Як підвищити успішність у початковій школі

Ви добре вчитеся, але знаєте, що можете краще? Ви отримуєте хороші оцінки, але хочете, щоб ваші знання були більш грунтовними? Якщо це так, то ця стаття для вас. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як поліпшити успішність у початковій школі.

Кроки

 1. 1

  Спіть не менше 9:00. Це означає, що, якщо ви встаєте в 7, ви не повинні лягати спати пізніше десятої години вечора! Якщо ви добре виспіться, ви не втомитеся на уроках і будете більш зосередженим.

 2. 2

  Уважно слухайте вчителя. Якщо ваш учитель пояснює нову тему, то, швидше за все через час він проведе опитування по цій темі, тому слухайте і робіть нотатки.

 3. 3

  Робіть домашню роботу. Коли ви повертаєтеся додому зі школи, не відкладайте виконання домашнього завдання! Зробивши домашню роботу, перевірте помилки, щоб уникнути поганих оцінок.
 4. 4

  Роблячи домашнє завдання, не відволікайтеся на інші заняття. Не варто робити домашнє завдання або писати есе і одночасно з цим дивитися телевізор. Крім того уникайте шуму, коли робите домашнє завдання.

 5. 5

  Виконавши завдання, перевірте кілька разів. Можливо, ви не раз чули цю пораду від свого вчителя! Багато дітей роблять дурні помилки під час тесту, що, на жаль, відбивається на результаті.

 6. 6

  Здавайте роботу вчасно. Якщо у вас суворий вчитель, то, швидше за все, він може знизити оцінку, якщо ви не будете здавати вчасно роботу. 7. 7

  Будьте організовані. Щоб нічого не забути, записуйте свої плани в блокнот.

 8. 8

  Порівнюйте свої можливості. Не варто з головою іти у позашкільні заходи. Можливо, вам буде весело, але швидше за все, буде недостатньо часу для сну або шкільних завдань.

 9. 9

  Їжте сніданок.

 10. 10

  Готуйтеся до контрольних робіт, тестів і т.д. Ставтеся до цього серйозно. Якщо вчитель говорить, що необхідно підготуватися до контрольної роботи, обов`язково зробіть це.

 11. 11

  Завжди будьте готові. Якщо вчитель дасть вам позапланову самостійну роботу, ви зможете її виконати. Тому будьте завжди готові.