Як полагодити базікати сидіння для унітазу

Затягніть ваше сидіння для унітазу. Не чекайте поки воно зрушиться, коли ви найменше цього очікуєте. Проста затяжка це все, що потрібно.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть проріз. Задня панель сидіння для унітазу, як правило, прикріплена до унітазу двома пластиковими болтами і двома гайками внизу. У передній частині кришки, візьміть невелику викрутку і знайдіть маленький проріз, щоб можна було підняти кришку. Подденьте їх.

 2. 2

  Центр сидіння на унітазі. Подивіться уважно на пластикову головку болта і вирішите, які викрутки підійдуть. Використовуйте велику викрутку, інакше болт не повернеться або він буде ковзати. Поверніть за годинниковою стрілкою викрутку як показано вище. Там, як правило, є гайка з крилом, щоб гайка не повертається, тому вона повинна бути затягнута.
 3. 3

  Забезпечте деякий тиск. Якщо болт повертається без затягування, помістіть невеликі плоскогубці внизу, де ви намацали гайку, і зафіксуйте її. Після поворотів болтів кілька разів, крило на гайці запобіжить від поворотів, так що закрутіть щільно. Поверніть накладки на місце і вони повинні замикатися.

Поради

 • Переконайтеся, що у вас є місце, щоб підняти. Більшість з них знаходяться попереду, кілька маленьких поворотів і побачите вирізи на кришках.
 • Якщо ви повністю хочете замінити місце, пам`ятайте, що є два типи унітазу: КРУГЛІ і подовження. Подивіться на передню частину унітазу, це кругла або яйцеподібна (подовжена) форма. У комплекті поставки має бути чітко вказано, яка вона.


 • Якщо є зламаний болт, ви можете купити пластмасові в господарському магазині.

Що вам знадобиться

 • Велика викрутка.
 • Маленька викрутка.
 • Маленькі плоскогубці.