Як бути людиною честі

Бути людиною честі означає бути добрим, чесним і чуйним, не чекаючи нагороди за свою поведінку. Це рідкісне поєднання достоїнств, але попрактиковавшись, будь-хто може стати благородним. Ви хочете бути тим типом людини, яка відстоює свої переконання, а не йде від них, який рятує своїх друзів, коли вони потребують вас, і тим, хто відомий як порядний громадянин? Почніть з малого, наприклад, приходьте, якщо ви сказали, що прийдете або пропонуйте допомогу, якщо хтось потребує в ній. Коли ви практикуєтеся жити чесно в повсякденних вчинках, і даєте людям зрозуміти, що вони можуть на вас розраховувати, благородство буде відчуватися, як ваша друга натура.
Частина 1 з 2: Розвиваючи почуття шляхетності

 1. 1

  Будьте тією людиною, яким, як ви кажете, ви є. Легко бути приємною людиною, ходити з готовою посмішкою і «вітати» всіх, кого ви бачите. Але, бути благородним не те ж саме, що бути доброзичливим. Коли справа доходить до честі, важливіше бути справжнім. Показуйте світу, хто ви насправді, навіть якщо це йде на шкоду вашій репутації «милого» людини. Щоб бути людиною честі, ви повинні бути надійним.
  • Якщо ви приховуєте ваші справжні думки і почуття за «маскою», спробуйте зняти маску і подивитися, що станеться. Може бути, людей це спочатку відштовхне, але через деякий час вони будуть довіряти вам більше, так як ви більше відкрили себе для них.
  • Це не означає, що ви повинні ходити і бути непривітним, але намагайтеся краще виражати те, що ви дійсно відчуваєте, замість того, щоб все прикрашати, це потрібно, щоб полегшити соціальне спілкування або спробувати сподобається людям.

 2. 2

  Робіть те, що ви говорили, що ви збираєтеся робити. Якщо ви постійно відкидаєте дружні плани, або не з`являються, коли ви сказали, що допоможете, попрацюйте над цим. Можливо, ви насправді мали це на увазі, коли говорили, що зустрінетеся зі старим другом, який весь час телефонує, але ваші дії говорять гучніше, ніж ваші наміри. Головним елементом того, щоб стати шляхетною людиною - позбавиться від ваших ненадійних тенденцій.
  • Кожна, здавалося б, нешкідлива брехня робить вас менш надійним в очах інших, і незабаром люди не будуть вважати вас надійним взагалі. Робіть те, що ви говорите, незважаючи на те, наскільки це незначно, виховає характер і розвине ваше почуття честі.
  • Практикуйтеся. Зрештою, ви будете ненавидіти те почуття, коли не дотримуєтесь своїм словам, ви перестанете брати зобов`язання, яких ви не можете дотримуватися.

 3. 3

  Зміцнюйте вашу систему цінностей. У що ви вірите? В тій чи іншій ситуації, як ви вирішуєте, що правильно, а що ні? Мати міцну систему цінностей є ключем до шляхетності, так як діючий з честю людина означає чоловік, які робить правильні речі, навіть якщо інші з вами не згодні. Це може бути дуже важко зрозуміти, як вести себе з честю в тій чи іншій ситуації. Ваші цінності - це те, до чого ви вдаєтеся за відповідями, коли нема кого запитати. Коли ви прирівняти себе з ними, ви зможете пишатися собою за те, що зробили все можливе, незалежно від того, яким буде підсумок.
  • Ваші цінності можуть бути прирівняні з певною релігією або іншою системою переконань. Може бути, ваші батьки вклали в вас міцні переконання, коли ростили вас. Спробуйте вивчити ваші цінності, щоб переконатися, що ви справді вірите в них, так як важко постояти за щось, якщо ваш інстинкт говорить вам, що це не зовсім так.
  • Якщо це поняття важке, і ви шукаєте відповіді, спробуйте обговорити це з людьми, яких ви вважаєте мудрими, які читають філософські та релігійні тексти, або відвідують богослужіння. Досліджуйте різні системи цінностей і порівнюйте їх принципи зі вашим життєвим досвідом, щоб з`ясувати, що правильно.

 4. 4

  Дбайте про інших людей. Шляхетна людина дійсно хвилюється за людей в його житті. До них відносяться батьки, які працюють на другий і третин роботі, щоб їхні діти ні в чому не бідували, друзі, які не дозволяють їхнім приятелям сідати за кермо після ночі пияцтва. Людина честі показує свою глибоку любов до інших своїми діями. Якщо люди у вашому житті не знають, що на вас можна покластися, час показати їм це.
  • Також піклуйтеся про людей за межами вашого найближчого оточення. Поводитися благородно не обмежується тільки допомогою людям, яких ви знаєте і любите. Що б ви зробили, якби ви йшли по вулиці і побачили, що хтось потребує допомоги?
  • Позначте ваші кордону. Звичайно, важко давати дрібниця кожній окремій людині, яка просить про неї. Неможливо допомогти всім, з ким ви зіштовхнетеся. Але бути людиною честі означає бачити людей як людей, поважаючи їх людяність, і віддаючи те небагато, що ви можете запропонувати.

 5. 5

  Позбавтеся від прихованих мотивів. Якщо ви шляхетна людина, ви допомагаєте людям, тому що ви дбаєте про них, і ви не очікуєте, що це окупиться. Коли ви робите щось в цьому роді, не повинно бути корисливого мотиву за етім- вами рухає любов. Подумайте про рішення, які ви робите кожен день, і вирішите, що ними рухає. Тільки ви знаєте, заплямовані ваші дії мотивом, про який ви не хочете, щоб інші знали.
  • Наприклад, ви ніколи не давали раду, який послужив вам, замість того, щоб дійсно спробувати допомогти людині? Якщо ваша сестра запитує вас, як ви думаєте, чи повинна вона переїхати в Нью-Йорку, а ви дійсно хочете, щоб вона залишилася в місті, не дозволяйте вашим почуттям зіпсувати ваш рада. Порадьте їй робити те, що ви вважаєте кращим для неї, не для вас.
  • Чи не зрощує обурення щодо допомоги, або інтерес від того, що ви отримаєте з даної ситуації. Якщо ви не хочете робити щось, ви повинні припинити робити це. Набагато благородніше бути щирим у тому, що ви відчуваєте, ніж таємно зневажати те, що ви робите.

Частина 2 з 2: Вести себе гідно

 1. 1

  Працюйте заради того, що ви хочете. Ви хочете нову машину? Хлопця? Трохи нового одягу? Ви заслуговуєте всі ці речі, але не використовуйте ярлики, щоб отримати їх. Набагато легше вибрати легкий шлях, але це, як правило, зробить боляче комусь ще, і якщо ви робите це досить часто, це буде мати неприємні наслідки. Якщо ви щось хочете, працюйте заради цього. Це почесна справа.
  • Чи не крадіть або намагайтеся вимагати гроші у людей замість того щоб заплатити те, що ви повинні.
  • Не варто безсоромно фліртувати з чужою п`яною дівчиною замість того, щоб сформувати справжні стосунки з тим, хто вільний.
  • Чи не позичайте гроші у ваших друзів і сім`ї, замість того, щоб влаштується на роботу.


  • Не беріть кредит на чужу ідею замість того, щоб вигадувати ваші власні ідеї.

 2. 2

  Говоріть правду. Чесність і честь йдуть рука об руку. Попрацюйте над тим, щоб завжди говорити правду, незважаючи на те, що це стосується ваших власних намірів чи зовнішньої ситуації. Це, безумовно, змусить вас почувати себе незручно час від часу, і ви можете стати предметом гніву або образ інших людей. Але, зрештою, люди зрозуміють, що ви той, хто говорить все, як є, а не прикрашає все.
  • Якщо є ситуація, в якій вам не комфортно говорити правду, краще нічого не говорите. Це краще, ніж брехати.
  • Коли справа доходить до маленької брехні, яку ми говоримо, щоб не зачепити чужі почуття, зателефонуйте. Просто знайте, що якщо ви брешете досить часто, навіть якщо це невелика брехня («Ні, це плаття виглядає чудово!» Або «Так, мені дійсно сподобалася твоя мова!») Люди перестануть довіряти вашу думку, і почнуть вважати, що ви просто були люб`язні.

 3. 3

  Захищайте те, у що вірите. Розвивати ваші цінності це одне, але постояти за них це зовсім інше. Легко довести те, що знаходиться у вашій голові, але благородні люди говорять і втручаються. Захищати свої цінності може означати багато, і до цього не завжди потрібно залучати велике шоу. Незабаром, ви зможете вести себе гідно і бути прикладом для інших людей.
  • Наприклад, якщо всі на роботі висміює певної людини, коли його немає поруч, ви могли б дати зрозуміти, що ви не вважаєте це правильним. Іноді просто сказати: «Я не згоден» або навіть міняти тему розмови кожен раз, коли справа доходить до цього, - це спосіб висловити вашу думку.
  • Іноді вам доведеться зіткнутися з більш серйозною проблемою, і ви повинні будете вибрати між тим, щоб постояти за те, що ви вважаєте правильним і зберегти вашу роботу, або залишитися друзями з кимось, або відстоювати свою репутацію як милого і доброго людини. Це той момент, коли справжня честь вмирає, і, сподіваюся, ви залишалися благородним в маленьких ситуаціях і це підготує вас до великих рішенням.

 4. 4

  Приходьте на допомогу людям. Якби ви намалювали мультфільм шляхетної людини, це могло б виглядати так: хлопець відмовився від свого місця в автобусі для літньої людини, допоміг дитині нести його багаж і запропонував заплатити за когось, хто забув гроші. Ці всі кліше продемонструвати поведінку шляхетної людини, але також це ті ситуації, які можуть статися в реальному житті, і забезпечити легку можливості стати трохи шляхетніше. Тим не менш, справжня честь проявляється тоді, коли ви покликані зробити те, що ви насправді не хочете робити, але ви робите це в будь-якому випадку.
  • Наприклад, може бути, ваш брат і дві його собаки потребують місці, де можна зупинитися на три тижні, після втрати їхнього будинку. Ваш простір будуть обмежувати, але він ваш брат, тому ви йдете на це.
  • Або може бути, ви в машині по дорозі в аеропорт, щоб встигнути на рейс до Венеції на ваш медовий місяць, і ви стали свідком того, як автомобіль пішов з дороги і потрапив в огорожу. Навіть якщо це буде означати, що ви збираєтеся пропустити ваш рейс, ви зупинитеся і запропонуйте вашу допомогу.

 5. 5

  Ніколи не маніпулюйте людьми. Важливою частиною того, щоб бути людиною честі, - це розуміти, який вплив ваші слова і дії чинять на інших людей. У вас є можливість допомогти, і у вас є можливість нашкодити. Не зв`язуйтеся з емоціями людей, як спосіб роздобути те, що ви хочете. Це легко робити навіть не усвідомлюючи цього, так що постарайтеся бути більш уважним до того, який вплив ви надаєте.
  • Не користуйтеся слабкістю, наприклад, за допомогою чиєїсь хвороби отримати перевагу над ними.
  • Чи не контролюйте тих, хто оточує вас. Нехай вони приймають свої власні рішення.
  • Не використовуйте почуття провини людей, щоб зробити те, що ви хочете.
  • Не дозволяйте людям думати, що ви відчуваєте більше емоцій, ніж є насправді.


Поради

 • Попросіть вибачення, якщо ви зробили щось неправильно, і, в свою чергу, прощайте помилки.
 • Боріться з лицемірством.

Попередження

 • На вас можуть нападати фізично або емоційно.
 • Майте на увазі, що ви теж можете помилятися, і прислухайтеся до інших.