Як зрозуміти, що хлопець нервує через любов до вас

Хлопці - досить загадкові істоти. І це ще м`яко сказано. Вам важко зрозуміти, що ви комусь подобаєтеся, і вас може зводити з розуму думка про те, що ви не впевнені в помислах хлопця. Вам знайоме це відчуття? Типаж хлопців, який є найскладнішим для розуміння, - це нервовий / сором`язливий тип. Ось кілька ознак, які допоможуть вам зрозуміти наміри того красеня, на якого ви поклали око.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу на ставлення хлопця до своєї персони. Якщо ви спілкуєтеся по Інтернету, простежте, наскільки він упевнений в собі і комунікабельний. Прослідкуйте за поведінкою хлопця в реалі. Якщо ви йому подобаєтеся, швидше за все, він буде нервувати / соромитися і заїкатися, коли ви будете стояти прямо перед ним.

 2. 2

  Звертайте увагу, хто з вас стає ініціатором розмови. Якщо ви спілкуєтеся в Інтернеті, відзначте, хто починає писати перші. Якщо спілкування ініціює хлопець, це ознака того, що ви йому подобаєтеся.

 3. 3

  Слідкуйте за мовою жестів. Коли хлопець спілкується з вами, він може проявляти ознаки нервозності. Хлопець може червоніти, смикати одяг або затинатися. На основі поведінки можна сказати, нервує чи хлопець, коли він знаходиться поруч з вами.

 4. 4

  Подивіться, наскільки близько хлопець стоїть поруч з вами. Хлопець спробує бути якомога ближче поруч з вами. Приміром, якщо він збирається відпочивати у своїй компанії, він захоче, щоб ви теж прийшли і відпочили разом з ним.
 5. 5

  Хлопець часто посміхається вам? Це хороший знак.

 6. 6

  Прослідкуйте, чи дивиться хлопець на вас крадькома. Ви зможете помітити деякі ознаки, коли перехоплюєте його погляд. Хлопець може опускати очі, дивитися на вас всього декілька секунд або продовжувати витріщатися на вас.

 7. 7

  Дивіться хлопцеві в очі. Якщо ви відчуваєте, що ви здатні підтримувати з ним зоровий контакт протягом більше однієї секунди, швидше за все, між вами щось є.

Поради

 • Якщо хлопець упевнено поводиться в присутності інших дівчат, але поруч з вами він нервує і соромиться, швидше за все, ви йому подобаєтеся.


 • Дівчата, слухайте своє серце. Воно не стане брехати. Якщо ви щиро вірите, що хлопець любить вас, швидше за все, так і є. Не брешіть самій собі.
 • Хлопець уникає ваших поглядів і вас самих, але, коли ви підходите до нього, він щасливий? Якщо це так, ви йому подобаєтеся. Просто ви його соромиться.
 • Можна з`ясувати, чи подобаєтеся ви хлопцю чи ні, за допомогою "випробування на особистий простір" Зробіть крок у світ хлопця, щоб зблизитися з ним. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, він буде червоніти від збентеження або нервозності або залишатися на своєму місці.
 • Прослідкуйте, чи є між вами випадкові дотики (наприклад, до рук або ніг), та вчиняє чи при цьому хлопець якісь рухи. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, швидше за все, він не стане відсуватися убік.
 • Якщо ви подобаєтеся хлопцю, почніть фліртувати з ним в Інтернеті або особисто. Якщо він фліртує у відповідь, це ознака того, що хлопець вас любить.

Попередження

 • Якщо хлопець нервує у вашій присутності, це не завжди означає, що ви йому подобаєтеся. Він може нервувати тільки тому, що він завжди поводиться так з дівчатами. Якщо хлопець упевнено поводиться в присутності інших дівчат, але нервує поруч з вами, швидше за все, він втратив голову від вас.
 • Якщо хлопець фліртує з вами, зовсім не обов`язково думати, що ви йому подобаєтеся. Будьте обачні.