Як бути корисним іншим

Приємний і поступливий характер допоможе вам завести друзів і прожити щасливе життя. Деякі люди не сприймають це всерйоз, але чим приємніше ваш характер, тим легше вам буде в житті. Скажіть: «я люблю тебе» кожному, кого ви дійсно любите.


Кроки

 1. 1

  Посміхайтеся! Тепер вам потрібно бути повністю чесним. Ви віддаєте перевагу бути поруч з людиною, яка постійно сумує і веде себе дуже серйозно, або вам цікавіше тусуватися з ким-небудь, хто завжди посміхається й жартує? Звичайно, привітна посмішка завжди зможе скрасити чийсь день. Будьте в доброму гуморі. Тоді ви будете почувати себе комфортніше, і люди потягнуться до вас!

 2. 2

  Пропонуйте свою допомогу. У вас є друзі або брати / сестри, яким потрібна допомога? Чому б не допомогти їм? Допоможіть батькам навести порядок вдома або допоможіть однокласникові з проектом. Пам`ятайте, що все хороше рано чи пізно повернеться до вас.
 3. 3

  Говоріть людям позитивні слова. Хваліть їх, якщо вони роблять щось, чим ви захоплюєтеся, підбадьорити людину, якщо він потрапив у неприємну ситуацію. Коли вам сумно, коли ви думаєте, що ніхто не може допомогти вам, хіба не підбадьорити вас чиї-небудь добрі слова? Якщо ви ставитеся до таких людей, які завжди готові допомогти іншим, вас завжди будуть любити, і ви будете почувати себе прекрасно.

 4. 4

  Не критикуйте. Навпаки, хваліть! Люди потребують когось, хто скаже їм щось хороше і добре, а не в комусь, хто критикуватиме кожен їх крок. Звичайно, ви маєте право висловлювати свою думку, але не варто робити це в грубій формі.

 5. 5

  Будьте сприйнятливі і намагайтеся зрозуміти людей. Незалежно від того, як вони одягнені або від інших зовнішніх факторів, кожен з них заслуговує шанс. Чому б не підійти до кого-небудь, що не посміхнутися і не запропонувати свою допомогу ?. 6. 6

  Подумайте, перш ніж щось робити. Перш ніж прийняти рішення, гарненько проаналізуйте ситуацію. Іноді дуже хочеться сказати все прямо, не замислюючись, в які наслідки це може вилитися, і хто може через це постраждати. Завжди робіть те, що вважаєте правильним. Пам`ятайте, що потрібно зробити те, що буде справедливим для всіх. Також то не будьте грубі до людей, які вам зустрічаються. Якщо хтось у чомусь потребує, постарайтеся йому допомогти. Адже, можливо, коли-небудь допомога знадобиться вам.

Поради

 • Будьте доброзичливі до людей не через те, що у них є, а через те, хто вони насправді, і що ви до них відчуваєте. Якщо ви спілкуєтеся з людиною через спільних інтересів і загальних принципів, така дружба піде вам на користь і обов`язково буде щирою. Якщо ж ви спілкуєтеся з людиною, тому що він популярний або носить модний одяг, така дружба і копійки не варто.
 • Якщо хтось попросить вас про допомогу - допоможіть. Ви ніколи не знаєте, коли допомога може знадобитися вам.
 • Не можна забувати про себе, але необхідно думати і про почуття інших людей. Дізнайтеся їхню думку щодо тієї чи іншої ситуації. Постарайтеся допомогти, якщо у людини проблеми.