Як зосередитися на виконанні домашньої роботи

Кожен стикався з чимось подібним: у вас величезна кількість домашнього завдання, але ви зовсім не можете зосередитися. Незалежно від причини, ви не можете налаштувати свій розум, щоб залишатися на одному місці досить довго, щоб закінчити домашню роботу з алгебри, або дописати свій твір про прочитану книгу. Але не варто переживати з цього приводу, тому що в цій статті ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам зосередитися тільки на одному - на виконанні домашнього завдання.

Кроки

 1. 1

  Плануйте. Складіть список домашнього завдання, яке повинно бути зроблено. Скільки вам потрібно часу? На що піде найбільше часу? Що є найбільш важливим завданням? Скільки часу у вас є? Організуйте свою роботу, можливо почавши її виконання з нелюбимих предметів.

 2. 2

  Перекусіть. Дуже важко зосередитися, коли ви голодни- з`їжте щось смачне і корисне, перш ніж приступити до занять.

 3. 3

  Увімкніть музику! Музичний супровід може бути дуже корисним під час виконання домашньої роботи. Слухайте спокійну класичну або оперну музику.

 4. 4

  Робіть перерви. Заведіть будильник, щоб він дзвенів кожні тридцять або сорок хвилин. Десяти - пятнадцатиминутного перерви буде достатньо. Ви можете зробити легку пробіжку, присісти 20 разів або зробити кілька гімнастичних вправ.
 5. 5

  Доведіть справу до кінця. Сядьте за виконання домашнього завдання. Вимкніть телевізор, телефон, і постарайтеся не реагувати на повідомлення. Виконуйте домашню роботу акуратно, напишіть все що необхідно, а потім перевірте написане. Завдяки цьому ви зможете поліпшити оцінки і мати репутацію розумного учня.

 6. 6

  Виділяйте певну кількість часу для кожного предмета.

Поради

 • Ваше робоче місце повинне бути чистим і акуратним.
 • Поставте воду або напій на стіл, у випадку якщо ви випробуєте спрагу. Також ви можете приготувати здоровий перекус.


 • Вимкніть соціальні мережі, наприклад, Tumblr, Facebook, Instagram, Twitter і т.д., а ще краще просто відключити WiFi!
 • Ваша родина повинна знати, що ви робите домашню роботу. Якщо у вас є молодші брати і сестри, ви можете використовувати бируши, або укласти малюків подрімати.
 • Працюйте за зручним столом.
 • Починайте виконувати домашню роботу в той час, коли ви зосереджені краще.
 • Відкрийте вікно, свіже повітря допомагає зосереджуватися.
 • У вашій кімнаті повинно бути хороше освітлення. Світло допомагає зосередитися.
 • Вимкніть комп`ютер.