Як переконати вчителя підвищити ваші оцінки

Ви хочете отримувати гарні оцінки? Ніхто не хоче, щоб його називали "підлизою", але якщо ви прислухаєтеся до деяких з цих пропозицій, ваш учитель піде вам на зустріч, що неодмінно позначиться на ваших оцінках.

Кроки

 1. 1

  Активно працюйте на уроці. Слідкуйте за своєю поведінкою і приймайте активну участь в уроці: беріть участь в обговореннях, не перебивайте, і не базікайте з друзями. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви можете ігнорувати інші кроки, наведені в цій статті.

 2. 2

  Не чекайте, поки оцінки будуть виставлені. Проявляйте ініціативу і працюйте активно під час семестри якщо ви знаєте, що вчилися погано - особливо якщо цьому є важлива причина - ви повинні постаратися змінити становище. Однак покваптеся, інакше може бути занадто пізно щось змінювати.
  • Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, постарайтеся поліпшити свою оцінку. Попросіть додаткову роботу, щоб виправити поточну оцінку.

 3. 3

  Подумайте, чому ви заслуговуєте кращої оцінки. Можливо, ви докладаєте багато зусиль на уроці, або ж ви в чомусь дуже добре розбираєтеся, це привід поліпшити свої оцінки.

 4. 4

  Підберіть хороші завдання для використання в якості прикладів або резервної копії. Якщо ви зможете довести, що ваша низька оцінка була нещасливою випадковістю, ви зможете змінити ситуацію.

 5. 5

  Подумайте про рішення, яке, здається вам розумним. Це буде залежати від вашої ситуації. Наприклад, якщо ви погано здали тест, попросіть вчителя переписати його. Проте в деяких випадках вчитель може сказати вам «ні». Якщо це так, запропонуйте вчителю зробити багато додаткових завдань, щоб висловити свою мотивацію. Це, безумовно, допоможе.
 6. 6

  Скажіть вчителеві, що ви хотіли б поговорити з ним. Будьте конкретні. Поясніть вчителю, хвилює вас тільки одна оцінка за завдання, з яким ви не впоралися, або всі оцінки в цілому. Ви можете поговорити до або після школи. Майте на увазі, що, чим швидше ви підійдете до вчителя, тим більше вірогідності, що він дасть вам другий шанс.

 7. 7

  Висловіть свою думку. Скажіть, що ви не згодні з оцінкою, і покажіть результати інших тестів і завдань, які демонструють, що ви здібний учень. Запропонуйте рішення, яке ви вважаєте розумним.
  • Якщо проблема полягає в тому, що у вас був ненадійний товариш, з яким ви разом робили проект, не варто перекладати всю провину на нього / неї, або ви зіпсуєте свою репутацію. Замість цього, скажіть вчителю, що свою частину проекту ви виконали якісно, і що це не справедливо, отримувати погану оцінку через те, що хтось не впорався зі своєю роботою.

 8. 8

  Якщо ці пояснення не будуть переконливими для вашого вчителя, не намагайтеся приводити їх. Це буде катастрофа. Спробуйте кроки, які можуть покращити ситуацію, і змініть / пропустіть ті, які на ваш погляд будуть неефективними. Ви знаєте свого вчителя краще.

Поради

 • Будьте ласкаві, ввічливі і ставитеся з повагою до вчителя. Якщо ви вдаєтеся до обвинуваченням учителя, ви не пожнете позитивних результатів. (Тим не менш, не будьте підлизою).
 • Виконуйте домашню роботу якісно. Замість того щоб просто виконати свою домашню роботу, виділіть основні моменти в ній і напишіть акуратно. Переконайтеся, що всі розбірливо написано і вчитель легко зможе розібратися в цьому. Це може додати кілька додаткових балів, так як багато вчителів оцінюють охайність виконання домашнього завдання. Намагайтеся красиво оформляти ваші проекти.


 • Проекти, як правило, складаються з величезної кількості пунктів. Намагайтеся докласти максимум зусиль, щоб виконати завдання якісно, і отримати оцінку, яку ви заслуговуєте.
 • Якщо ви боїтеся бесіди з учителем, попросіть друга піти з вами.
 • Іноді ви можете отримати 10, замість 11. Чи робите все можливе, але все ще отримуєте 9? Робіть все, що в ваших силах.

Попередження

 • Це особливо корисно, якщо ваш учитель поставив вам низьку оцінку помилково.
 • Хоча деякі поступки можуть бути корисні, це не означає, що потрібно завжди на них сподіватися. Як правило, цей метод використовується для того, щоб учень зміг поліпшити свої оцінки. Однак якщо ваш бал занадто низький, навряд чи вчитель поставить вам високу оцінку як бонус.
 • Якщо ви не відкладаєте все на останній момент, щоб поліпшити свою оцінку, ви зможете це зробити. Ваш учитель дасть вам додаткові завдання, і ви з легкістю виправите свою поточну оцінку.
 • Якщо ваша оцінка і так досить висока, вчитель може не захотіти, підняти її.
 • Подумайте про те, чи варто вам дійсно прагнути до цього. Чи готові ви прикладати багато зусиль, щоб отримати гарну оцінку? Подумайте над цим.
 • Не проявляйте надмірну наполегливість, вчитель може почати сердитися. Якщо він не готовий піти вам на поступки і поставити більш високі оцінки, вчіться так, як ви вчилися до цього.
 • Будьте обережні, звинувачуючи свого товариша в тому, що ви отримали погану оцінку, тільки тому, що він не впорався зі своєю частиною проекту-якщо він (а) дізнається про це, ви можете втратити дружні стосунки.

Що вам знадобиться

 • Додаткові вправи
 • Батьки (за бажанням)