Як поліпшити успішність, докладаючи зусиль

Ви хочете мати хороші оцінки? Ця стаття для вас.

Кроки

 1. 1

  Повірте в себе. Для того щоб домогтися успіху, ви повинні вірити в себе і в свої здібності. Ви повинні визнати, що ви володієте талантами і здібностями, і ви повинні знати і вірити, що ви можете досягти успіху. Подумайте про кожному уроці і про користь, яку ви отримуєте на ньому.

 2. 2

  Будьте організовані. Використовуйте блокнот або органайзер. Записуйте всі завдання і їх терміни виконання. Розбийте великі завдання на більш дрібні, завдяки чому ви не будете відчайдушно намагатися закінчити все відразу.

 3. 3

  Навчіться керувати своїм часом. Використовуйте час, щоб задавати питання і отримувати додаткову допомогу, якщо ви на уроці або в читальному залі. Крім того ви можете в школі почати виконувати домашнє завдання, завдяки чому заощадите час вдома.

 4. 4

  Складіть графік, який буде зручним для вас. Визначте, скільки часу у вас є і скільки завдань вам потрібно зробити. Складіть план. Наприклад:
  • 4: 00-5: 00 Групове практичне заняття

  • 5: 00-6: 00 Виконання домашнього завдання з математики

  • 6: 00-8: 00 Підготовка до вікторині та до уроку біології

 5. 5

  Працюйте активно на уроці. Не спізнюйтеся в школу. Коли ви пропускаєте школу, ви пропускаєте вікторини, завдання, лекції, замітки, дискусії і т.д. Незалежно від ваших здібностей, ви ніколи не зможете надолужити все, що пропустили.

 6. 6

  Пристосовуйтеся до вимог кожного вчителя. Познайомтеся з учителем, з його правилами, методами викладання. Це благотворно позначиться на вашій успішності.
 7. 7

  Будьте готові на кожен урок. Ви повинні мати всі необхідні матеріали (книги, папір, олівці, і папки) на кожному уроці. Крім того, ви повинні мати виконане домашнє завдання. Бути готовим до уроку означає виконувати фізичні вправи, висипатися і добре харчуватися.

 8. 8

  Якщо це можливо, сідайте ближче до вчителя. Якщо ви сидите на першому ряду, вам буде легше зосередитися і не відволікатися. Крім того ви зможете задавати питання і з легкістю розглянути плакати і карти, які вчитель використовує на уроці.

 9. 9

  Будьте обережні, використовуючи жести і міміку. Учитель знаходиться попереду класу, і він може бачити всіх учнів, навіть останній ряд. Учитель неодмінно помітить, якщо ви закочує очі, зітхаєте, нахилили голову вниз, тим самим показуючи, що вам не цікавий урок. Своїми жестами та мімікою ви повинні показувати, що ви хочете отримувати гарні оцінки.

 10. 10

  Завжди робіть домашнє завдання. Обов`язково виконуйте домашнє завдання. Ваша оцінка знижується всякий раз, коли ви не зробили домашнє завдання. Якщо дозволяють обставини, виконуйте додаткові завдання.

 11. 11

  Приймайте участь в уроці. Участь може дати вам додаткові бонуси, допоможе вам залишатися зосередженим, і урок буде більш цікавим для вас.

 12. 12

  Будьте відповідальним учасником групи. Виконуйте свою частину роботи якісно. Погодьтеся, що всі люди різні, тому будьте готові вислухати ідеї кожного. Підтримуйте всіх членів вашої групи.

 13. 13

  Ставтеся до інших з ввічливістю і повагою, іншими словами, так, як ви хотіли, щоб ставилися до вас. Будьте ввічливі, уважно слухайте вчителів і однокласників. Слідкуйте за тоном свого голосу. Тон голосу може багато що сказати про вас. Пам`ятайте, що вчителі теж люди, вони цінують, коли учні цікавляться ними. Якщо дозволяють обставини, скажіть щось приємне своєму вчителеві.

 14. 14

  Дозволяйте батькам допомагати вам. Коли вони цікавляться вашими справами, розповідайте їм про це. По можливості нехай ваші батьки допомагають вам із завданнями, перевіряють ваші уроки, слухають вас, коли ви репетируєте доповідь, або написали твір. Батьки також можуть допомогти вам, коли у вас виникають проблеми або ви опиняєтеся у важких ситуаціях.

 15. 15

  Робіть нотатки. Будьте активним слухачем, міркуйте над матеріалом. 16. 16

  Зосереджуйтеся на матеріалі. Якщо ви будете думати про останню прослуханої лекції, у вас не буде часу думати про щось непотрібному. Крім того якщо ви будете робити записи під час уроку, вчитель неодмінно помітить це і оцінить ваші старання.

 17. 17

  Навчіться визначати по тону голосу вчителя та іншим знакам, яка інформація найважливіша. Наприклад, почувши слова «найважливіша причина», постарайтеся «перетворитися на слух» і уважно вислухайте вчителя. Крім того вся важлива інформація записана на дошці, тому робіть невеликі замітки в своєму зошиті.

 18. 18

  Робіть записи, в яких легко розібратися. Записуйте назву уроку і дату на кожній сторінці. Залишайте небагато місця, на випадок якщо необхідно буде додати інформацію пізніше або написати ключові слова. Використовуйте символи і абревіатуру. Використовуйте ручку / олівець.

 19. 19

  Звертайтеся до своїх записів. Хороші записи допоможуть прояснити будь-яку інформацію, яка викликає нерозуміння матеріалу, а також це допоможе вам згадати лекцію. Повторюйте лекцію, і якщо можливо перепишіть її своїми словами. Таким чином, ви запам`ятаєте інформацію краще.

 20. 20

  Якщо вас не було на уроці, попросіть у когось конспект і перепишіть його.

 21. 21

  Навчитеся працювати з підручником.

 22. 22

  Звертайте увагу на підзаголовки, виділені жирним шрифтом, слова, написані курсивом або жирним шрифтом, графіки, короткий огляд матеріалу, а також питання в кінці розділу.

 23. 23

  Отримаєте загальне уявлення про досліджуваному матеріалі.

 24. 24

  Читайте осмислено. Коли ви прочитаєте необхідний матеріал, постарайтеся відповісти на питання в кінці розділу.

 25. 25

  Прочитавши матеріал, перекажіть його у письмовій формі, фіксуючи головні моменти і важливі деталі. Дайте відповідь на всі питання. Перегляньте свої записи пару днів по тому.

 26. 26

  Організуйте гарне місце для навчання. Це має бути добре висвітлене, зручне, обладнане місце. Обов`язковим елементом повинен бути стіл або будь-яка інша рівна поверхня, на якій ви зможете писати. Крім того все необхідне має бути під рукою: книги, шкільне приладдя і зошити. Класична музика може поліпшити вашу концентрацію під час навчання.

 27. 27

  Якщо у вас є бажання і настрій вчитися, не відкладайте на потім. Почніть з простого предмета. Організуйте час свого дослідження, складіть план, продумайте послідовність роботи. Розставте пріоритети і виділіть більше часу на більш важливе завдання. Вивчіть ваш нелюбимий предмет першим, щоб відкладіть його вбік. Робіть невелику перерву кожні 20 хвилин, під час якого ви зможете відпочити і випити водички.

 28. 28

  Визначте свій стиль навчання. З`ясуйте, як вам простіше запам`ятовувати інформацію, використовуючи зорові або слухові образи.

 29. 29

  Готуйтеся до контрольних робіт. Вивчіть весь матеріал, постарайтеся запам`ятати основні моменти і ключові факти. Будьте особливо уважні на уроці перед контрольною роботою. Повторіть основні факти та / або формули перед контрольною роботою.

 30. 30

  Використовуйте прийоми, які можуть допомогти вам запам`ятати інформацію, наприклад, картки- подивіться на зображення, яке ви хочете запам`ятати, скажіть це вголос, закрийте очі і повторіть снова- перед сном повторіть інформацію снова- використовуйте сокращенія- використовуйте першу букву слова, яке ви хочете запомніть- крім того, складіть асоціацію між словами-використовуйте діаграми- використовуйте смішні зображення, щоб образи краще закарбувалися у вашому розумі.

Поради

 • Вивчення не має на увазі роботу під телевізор або під музику. Вчіться в спокійній обстановці, ізолюючи себе повністю від шуму.

Попередження

 • Невиконання домашніх завдань і неуспішність є причинами поганих оцінок.