Як ухилитися від домашнього завдання

Ви приходите додому зі школи втомленим і останнє, що ви хочете робити, це домашнє завдання. Ось деякі способи ухилитися від нього.

Кроки

 1. 1

  Якщо у вас є комп`ютер, ви можете сказати вчителеві, що комп`ютер або принтер не працював. У зв`язку з надмірним використанням цього виправдання, швидше за все воно не спрацює.
  • В якості альтернативи можете сказати, що ваш інтернет працює повільно, якщо вам необхідно зробити онлайн пошук для вашого домашнього завдання.

 2. 2

  Якщо ви дівчина, можете нафарбувати нігті і сказати батькам, що не зможете робити домашнє завдання, поки ваші нігті не висохнуть. Продовжуйте додавати шари лаку, щоб не довелося робити домашнє завдання.
 3. 3

  Для початківців, якщо домашнє завдання на перший урок, вам реально доведеться зробити його, особливо, якщо вчитель строгий.

 4. 4

  Виправдання від домашнього завдання «моя собака його з`їла» ніколи не буде працювати, ви повинні бути більш продуманими і планувати наперед. Для початківців, виправдання має бути бездоказове. Наприклад. «Я не зміг зрозуміти записи, які я написав, чи можу я, будь ласка, зробити це на наступний урок» краще, ніж «Для мене це було напряжно».

 5. 5

  Якщо у вас є комп`ютер, скажіть, що вам необхідно працювати на комп`ютері.

 6. 6

  Ви можете зіпсувати свій середній бал атестата, якщо не робити диференційоване завдання. 7. 7

  Ви можете сидіти за комп`ютером, кажучи батькам, що ви робите домашнє завдання, і, коли вони йдуть, все, що вам необхідно зробити, це відкрити нову вкладку і робити те, що ви хочете. Не забувайте повертатися до домашнього завдання, коли батьки заходять.

 8. 8

  Намагайтеся не нервувати, коли виправдовуєтеся. Тоді вчителі можуть дізнатися, що ви брешете.

Поради

 • Пам`ятайте, ctrl + w закриває вікно одним натисканням без запиту, так що це ідеальний спосіб, не завантажуючи Firefox і деякі доповнення, використовувати комп`ютер, щоб батьки не знали про ваші подвиги.
 • «Моя собака з`їла його» погана і заяложена фраза. Якщо у вас дійсно є собака і вона з`їла ваше домашнє завдання, постарайтеся придумати реалістичне, більш переконливе виправдання.
 • Переконайтеся, що ви приберегли «будь-яке» доказ того, що ви не робили домашнє завдання, від своїх батьків. Таким чином, ви могли б просто сказати, що ви робили домашнє завдання і ухилитися від нього.

Попередження

 • В першу чергу, найкраще зробити своє домашнє завдання. Бажання робити домашню роботу допоможе вам у навчанні, і ви не отримаєте оцінок, якщо ви не зробите завдання.

* Домашнє завдання допомагає вам. Зрештою, не бажання робити домашнє завдання вплине не тільки на ваш табель, а й на ваше майбутнє.