Як змусити людей в вас закохатися

Ви коли-небудь помічали, що, здається, деяких людей люблять абсолютно все? І хоча ви не можете «змусити» людину робити те, що вам потрібно, ви можете вплинути на нього, переконати своєю чарівністю, що ви теж заслуговуєте уваги!

Метод 1 з 5: Майте гарне почуття гумору

 1. 1

  Навчіться веселити людей. Багатьом подобається, коли оточуючі їх люди вміють смішити.
  • Розсмішіть людини, розповівши йому жарт. Жарти змушують сміятися з кількох причин. Вони дають психологічну підтримку, роблячи нас щасливими, або пропонують розділити якийсь взаємний досвід.
  • Смішно покажіть якоїсь людини. Для цього ви повинні вести себе як та людина, будь це ваш знайомий або хтось знаменитий і впізнаваний.
  • Розсмішіть кого-небудь, розігравши його. Розіграші - це зіграна над кимось жарт, яка може в підсумку розсмішити. Найкраще влаштовувати розіграші над близькими друзями, оскільки за ними може послідувати відповідна жарт.
  • Дивіться далі: «Як змусити когось сміятися».

Метод 2 з 5: Будьте іскоркою позитиву в житті інших людей

 1. 1

  Завжди посміхайтеся. Посмішка допомагає вам стати ближче людині. Раптово посміхнувшись, ви змусите та інших людей посміхнутися. Посмішка дуже допомагає, коли ситуація важка або людина відчуває себе пригніченою, тоді усмішка стане промінцем надії.
  • Найчастіше пробуйте посміхатися. Ви коли-небудь чули про «невимушеній посмішці»? Люди з невимушеною посмішкою без зусиль посміхаються, і зазвичай це робить оточуючих їх людей щасливими. Коли ви часто посміхаєтеся, то і посмішка стає все більш невимушеною. Тренуйтеся частіше і ви відчуєте, яка з ваших посмішок найпривабливіша. Скоро ваша впевненість у власній усмішці зросте, і ви почнете посміхатися навіть без задньої думки.
  • Дивіться далі: «Як посміхатися».

 2. 2

  Будьте оптимістом. Завжди намагайтеся бачити в людях і речах краще.
  • Дивіться на чашку, яка наполовину повна, а не наполовину порожня. Хороші речі трапляються з хорошими людьми. Коли оптиміст переживає важкий період, йому все одно вдається бачити хороше в будь-якій ситуації. Він бачить, що невдача - це нова можливість для вдосконалення і пам`ятає, що «не вбиває нас, робить нас сильнішими»
  • Бачте хороше в інших людях. Погано бачити в інших одні недоліки, за це вас ніхто не буде поважати. Будьте оптимістом і шукайте краще в кожному.
  • Дивіться далі: «Як бути оптимістом».

 3. 3

  Будьте ввічливим. Це, напевно, найважливіше якість. Ввічливі люди змушують інших почувати себе краще і тим самим налагоджують гарні взаємини.
  • Вчіться ділитися. Ділитися - це означатиме розділити свій десерт на дві частини і віддати половину молодшого брата чи сестри. Або поділитися чимось більш значущим: наприклад, вашим часом, простором, вашої мудрістю. Бути щедрим - і є частина того, що називається «ввічливість». Намагайтеся не брати більше, ніж ви віддаєте і, коли у вас є можливість, віддавайте більше, ніж ви берете.
  • Будьте щирим. Ввічливість - це ще не все. Якщо ви просто хочете бути ввічливим, щоб отримати те, що ви хочете, це зовсім не те, що має на увазі ввічливість - такого людина можна назвати дріб`язковим, брехливим і жорстоким. Бути ввічливим потрібно тому, що ви захочете озирнутися на своє життя і побачити, що ви, незважаючи ні на що, були хорошою людиною. Бути ввічливим потрібно тому, що ви дійсно цього хочете.
  • Дивіться далі: «Як бути ввічливим».

 4. 4

  Давайте людині надію, коли все погано. Будьте тією людиною, яка скаже, що ще щось можна зробити, скаже, що все може вийти. Подивіться на того, хто не вірить в хороший результат подій, і спростуйте усі його міркування добре продуманими аргументами, доведіть, що непереборні з вигляду перешкоди можна вирішити. І коли всі ці міркування будуть зруйновані, порадійте і поверніть надію тому, хто вже зневірився. Хтось повинен це зробити і вас полюблять за те, що вам вистачило сили духу пробитися крізь стіну заперечення і песимізму.

Метод 3 з 5: Будьте товариським

 1. 1

  Постарайтеся подружитися з людьми. Дивіться на їх характер і їхні інтереси. Коли ви говорите з людиною, говорите на його рівні. Говоріть на теми, які його цікавлять. Бути доброзичливим - це значить дати людині відчути себе комфортно у вашій присутності, ви повинні отримувати задоволення від спілкування з цією людиною.
  • Вмійте спілкуватися мовою тіла. Якщо ви хочете показати людині, що ви готові до бесіди, тоді вам варто поводитися відкрито.
  • Не відволікайтеся. Ще один спосіб бути дружелюбнее - це помічати, що відбувається навколо, а не намагатися пройти ще один рівень «Candy Crush» на своєму iPhone. Якщо ви друкуєте щось в телефоні, носом зарилися в книгу, дивіться в екран комп`ютера або навіть розглядаєте лак на нігтях, тоді людина вирішить, що у вас є заняття цікавіше, ніж просто спілкуватися з ним. Замість цього ви повинні підняти голову, посміхнутися і бути готовим до того, що запропонує вам мир. Ви здивуєтеся, як багато людей вирішать, що ви доброзичливий чоловік і як швидко вони опиняться поруч з вами.
  • Працюйте над тим, щоб якомога довше підтримувати зоровий контакт з людиною, з якою ви спілкуєтеся, щоб він відчував вашу увагу і знав, що дійсно його заслуговує.
  • Читайте далі: «Як бути доброзичливим».

 2. 2

  Говорите компліменти. Постарайтеся, щоб ваші компліменти звучали щиро.
  • Чи не обожнюєте людини, інакше ви будете виглядати підлабузником. Ви повинні вірити в те, що говорите.


  • Робіть оригінальні компліменти. Дівчина, яка знає, що вона красива, і яка чує це кожен день, захоче знати, що вона ще й розумна. Хлопець, який щодня чує, який він цілеспрямований, захоче знати, що він ще й відмінний сім`янин. Підбирайте ваші компліменти до таких якостей, які менш помітні, але, тим не менш, дуже важливі.

  • Дивіться далі: «Як робити компліменти».

 3. 3

  Розмовляйте з усіма. Розширюйте свій коло друзів і робіть його різноманітним.
  • Подумайте про вітальною фразі. Якщо ви збираєтеся підійти до когось або плануєте з кимось поговорити, вам потрібно якось почати розмову. Початок розмови переконає людину, що ви прямуєте соціальному протоколу, що ви доброзичливий чоловік і щиро зацікавлені у співрозмовнику. Дивіться далі: «Як розмовляти з людиною, з якою ви до цього не зустрічалися».
  • Слухайте уважно. Спілкування з іншими в цілому полягає в умінні слухати те, про що говорить співрозмовник. Коли ви уважно слухаєте іншу людину, ви дізнаєтеся про його цілі і поглядах на життя. Слухаючи співрозмовника, ви даєте йому відчути, що розумієте його, тим самим налагоджуючи більш ефективне спілкування.
  • Слідкуйте за мовою тіла. Покажіть, що людина вам подобається. Опускаючи голову або відводячи погляд, ви показуєте, що втрачаєте інтерес. Підтримуйте зоровий контакт і кивайте, щоб показати, що ви слухаєте.
  • Не забувайте поділитися інформацією про себе. Вам не завжди потрібно чекати, коли людина поставить вам питання, щоб почати говорити про себе.
  • Дивіться далі: «Як розмовляти з кимось».

 4. 4

  Робіть подарунки, щоб виявити увагу. Це не повинні бути дорогі або яскраві подарунки, просто невеликі знаки уваги. Наприклад, це може бути баночка домашнього джему або шматочок домашньої в`яленої яловичини. Це може бути коробка шоколаду або вірш, написаний в якості привітання. Може бути, ваучер в улюблений ресторан. А найкращий подарунок - це ваш час ... і обійми!

Метод 4 з 5: Будьте плечем, на яке завжди можна спертися.

 1. 1

  Будьте надійною людиною. Завжди уважно вислухайте про проблеми і підбадьорює людини.
  • Тримайте секрети при собі. Не брешуть. Ніколи не переказуйте чужих розповідей. Ви можете вірити тільки тактовним людям і тим, хто вміє зберігати мовчання і виправдати вашу довіру. Якщо ви зрадите секрет, це повернеться до вас, і довіра буде підірвана.

 2. 2

  Робіть людям ласку. Якщо комусь потрібна допомога - запропонуйте її. Якщо комусь потрібна допомога, а у вас є можливість допомогти - допоможіть.
  • Уникайте говорити людям те, що «ожесточить» їх. Світ жорстокий і без ваших слів, звернених до людини, яка кричить про допомогу. Якщо людина ніяк не може боротися, допоможіть йому зібрати свої сили, але не потрібно бути жорстоким.

 3. 3

  Заступався за друзів, які потрапили в неприємності. Будьте на їхньому боці, підтримуйте їх. Справжня дружба полягає в прийнятті людини таким, який він є і все одно залишатися на його боці. Покажіть свою відданість. Це відноситься і до вашої здатності захищати інших, залишатися на тому ж боці. Як в їх присутності, так і, що ще важливіше, в їх відсутність. Довіра міцно, коли людина знає, що у нього або неї є ваша відданість.
  • Дивіться далі: «Як заступитися за друга, який потрапив у біду».

Метод 5 з 5: Покажіть себе з хорошого боку

 1. 1

  Виглядаєте доброзичливим і милою людиною. Це не означає, що вам потрібно одягатися так само, як і всі інші. Вам просто потрібно виглядати відкритим, щирим, доброзичливим. Це важливо, оскільки більшість людей судять про людину, з яким побачилися вперше, за першими 30 секундам знайомства.
  • Будьте охайним і дотримуйтесь правил особистої гігієни. Мийте волосся, робіть манікюр, чистите зуби і приймайте душ - так ви станете більш привабливим для оточуючих. Хлопці, якщо ви хочете носити вуса або бороду - це не означає, що за ними не потрібно доглядати.
  • Одягайте гарний одяг. Вам не потрібен модельний гардероб, щоб виглядати добре. Намагайтеся дотримуватися класики, а не трендових і яскравих речей. Легше виглядати добре в одязі, яка ніколи не старіє, так що витрачайте гроші на неї.

Поради

 • Не будьте расистом і нікого не дискримінує. Коли ви дізнаєтеся людей з інших куточків світу, ви зрозумієте, що всі ми однакові - ми любимо так само, у нас такі ж страхи і бажання.
 • Знайдіть точки дотику з іншими людьми. Навіть якщо ви відчуваєте, що не хочете дружити з цією людиною, поважайте його і, принаймні, вислухайте. Вам не потрібно сваритися, просто залишайтеся ввічливим.
 • Завжди стежте за тим, щоб під час бесіди говорили не ви один. Задавайте питання, людям це зазвичай подобається.
 • Одягайте одяг яскравих щасливих кольорів. У нудний день подаруйте людям щось яскраве.

Попередження

 • Чи не міняйтеся тільки заради того, щоб відповідати чиїмось уявленням. Розвивайте якості, які роблять вас краще.