Як з'ясувати, чи подобаєтеся ви людині, яка вам подобається

Як з`ясувати, чи подобаєтеся ви людині, яка вам подобається? Звичайно, ви можете просто підійти і запитати у нього / неї, однак, якщо ви занадто боязкі для цього, дотримуйтесь цього посібника.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу, чи не проводить ця людина вільний час там же, де й ви. Він коли-небудь підходив до вас, намагався поговорити? Задайте собі наступні питання:
  • Він коли-небудь дивився на вас довго і пильно?
  • Він коли-небудь проводив час з вами і вашими друзями?

 2. 2

  Зоровий контакт. Це найголовніший і очевидна ознака. Просто визнайте це: коли вам подобається хтось, ви не можете припинити дивитися на його ангельське личко! Якщо ви зловите його погляд, коли він дивиться на вас, хлопець може ДУЖЕ швидко відвести погляд (сором`язливий), або якийсь час продовжувати дивитися на вас (впевнений). Ви могли помітити, що коли ви поруч один з одним, хлопець не дивиться на вас, - занадто нервує, щоб підняти очі, думає, що ви дивитеся на нього (і знову, нервує), або просто не хоче відлякати вас.

 3. 3

  Хлопець намагається бути ближче до вас. Він може шукати привід наблизитись до вас. Наприклад, сідати поруч з вами, коли навколо повно вільних місць. Ставати поруч з вами, коли це можливо. Проводити час у вашій компанії. Вступати в ті ж команди, що й ви, в ті ж клуби і т. Д., Або вибирає ті ж шкільні факультативи, що й ви.

 4. 4

  Зверніть увагу на поведінку його друзів. Як вони виглядають, коли знаходяться поруч з вами? Посміхаються? Хихикають? Видивляються на вас? Штовхають його? Вітаються з вами і посміхаються? Хлопець міг розповісти про вічну любов до вас своїм друзям або хоча б найкращому другові.
 5. 5

  Позиція і поза. Якщо ви подобаєтеся йому, він рідко буде повертатися до вас спиною. Відзначте, не сідає чи (чи стає) хлопець в такому місці, звідки йому буде ДОБРЕ видно вас, а вам - його. Якщо хлопець сів до вас спиною, АЛЕ ви помічаєте, що він часто повертається, він може робити це для того, щоб мигцем поглянути на вас.

 6. 6

  Його блокнот. Коли ви любите когось, ви ЗАВЖДИ пишіть його ім`я в блокнотах або ще десь, знову і знову ... Якщо випаде такий випадок, коли його блокнот опиниться в зоні доступу, перевірте сторінки - ви можете знайти на них своє ім`я. Але не краде блокнот у нього за спіной- попросіть подивитися домашнє завдання або ще щось.

 7. 7

  Оцініть СВОЄ поведінка, коли він поруч. Ви часто дивитеся на нього, червонієте, ігноруєте або уникаєте його, ведете себе так, ніби ви дуже смішна, чарівна і прекрасна, ви красуєтесь і безупинно посміхаєтеся? Він робить те ж саме? Хлопчики і дівчатка відрізняються один від одного, але коли справа доходить до закоханості, вони поводяться однаково.


Поради

 • Не міняйте себе заради когось.
 • Чи не приголомшує хлопця новиною про те, що він вам подобається, ледве ви познайомилися. Це все зіпсує і зробить ситуацію незручної для вас обох. Скажете це, коли прийде час.
 • Будьте уважні до того, що говорите і робите в присутності хлопців.


 • Об`єкт вашої симпатії може не відчувати аналогічних почуттів по відношенню до вас. Якщо так, вам доведеться пройти через це. Якщо ж симпатія взаємна, одному з вас потрібно буде зробити перший крок, інакше ви можете більше ніколи не зустрітися.
 • Подружитеся з його друзями. Таким чином, коли ви будете зустрічатися з цим хлопцем, ви легко зможете запитувати про все його друзів.
 • Постарайтеся з`ясувати, хто йому подобається. Знайдіть друга, який не посоромиться підійти і запитати хлопця про те, хто йому подобається. Якщо це буде хтось, кого хлопець знає зовсім небагато, він може не сказати правди. Тому вибирайте когось, з ким цей хлопець у досить хороших відносинах, і хто не видасть йому ваших почуттів. Якщо ви досить впевнені в собі, підійдіть до хлопця і запитайте про все самі.
 • Якщо ви не подобаєтеся йому, це не кінець світу. І це не означає, що його думка не зміниться з часів.
 • Ви з хлопцем будете щасливі разом до кінця часів, але будьте уважні до маленьких пташкам, які можуть видати ваш секрет.
 • Подружитеся з його друзями. Таким чином, у вас не буде труднощів у спілкуванні з його приятелями. Більше того, якщо в майбутньому трапиться так, що хлопець образиться на вас за щось, але не буде говорити, в чому причина, його друзі зможуть допомогти вам.
 • Удачі!

Попередження

 • Не проявляйте грубість по відношенню до нього, не ведіть себе з ним як з людиною, яку ви ненавидите.
 • Не намагайтеся бути кимось, ким ви не є, просто щоб вразити його або покрасуватися.
 • Чи не женіться його (навіть у VK або на Facebook).
 • НЕ грайте в ігри з поглядами очі в очі, показуючи, що подобаєтеся один одному, але нічого не говорячи при цьому. Ви так і не перейдете на наступний рівень, або з часом станете просто друзями. Замість цього спілкуйтеся з ним, подружитеся, і, разом з тим, дивіться на нього і посміхайтеся - не припиняйте робити це. Просто додайте трохи розмов і дружби. Просто ГОВОРИТЕ! Чи не фліртуйте з його друзями.