Як навчитися справлятися з домашньою роботою

Дуже важливо вчасно виконувати необхідний обсяг домашньої роботи, щоб уникнути зіткнень з великими труднощами в майбутньому. Виконання домашніх завдань також відіб`ється на ваших хороших випускних оцінках. Це також чудовий спосіб задовольнити ваших батьків і вчителів. Ви отримаєте хорошу репутацію і відсутність проблем.

Кроки

 1. 1

  Начините виконувати домашнє завдання в кінці уроку, якщо вчитель дає вам вільний час. Це допоможе розвантажити обсяг роботи, коли ви будете вдома. Ви також зможете завжди попросити вчителя про допомогу. Відкладіть теревені з друзями на потім. Використовуйте також вільний час обіду. Увечері, будучи втомленим ви можете поговорити з друзями замість того щоб займатися виконанням вправ (якщо вони вже закінчені).

 2. 2

  Заведіть щоденник домашньої роботи. Багато шкіл їх видають, але якщо ваша цього не робить, купіть його. Вони дуже корисні для коротких записів необхідних завдань і термінів їх виконання. Найкраще виконувати роботу в день, коли її задали, так ви не відстанете. Постарайтеся визначити, скільки часу у вас займе виконання кожного завдання. Можливо, вам потрібна практика гри на піаніно або тренування з футболу, щоденник ідеально підійде для розподілу часу.

 3. 3

  Знайдіть гарне місце для виконання домашньої роботи. Не варто відволікатися на телевізор у сусідній кімнаті чи брата, що грає поруч у відеоігри. Крім того, завжди є надія завершити домашню роботу раніше, і зайнятися цікавими для вас речами: зіграти з вашими однолітками і подихати свіжим повітрям. Не варто перевтомлюватися. Винагороджуйте себе. Скажіть, що ви закінчуєте свої завдання з математики. З`їжте печиво і дозвольте собі 5-10 хвилин перерви. Не затягуйте його, ви можете втратити концентрацію і швидше за все не захочете повертатися до її виконання. Відмовтеся від комп`ютера, якщо він вам не потрібен для виконання роботи. Вхідні листи і повідомлення будуть відволікати вас. Намагайтеся не розмовляти по телефону з друзями поки не закінчите. Працюйте в тихому місці, закінчите ваше завдання.

 4. 4

  Займайтеся в першу чергу тією роботою, яку буде необхідно скоро здавати. Якщо вам задано есе на 2000 слів на кінець тижня і невелике опитування на завтра, займіться опитуванням. Ви повинні позбавлятися від невеликих завдань, щоб повністю сконцентруватися на великому обсязі роботи. Зайве напруження шкодить людському мозку.

 5. 5

  Робіть короткі перерви, щоб дати собі відпочити. Наприклад, через кожну годину, робіть п`ятнадцятихвилинні перерви.

 6. 6

  Залиште трохи часу на перевірку виконаного завдання або надайте це вашим батькам. Ви повинні бути впевнені в тому, що виконали все необхідне.

 7. 7

  Переконайтеся, що ви не поспішайте. Через це ви можете пропускати потрібне і допускати багато помилок. Працюйте з тією швидкістю, яка вам найбільше підходить.

 8. 8

  Мотивуйте себе. Скажіть собі: «Закінчуючи кожну сторінку, я стаю ближче до завершення роботи». Час буде проходити непомітніше, і ви закінчите своє завдання.

 9. 9

  Відвідайте бібліотеку. Якщо решта варіанти не підходять, відвідайте після школи бібліотеку і закінчите ваше домашнє завдання в цей же день. Ви можете попрямувати в шкільну або публічну бібліотеку. Це тихе і спокійне місце, яке допомагає багатьом людям завершити роботу.

Поради

 • Дотримуйтесь порядок на своєму робочому місці. Це дозволяє вам концентруватися і мотивує працювати в чистоті. • Розставляйте пріоритети. Шопінг можна відкласти до кінця тижня, а домашню роботу немає.
 • Також не здзвонюєтеся з друзями, для того щоб списати. Вчителі можуть дізнатися про це, а якщо навіть і ні, будуть інші наслідки. Ви не будете в змозі зрозуміти весь обсяг інформації і завалите свої іспити. Однак відмінний вихід подзвонити другу, якщо вам необхідна допомога в розумінні завдання і його виконання (якщо ви запитаєте вчителя, вірна відповідь буде вам гарантований). Якщо ви телефонуєте одному, залишайтеся на лінії так довго, як вам необхідно. Ви дуже легко можете відволіктися!
 • Постарайтеся запам`ятовувати на уроках якомога більше інформації. Дуже легко відволіктися на свої думки, але намагайтеся думати і візуалізувати те, про що вам говорить вчитель. Якщо ви вважаєте предмет нудним, вдаючи, що це не так! Незабаром вам почне це подобатися.
 • Завжди намагайтеся закінчити необхідну роботу, навіть якщо знаєте, що не зможете. Учитель обов`язково оцінить ваше старання.
 • Постарайтеся не використовувати комп`ютер при виконанні завдань, якщо це не необхідно.
 • Якщо у вас є позакласні заняття, постарайтеся спочатку виконати основні вправи.
 • Чи не виконуйте вправи на швидку руку, ви будете почувати себе краще, виконуючи роботу повільніше і отримуючи за неї більш високі оцінки.
 • Слухайте завдання, які дає вам учитель. Ви врядли захочете зробити менше або більше ніж необхідно. Не соромтеся задавати питання по темі. Учитель не вважатиме вас дурним, особливо якщо це стосується виконання домашніх завдань. (Наприклад, місіс Джонс задала 5 глав до прочитання на цих вихідних, і ви не почули, що наступного тижня занять з літератури не буде. Значить, ви проведете вихідні, займаючись тим, чим не потрібно і нервуючи через це!)
 • Тримайте вашу записну книжку в межах робочої зони, так щоб ви могли записати завдання які необхідно виконати, або деякі важливі замітки. У вас завжди буде місце для запису думок. Це знімає напругу.
 • Постарайтеся зайнятися легкою частиною завдання в обід або по дорозі додому, якщо у вас є така можливість.


 • Час від часу робіть перерви у вашій домашній роботі. Встановіть для себе обмеження в часі. Чи не більше одного-двох годин поспіль. Після закінчення цього часу зробіть перерву, займіться улюбленою справою.
 • Не приступайте до виконання домашньої роботи відразу після школи. Ви будете виконувати її з працею і не зможете змінити заняття до того як закінчите. Це мотивує вас, але в той же час буде чинити моральний тиск. Спочатку перекусіть або прогуляйтеся, тоді ви не будете помирати, виконуючи свої обов`язки.
 • Встановіть цілі для досягнення. Наприклад, якщо ви впоралися з деякою частиною роботи, зіграйте або скористайтеся інтернетом, потім продовжите виконання. Будьте впевнені в тому, що ви не відволікаєтеся занадто, щоб забути про поставлені завдання.
 • Займайтеся іншими корисними речами під час перерв, вживайте здорову їжу або займайтеся прибиранням в кімнаті. Таким чином, коли ви звільнитеся повністю, вам не доведеться мити підлоги або витрачати час на приготування.
 • Не забувайте приділяти трохи часу фізичним вправам, які дадуть вам енергію для продовження справи.
 • Навіть якщо немає особливих завдань з даного предмета, приділіть час повторення пройденого матеріалу.

Попередження

 • Не думайте, що якщо ваші друзі не роблять домашнє завдання, ви теж не повинні. Домашня робота важлива.
 • Виконання домашньої роботи врятує вас від догани або проблем (перед усім класом) з учителем.
 • Не варто, користуючись Facebook говорити, що ви займаєтеся виконанням вправ.
 • Не потрібно шукати виправдань, чому ви не виконуєте потрібну роботу, або займаєтеся в цей час непотрібними речами.
 • Не думайте, що невеликі пропуски непомітні. Вчителі бачать все і це їх турбує. Наприклад: якщо ви не відповісте на три прості питання з математики, вчитель вважатиме це відсутністю старанності і мотивації. Це знизить ваш авторитет і ймовірно не додасть вам позитивних рекомендацій.
 • Не вчіть уроки в ліжку. Ви, швидше за все, заснете і не закінчите роботу.

Що вам знадобиться

 • Олівці, ручки, фломастери, кольорові олівці, крейда, стікери для нотаток, клей-олівець і т.д.
 • Пляшка води
 • Щоденник з домашніми завданнями, щоб знати про необхідний обсяг роботи.
 • Здорові снеки, фрукти.
 • Зручне, тихе місце для роботи.
 • Домашня робота.
 • Концентрація розуму.