Як висловити подяку

Можна відчувати себе вдячним друзям, родині, здоров`ю та обставинам, але не завжди можна виразити це. Щоб по-справжньому висловити подяку, ви повинні бути добрим, відкритим і чуйним, даючи людям відчути себе краще. Не поспішайте і дайте людям зрозуміти, що ви їх дійсно цінуєте. Просто пам`ятайте, що бути вдячним означає бути щасливим.
Метод 1 з 3: Як висловити подяку близьким людям

 1. Як висловити подяку

  1

  Підпишіть подячну листівку. Подячні листівки призначені не тільки для вираження подяки вчителям- їх можна дарувати всім, хто позитивно вплинув на ваше життя. Ви можете підписати таку листівку коханій бариста або найкращому другові, і вам не обов`язково чекати особливого випадку, щоб подарувати таку листівку. Подячна листівка близькій людині - це легкий спосіб висловити, наскільки ви вдячні за те, що він є у вашому житті.
  • Ви також можете написати «лист подяки», якщо вважаєте, що слова подяки не вмістяться в листівку.
  • Ви можете надіслати листівки друзям, навіть якщо вони живуть поруч з вами, щоб справити особливий ефект.

 2. Як висловити подяку

  2

  Робіть щось для ваших друзів просто тому, що це ваші друзі. Якщо ви хочете висловити подяку, не обов`язково робити щось для друзів, тому що вони допомогли вам або тому що ви хочете зробити щось у відповідь. Замість цього допомагайте їм просто тому, що вони вам дороги, і ви хочете полегшити їхнє життя. Ви можете принести їм каву або їжу, коли вони зайняті, запропонувати посидіти з дитиною або вигуляти собаку або знайти інший спосіб допомогти другу.
  • Будьте спостережливі. Подумайте, як ви можете дійсно допомогти вашому другу. Якщо ваш друг втомився, скажіть, що вигуляти його собаку, а ваш друг може поки поспати. Якщо в кімнаті вашого друга безлад, допоможіть розкласти все по місцях. Ваш друг може навіть не підозрювати, що йому потрібно, поки ви це не запропонуєте.
  • Звичайно, ваші друзі теж повинні робити щось у відповідь. Ви ж не хочете, щоб люди користувалися вашою добротою.

 3. Як висловити подяку

  3

  Скажіть вашій родині, що ви їх дуже цінуєте. Можливо, ви приймаєте сім`ю як само собою зрозумілий факт, навіть не усвідомлюючи цього. Якщо ви хочете висловити, наскільки ви цінуєте сім`ю, то повинні кожен день говорити вашим близьким людям, що ви любите їх. Таким чином, ви висловите свою подяку за все, що вони вам дають.
  • Скажіть це їм особисто або по телефону. Робіть це якомога частіше. Ваша сім`я - це люди, яких ви приймаєте такими, які вони є, і дуже важливо висловлювати свої почуття до них.
  • Покажіть, наскільки багато вони для вас означають, приділяючи їм свій час. Дивіться разом фільми, грайте в настільні ігри або готуйте разом. Це один із способів висловити свою подяку.
  • Допомагайте родині по дому. Не чекайте, поки мама змусить вас постірать- зробіть це самі.

 4. Як висловити подяку

  4

  Даруйте значущі подарунки. Вираз подяки означає покупку дорогих подарков- замість цього можна знайти спосіб виразити те, наскільки ви цінуєте людини, за допомогою підтримки та турботи. Якщо ваш друг давно мріяв про яку-небудь книзі, підіть разом з ним на зустріч з автором книги і купіть йому її-якщо ваш друг захоплюється йогою, але для нього це занадто дорого, подаруйте йому абонемент на один місяць.
  • Звертайте увагу на те, що говорять вам ваші друзі і члени сім`ї. Якщо один з ваших друзів згадує свою улюблену групу, купіть квитки на концерт.
  • Якщо ваша мама згадує про те, що хотіла б навчитися готувати італійські страви, купіть їй кулінарну книгу.
  • Не обов`язково чекати дня народження або свята, щоб подарувати подарунок. Часом найкращі подарунки - це ті, що просто подаровані від душі.

 5. Як висловити подяку

  5

  Надішліть квіти. Квіти можна відправляти не тільки на день народження або з особливої нагоди. Ви можете послати квіти другові або сім`ї, просто щоб показати, що ви дбаєте про них, і що вони вам не байдужі. Наступного разу, коли будете відчувати вдячність або захочете зробити щось приємне далекому одному, зателефонуйте в квіткову крамницю і замовте букет квітів, щоб порадувати друга.
  • Якщо ви знайдете спосіб дізнатися улюблені квіти свого друга, зробіть букет і відправте його особисто.

 6. Як висловити подяку

  6

  Спечіть що-небудь. Ви можете спекти банановий хліб, печиво з шоколадною крихтою або один з улюблених десертів вашого друга, щоб зробити йому приємне. Ви можете доставити печиво до будинку вашого друга або відправити його поштою, якщо він живе далеко. Це прекрасний спосіб висловити подяку, адже кожен знає, наскільки складно що-небудь спекти. Ваш друг або близька людина відразу зрозуміє, наскільки ви його цінуєте, і буде вам вдячний.
  • Випічка - це особлива форма вираження подяки, якщо ви знаєте потреби людини. Шоколад або цукерки змусять будь-якої людини відчути себе краще і можуть бути прекрасним способом вираження турботи.

 7. Як висловити подяку

  7

  Поважайте старших. Ще одним способом вираження подяки є прояв поваги до старших. Якщо ви близько спілкуєтеся з вашим дідусем чи бабусею або просто проводите час з людьми похилого віку, дуже важливо показати, наскільки ви їх цінуєте. Це прекрасний спосіб вираження подяки.
  • Прислухайтеся до того, що вони говорять, і не ігноруйте їх. Вони можуть багато чому вас навчити.

 8. Як висловити подяку

  8

  Допоможіть людині прибратися. Ще одним способом вираження подяки друзям чи родині є допомога по дому або яка-небудь інша допомога. Якщо ви допоможете людині забратися, це очистить ваш розум і позбавить цієї людини від неприємної завдання. Поспостерігайте, чи не потрібна допомога вашим батькам або друзям і просто здивуєте їх, прибравшись.
  • Якщо вашим сюрпризом є прибирання - зробіть це, просто переконайтеся, людині так буде зручно, і він не вважає, що ви цим порушуєте його особистий простір.
  • Якщо ви гість в чиєму-небудь будинку на кілька днів, тоді прибирання буде прекрасним виразом вдячності.

 9. Як висловити подяку

  9

  Надайте людині список всього, що він зробив для вас. Ще одним способом вираження подяки близькій людині є надання списку всіх тих чудових речей, які він для вас зробив, приміром, навчив вас готувати чудовий салат з вермішеллю. Ви можете скласти такий список для вашого начальника, члена сім`ї або друга-це змусить людину відчути себе краще від того, що ви його цінуєте.
  • Ви можете навіть прикрасити чим-небудь список, щоб ваш близька людина міг повісити його де-небудь. Якщо ви дійсно хочете принести людині радість, можете оформити список в рамочку.

 10. Як висловити подяку

  10

  Слухайте. Ви також можете висловити свою подяку, якщо будете слухати людину. Просто будьте поруч з близьким вам людиною, приділіть йому час і дайте відчути, що ви його любите і цінуєте. Просто посидьте поруч з людиною, вимкніть телефон, підтримуйте зоровий контакт і слухайте, а не перебивайте і не придумуйте відповідь в голові. Деякі люди просто люблять, щоб їх слухали, і ви можете висловити свою турботу про людину, якщо просто будете слухати його.
  • Не давайте раду, поки вас не попросять про це. Іноді краще цього не робити.
  • Не порівнюйте досвід людини з вашим власним, якщо не вважаєте, що це може допомогти. Замість цього оцінюйте те, що вам кажуть, з точки зору вашого співрозмовника.

 11. Як висловити подяку

  11

  Висловіть подяку публічно. Ще одним способом вираження подяки є подяку в публічному місці. Але ви не повинні змушувати людину почувати себе ніяково. Ви просто повинні показати, що він для вас доріг, і що ви вдячні йому за надану допомогу. Скажіть кілька пропозицій під час вечері або невеликий зустрічі з друзями, щоб висловити подяку за роль, зіграну людиною у вашому житті.
  • Ви просто повинні говорити щиро і від душі. Ви повинні навести приклади того, що зробив для вас людина.
  • Ви допоможете людині відчути гордість, якщо висловіть йому подяку публічно.

Метод 2 з 3: Вираз подяки незнайомим людям

 1. Як висловити подяку

  1

  Зробіть добру справу. Якщо ви зробите добру справу, це допоможе вам висловити подяку навколишнього вас світу. Ви можете послати квіти незнайомцю, покласти дрібниця в прострочений лічильник на стоянці або зробити інше добре діло. Найкраще в даному випадку це те, що ви робите все анонімно. Ось те, що ви можете зробити:
  • Перерахувати гроші або відправити одяг на благодійність
  • Навчити когось чомусь новому
  • Послухати людини, що відчуває себе самотньо
  • Допомогти людині знайти вихід 2. Як висловити подяку

  2

  Запропонуйте допомогу. Ви можете висловити подяку незнайомій людині, запропонувавши необхідну допомогу. Хоча вам не обов`язково переступати межі, ви можете допомогти жінці донести пакети з їжею до машини, допомогти людині донести важкі пакети до дверей або допомогти офіціантові прибратися, якщо він зайнятий. Докладіть зусиль, і ви зможете висловити, таким чином, подяку.
  • Пошукайте можливість допомогти іншим людям. Хоча вам не обов`язково бути наполегливим, багато людей просто боятися попросити про допомогу

 3. Як висловити подяку

  3

  Посміхайтеся. Просто посміхайтеся людям, щоб вони відчули себе краще. Ви можете посміхнутися людині, що проходить повз, що сидить в автобусі поруч з вами або подає вам кави. Просто посміхніться, щоб людині було приємно. Ви не знаєте, що може означати для незнайомця ваша усмішка. Ваша посмішка може підбадьорити людини і поліпшити йому настрій.
  • Якщо ви будете посміхатися людям, що працюють у сфері обслуговування, ви висловите свою подяку таким чином. Ці люди працюють дні безперервно і відчувають невдячність такої роботи, тому ваша посмішка може виправити ситуацію.

 4. Як висловити подяку

  4

  Давайте чайові. Ще одним способом вираження подяки є чайові за добре виконану роботу. Чайові повинні бути хорошими, і таким чином ви подякуйте офіціанта або кого-небудь, хто надав вами будь-які послуги. Це невеликий жест, який зможе допомогти поліпшити фінансову ситуацію людей, що допомагають вам у чому-небудь.
  • Залиште записку для офіціанта, щоб висловити свою подяку. Багато людей проводять цілий день на роботі, не отримуючи ніякої подяки за свою роботу.

 5. Як висловити подяку

  5

  Поважайте оточуючих вас людей. Ще одним способом вираження подяки є повага до оточуючих людей. Поважайте простір інших людей і не розмовляйте занадто голосно по телефону в тихих публічних місцях. Будьте ласкаві і ввічливі з незнайомцями, які перебувають в одній кімнаті. Просто прикладіть зусилля і ставитеся до людей з повагою і добротою, яку вони заслуговують.
  • Ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб ставилися до вас. Чи не переступайте особистий простір інших людей. Поступайтеся місцем в автобусі. Посміхайтеся людям, які виглядають сумними.
  • Проявляйте хороші манери в якості вираження подяки. Не сваріться, що не жуйте з відкритим ротом і не перебивайте інших людей.

 6. Як висловити подяку

  6

  Будьте хорошим громадянином. Ви також можете висловити подяку світу, будучи хорошим громадянином. Це означає, що потрібно паркувати машину тільки в одному місці, прибирати за собою сміття, пропускати пішоходів або робити що-небудь ще, щоб висловити свою повагу суспільству. Якщо ви будете засмічувати навколишній світ або залишати візок із супермаркету посередині парковки, ви будете невдячним громадянином.
  • Пам`ятайте, що мир вам не належить. Завжди пам`ятайте, що потрібно ставити речі на свої місця і не чекати, поки це зробить хтось інший.
  • Виконуйте свої громадянські обов`язки. Голосуйте за президента і на місцевих виборах, а також платите податки.

 7. Як висловити подяку

  7

  Робіть компліменти. Ви також можете висловити подяку, роблячи компліменти оточуючих людей. Так як ми говоримо про незнайомих людей, ви не повинні змушувати людей відчувати себе ніяково. Просто говорите: «Класна сорочка!» Або «Мені подобаються ваші квіти!» Це змусить людину відчути себе особливим. Ви можете робити компліменти регулярно.
  • Подумайте про унікальні, дивних і оригінальних аспектах. Якщо хтось іде в найвищому сорочці, зробіть комплімент, і людина буде задоволений власною зовнішністю.
  • Якщо у когось чарівна посмішка, скажіть про це. Але ви повинні зробити це так, щоб людина не подумав, що ви на щось натякаєте.

Метод 3 з 3: Як жити більш вдячної життям

 1. Як висловити подяку

  1

  Ведіть журнал подяки. Якщо ви хочете зробити подяку своєю звичкою, ви повинні почати з журналу подяки і записувати щотижня те, за що ви відчуваєте вдячність. Просто виберіть день, приміром, неділя, і складіть список з 10-20 речей, за який ви вдячні. Ви, можливо, відчуєте, що в цьому немає нічого особливого, але якщо ви задумаєтеся гарненько, то відчуєте, що в житті є маса речей, за які можна бути вдячним.
  • Якщо ви будете читати журнал раз на місяць, ви зможете відчути, наскільки ви вдячні за ту чи іншу подію.
  • Ви можете навіть зберегти журнал на комп`ютері, щоб заповнювати його протягом дня.

 2. Як висловити подяку

  2

  Займіться йогою. Йога - це практика подяки. Якщо ви хочете зробити подяку частиною вашого способу життя, займайтеся йогою 2-3 рази на тиждень і говорите «Намасте», щоб висловити подяку за кожен вдих, який ви робите. Ви також можете займатися йогою будинку, якщо вам так буде зручніше.
  • Практика йоги означає зречення від засудження і вираз подяки за здорове тіло, дароване вам. Це означає, що ви вітаєте світ і відчуваєте себе добре.
  • Йогою необхідно займатися у власному ритмі і не засуджувати невміння інших людей. Це допомагає стати більш вдячним по відношенню до навколишнього світу.

 3. Як висловити подяку

  3

  Займіться волонтерською діяльністю. Волонтерська діяльність є ще одним способом висловити подяку за всі переваги вашого життя. Як би ви не були зайняті, ви можете приділити кілька годин кожен місяць, щоб допомогти викладачеві в місцевій бібліотеці, попрацювати на кухні, допомогти місцевій школі або прибрати парк у вашій місцевості. Якщо ви докладете зусиль, ви зможете висловити подяку в повній мірі.
  • Якщо ви будете оточені людьми, ви також зможете навчитися багато чому у них самих.

 4. Як висловити подяку

  4

  Висловлюйте вдячність в соціальних мережах. Більшість людей використовує соціальні мережі для розваги або скарг на світ. Хоча існує безліч причин для скарг, ви не повинні ображати оточуючих людей. Замість цього пишіть повідомлення, висловлюючи свою вдячність. Це прекрасний спосіб висловити подяку багатьом людям одночасно, і цей спосіб не вимагає зайвих зусиль.
  • Ви не повинні афішувати свою подяку занадто сильно. Якщо ви робите це від душі, люди оцінять ваші труди.
  • Зробіть щось для інших людей в якості подяки. Поділіться цікавим фактом про їжу або кішках. Це не обов`язково має бути щось серйозне. Якщо ви будете поширювати тільки сумні новинні статті і скаржитися на світ, це буде неправильно.

 5. Як висловити подяку

  5

  Якомога менше скаржтеся. Якщо ви дійсно хочете висловити подяку, то повинні якомога менше скаржитися. Хоча деколи хочеться висловити свої почуття, ви повинні ділитися позитивом, а не негативом. Якщо ви скаржитеся на роботу, ви висловлюєте невдячність. Якщо ви скаржитеся на близьку людину постійно, ви не забуваєте про любов і підтримку. Мислите позитивно і будьте оптимістичні замість того, щоб скаржитися.
  • Якщо ви скаржитеся при кожній можливості, ви не зможете побачити гарне у вашому житті. Хоча всі ми часом впадаємо в депресію, ви повинні концентруватися на тому, щоб говорити тільки про позитивні речі і висловлювати подяку в більш загальноприйнятій формі.

 6. Як висловити подяку

  6

  Висловлюйте свою любов. Ще одним способом вираження подяки є турбота. Обіймайте інших людей, цілуйте дітей і ваших рідних. Приділяйте час на обійми з партнером, і при наступній зустрічі з одним, обійміть його, а не просто помахайте рукою. Висловлюйте свої почуття до інших людей.
  • Але ви повинні переконатися, що людині, яку ви обіймаєте, це приємно. Інакше ви змусите його відчути себе ніяково.
  • Цілуйте близької людини як мінімум два рази на день.

 7. Як висловити подяку

  7

  Перестаньте брехати. Якщо ви хочете жити більш вдячної життям, то не повинні пліткувати про інших людей. Замість цього говорите щось хороше і ставитеся до людей позитивно. Замість пліток і образ, підбадьорюйте інших людей. Висловлюйте турботу про людей і не будьте невдячним, ображаючи їх.
  • Крім цього, якщо ваші друзі почують добрі слова про себе, вони почнуть думати про вас краще. Це прекрасний спосіб поширити хорошу карму!

 8. Як висловити подяку

  8

  Живіть сьогоднішнім днем. Одним з головних способів жити більш вдячної життям є жити сьогоднішнім днем, не піклуючись про те, що що-небудь сталося в минулому, і не думаючи про майбутнє. Якщо ви будете жити поточним моментом, ви будете насолоджуватися кожним вдихом, кожній посмішкою і кожним шматочком їжі. Життя - це подорож, і потрібно бути вдячним на кожному відрізку шляху.
  • Висловіть своє занепокоєння на папері замість того, щоб присвячувати цьому весь свій час. Чи не затуманює своє життя негативними думками.
  • Намагайтеся не жити минулим. Будьте вдячні за відносини, які у вас були, і навіть за скоєні помилки.