіньте великі гумові рукавички, щоб захистити свої руки від шкідливих бактерій, які знаходяться в унітазі і біля нього.

 5. 5

  Вилийте з унітазу і бачка залишки води. Спочатку можете вливати воду невеликим стаканом, а потім скористатися губкою. Вилийте надлишки води в миску, а потім вилийте її.

 6. 6

  Відкрутіть болти, які прикручують бачок до унітазу.

 7. 7

  Відкрутіть шланг подачі води.

 8. 8

  Потім зніміть бачок з унітазу. Покладіть його в зручне місце, де воно не буде поширювати бактерії.

 9. 9

  Візьміть гайковий ключ і відкрутите болти, які прикручують унітаз до підлоги.

 10. 10

  Зламайте силіконовий шар, розгойдуючи унітаз взад і вперед. Не варто занадто сильно розгойдувати унітаз, просто прикладіть трохи зусиль. Відокремивши унітаз від статі, винесіть його з ванної разом з бачком.

 11. 11

  Отскребая залишки силікону біля зливного отвору. Так як ви будете наносити новий шар силікону, вам необхідно видалити якомога більше старого шару.

 12. 12

  Заткніть зливний отвір старої ганчіркою чи чимось ще. Так ви не дасте смороду з каналізації проникнути у вашу ванну до того, як встановите новий унітаз.

Метод 2 з 2: Установка нового унітазу

 1. 1

  Замініть стару кромку зливного отвору на нову. Відкрутіть стару кромку і замініть її новою. Потім прикрутіть шурупами нову кромку до підлоги. 2. 2

  Нанесіть нове кільце з силікону до нижньої частини унітазу, навколо зливного отвору. Силіконове кільце може бути або звичайним, або з направленим всередину краєм.

 3. 3

  Переконайтеся, що кромка щільно прилягає до підлоги. Якщо кромка розхитується, вам може знадобитися прибрати силіконове кільце і встановити все заново. Закрутіть або зовсім замініть болти, якщо необхідно.

 4. 4

  Підніміть і встановите унітаз на анкерні болти, що стирчать з підлоги. Ця частина німого важкувата, і відразу може не вийти.

 5. 5

  Точно встановивши болти через отвори внизу унітазу, покачайте унітаз з боку в бік, щоб закріпити зливний отвір унітазу. Покачайте унітаз з боку в бік, як ви це робили, коли знімали унітаз (див. Вище).

 6. 6

  Вставте болти через отвори в унітазі і злегка закрутіть їх руками. Чи не закручуйте занадто сильно, або унітаз може тріснути.

 7. 7

  Вставте прокладку або щось ще, щоб вирівняти унітаз.

 8. 8

  Поступово закурите болти внизу унітазу розсувним гайковим ключем. Злегка закрутіть одну сторону, а потім перейдіть до іншої. Іншими словами, спробуйте закрутити їх все одночасно.
  • Перекручення болтів може призвести до тріщин в унітазі. Дотримуйтесь баланс між закрученими і перетягнутими болтами.

 9. 9

  Встановіть декоративні заклепки на болти, прикручені до підлоги.

 10. 10

  Акуратно встановіть бачок на унітаз так, щоб він точно потрапив на болти, вкручені в унітаз. Закрутіть болти руками. Дивіться, що не перекрутити їх.

 11. 11

  Підключіть шланг подачі води і включіть воду.

 12. 12

  Закладіть отвори біля основи унітазу, щоб забезпечити гарне кріплення.