Як отримувати хороші оцінки на уроці англійської в Старнно класах

Отже, ви перейшли в старшу школу, і вас цікавить усе, що розповідає вчитель англійської мови. Ви чули багато історій на уроці, але не знаєте, чому вірити. Ви намагаєтеся отримати `п`ятірку` на уроці, але не знаєте, як це зробити. На щастя, запорука успіху на уроці англійської мови існує!

Кроки

 1. 1

  Читайте! Приділяйте 20 хвилин в день на домашнє читання кожен день. Вас здивує той факт, що ви вивчите багато нових слів і поліпшите правопис.

 2. 2

  Задавайте питання! Ніщо так не приносить задоволення вчителю англійської, як питання по темі. Якщо ви задаєте питання, ви зрозумієте, що відбувається на уроці. Якщо ви не знаєте чогось, задайте питання! Це демонструє, що ви уважно слухаєте матеріал і хочете вивчити більше за допомогою питань.

 3. 3

  Залишайтеся на факультативи після занять. Якщо ви хочете поліпшити один з аспектів правопису (вступна частина, тезове твердження, граматика), попросіть допомоги у вчителя. Йому захочеться провести з вами факультатив і допомогти розібратися в матеріалі.

 4. 4

  Принесіть на урок блокнот / папку, ручку / олівець. Приходьте на урок вчасно. Виконуйте домашнє завдання, будьте уважні (ніяких листувань та відеоігор). Записуйте кінцеві терміни здачі проектів, щоб запам`ятати їх.
 5. 5

  Постарайтеся перевищити очікування вчителя. Приміром, якщо він просить вас написати 400 слів про ранньому дитинстві відомого поета, напишіть твір з 600 слів. Можна додати картинки, що позначають основні віхи отроцтва відомої людини. Робіть більше, ніж потрібно. Ви дасте вчителю зрозуміти, що ви здатні добре працювати.

Поради

 • Продемонструйте увагу на уроці. Чи не листуйтеся на телефоні і не відволікайтеся. Будьте уважні і робіть конспект. Ви вивчите щось цікаве.
 • Приймайте участь в обговореннях на уроці на тему прочитаних книг. Підтримуйте свою думку за допомогою цитат з книги. Можна провести паралелі з іншими прочитаними книгами. Більшість вчителів ставлять бали за участь в обговоренні, і цей факт має вплив на семестровий бал.
 • Поговоріть з учителем на нову тему. Виберіть аспект, який ви вважаєте цікавим або заплутаним. Ви краще зрозумієте матеріал, і вчитель зможе пояснити вам завдання ще раз (якщо з першого разу ви не всі зрозуміли).
 • Вчителі хочуть, щоб діти в школі були начитаними. Читайте класику, наприклад, твори «Червона літера», «Убити пересмішника», «Віднесені вітром». Обговоріть ці книги.


 • Глибокі думки і інтелект вражають більшість вчителів. Постарайтеся продемонструвати обізнаність в поточні події, щоб зіставити їх з книгою для читання.
 • Заохочуйте своїх однокласників. Якщо ви будете допомагати і заохочувати їх, вони будуть відповідати тим же. Хто знає, може бути, вам знадобиться допомога однокласника для з`ясування важкою концепції або завдання.

Попередження

 • Ніколи не списуються і не займайтеся плагіатом! Якщо вас зловлять на брехні, ви автоматично отримаєте нуль за завдання, і швидше за все, будете запрошені до кабінету директора. Звичайно, можна обдурити вчителя і отримати `п`ятірку` за невиконане завдання, але не забувайте, що вчитель більше ніколи не буде вам довіряти.
 • Не робіть домашнє завдання в останню хвилину. Для того, що отримати `п`ять`, вам потрібно сильно постаратися. Вкрай важко добре виконати завдання в 2.30 ночі перед здачею проекту. Не можна робити завдання в шкільному автобусі або на уроці математики.
 • Прогулювання уроків знижує оцінку, тому що ви пропустите цінний матеріал і відстанете від однокласників, коли прийде час відповідати на уроці. Крім того, ваш учитель розсердиться, якщо ви пропустите урок. Якщо вчитель дізнається, що ви прогуляли урок, він засмутиться через вас.

Що вам знадобиться

 • Ручка і папір
 • Блокнот
 • Книга для читання