Як бути відповідальним студентом

Ви безвідповідальні і потребуєте допомоги? У всіх бувають такі дні, коли голова не працює так, як треба. Якщо ви ще дитина, то школа для вас - найголовніше. Ви повинні бути відповідальним учнем. Не знаєте, як? Читайте нашу статтю!


Кроки

 1. 1

  Приходьте на заняття вчасно і будьте готові вчитися. Не спізнюйтеся ні на хвилину і беріть з собою все, що може стане в нагоді вам протягом дня: все конспекти, домашнє завдання, обід і т.д. Ви повинні бути організовані.

 2. 2

  Поважайте вчителя. Навіть якщо предмет, який вчитель веде, вам нецікавий, робіть вигляд, що вам він вам цікавий. Посміхайтеся вчителю і будьте милі. Поважайте ті знання, які ви отримуєте від викладача. Не дивіться на годинник під час заняття. Учитель це помітить і не буде вас поважати.

 3. 3

  Ваша поведінка має бути на висоті. Не слід дуріти разом з усіма під час заняття. Уважно дивіться на дошку і уважно слухайте свого вчителя. Якщо інший учень починає з вами розмовляти, попросіть його дотримуватися тиші і слухати викладача. Якщо учень не реагує, просто ігноруйте його.
  • Якщо хтось поводився погано під час заняття, а ви взяли на себе провину, скажіть про це викладачеві, якщо відчуваєте в цьому необхідність. Якщо ситуація вас не влаштовує, а викладач постійно звинувачує вас, то захищайте тільки себе, а після заняття поговоріть або з учителем, або з учнем.
 4. 4

  Робіть нотатки. Це дуже важливо робити, особливо якщо ви хочете досягти хороших результатів у навчанні. Акуратно ведіть записи в зошиті. Не слід записувати все, що каже вчитель, записуйте те, що вважаєте важливим. Ведіть записи олівцем, щоб ви завжди могли стерти те, що вам не потрібно. Після занять беріть записи з собою додому, тому що вони можуть вам стане в нагоді під час виконання домашнього завдання.

 5. 5

  Виконуйте домашнє завдання. Завжди витрачайте стільки часу, скільки потрібно для виконання домашнього завдання. Якщо вам потрібно щось записати, то пишіть ручкою або друкуйте. Попросіть когось перевірити домашнє завдання, якщо вам зручно, але не дозволяйте нічого виправляти. Це ваша робота, і ви повинні бути за неї відповідальні. Ви також повинні вчасно виконувати всі завдання.
  • Завжди доганяйте упущений матеріал, якщо ви пропустили заняття. Якщо ви були відсутні, постарайтеся зустрітися з викладачем, щоб він дав вам весь упущений матеріал. Якщо ви не встигли закінчити контрольну роботу або виконали її не так, як вам хотілося б, запитаєте викладача, що ви можете зробити, щоб ваша робота була краще. Якщо вам незручно поговорити про це з викладачем, поговоріть про це з одним із ваших товаришів по навчанню.

 6. 6

  Допомагайте своїм однокласникам. Не слід бути набридливим, але якщо хтось забув книгу, олівець або папір, ви можете допомогти. Завжди допомагайте однокласникам і поважайте їх. Навіть якщо ви не дуже розташовані до одного з учнів, то будьте ввічливі: убийте їх наповал своєю добротою і повертайтеся до своїх справ.

Поради • Знову: убийте своїх ворогів добротою!
 • Приходьте вчасно на заняття і зумійте вдало пожартувати, щоб підняти вчителю настрій.

Попередження

 • Якщо ви будете приходити пізніше, то вчитель не буде вас поважати.
 • Ніколи не посміхайтеся викладачеві, якщо він вас сварить.
 • Не слід бути підлизою або хвальком.
 • Не слід постійно сидіти на задніх партах.

Що вам знадобиться

 • Письмове приладдя: олівці, ручки, гумки, папір, зошити та папки.