Як бути розумним учнем у школі

Ви хочете бути розумним учнем у школі? Якщо так, продовжуйте читати!

Кроки

 1. 1

  Завжди будьте уважні на уроці. Якщо не будете, то можете не зрозуміти, чому вас намагається навчити вчитель. Не говоріть з друзями і не передавайте записки. Утримайтеся від мрій на уроці, тому що так ви повністю втратите концентрацію.

 2. 2

  Завжди будьте готові до уроків. Завжди снідайте і беріть все, що потрібно, перш ніж вийти з дому. У класі перевірте, щоб всі книги, які вам потрібні, були при вас.

 3. 3

  Дотримуйтесь інструкцій. Якщо ви прямуєте інструкціями, які дає вам ваш учитель, то дуже швидко станете відмінником! Якщо ж ви не виконуєте вказівки, можете неправильно прочитати питання, що вплине на вашу остаточну оцінку на іспиті або контрольної.

 4. 4

  Вчіться. Завжди вчіться, щоб ви могли запам`ятати речі, які вивчили. Учитель іноді може влаштовувати невеликі тести з пройденого матеріалу, і якщо ви не готувалися, то не впораєтеся.

 5. 5

  Стати більш організовані. Організованість допоможе вам знайти потрібні папери в потрібний момент. Неорганізованість, швидше за все, стане причиною того, що ви будете втрачати завдання і забувати домашню роботу.
 6. 6

  Завжди закінчуйте домашню роботу вчасно. Це дуже важливо! Це практика, до якої ви повинні бути готові для тіста або іспиту. Сприймайте всі домашні завдання як контрольну роботу. Думайте про домашній роботі як про дуже важливої речі, якщо ви не закінчите її - то не випустять зі школи.

 7. 7

  Розставте пріоритети. Що більш важливо - Facebook або ваша домашня робота? Завжди заздалегідь складайте розпорядок і план роботи. Насамперед виконуйте те, що більш важливо.

 8. 8

  Конспектуйте в школі. Коли вчитель постійно говорить і ви навряд чи все запам`ятайте, записуйте те, що чуєте. Будинки повторіть все це. Якщо ви щось не зрозуміли, завжди можна запитати вчителя після уроку.

 9. 9

  Спілкуйтеся з правильними друзями. Чи не спілкуйтеся з тими, хто називає вас "заучки" або "божевільним на навчанні". Іноді це може пригнічувати вас, залишаючи засмученим і, в деяких ситуаціях, ви можете навіть повністю запустити через них своє навчання. Просто нормально їм поясніть, чому ви хочете добре вчитися. Якщо вони не можуть цього прийняти, нічого страшного. Обертається в інших колах, з тими, у кого схожі інтереси, і прийміть себе такого, яким ви є.

Поради

 • Завжди будьте готові до школи.


 • Готуйтеся до всіх контрольних та іспитів. При цьому, не починайте підготовку за день до контрольної чи іспиту. Ви нічого не запам`ятаєте.
 • Задавайте питання, якщо чогось не розумієте.
 • Завжди зосереджуйте - в школі, коли слухаєте вчителя, або вдома, коли виконуєте домашнє завдання.
 • Сплануйте, що ви збираєтеся робити цілий день, щоб ви знали, чого чекати.
 • Якщо ви не знаєте, як відповісти на запитання в тесті, просто спробуйте вгадати відповідь і запишіть його. Хто знає? Ви можете виявитися праві!
 • Не завершуйте свої заняття заради чого б то не було. НАВЧАННЯ ВАЖЛИВІШИЙ !!!
 • Приділяйте більше часу навчанню, ніж зустрічам з друзями або постійної листуванні.

Попередження

 • Ніколи не дозволяйте нікому підводити вас. Якщо ви плануєте вступити до престижного університету і ви завжди читаєте книжки в школі, щоб добитися цього, не дозволяйте своїм друзям збити вас з пантелику. Якщо вони називають вас "заучки", нічого страшного, але ви можете ігнорувати їх замість того, щоб сприймати глузування і повністю припиняти навчання. Саме вони пошкодують, коли іспити закінчаться і результати їх не вразять.
 • Не будьте занадто працелюбні. Це може стати причиною сильного перенапруження. Врівноважувати своє навчання, час на веселощі і спорт. Час від часу слухайте хорошу музику. Якщо ви відчуваєте, що перенапружені, потрібно перепочити.