Як дізнатися, що ви закохані (для підлітків)

Ви вчитеся в середній школі і відчуваєте дивні почуття до хлопця? Тоді перевірте це!

Кроки

 1. 1

  Вивчіть його мова тіла. Якщо ви подобаєтеся йому, ви можете помітити, що він рідко повернутий до вас спиною, часто схиляється над вами і, також, довго дивиться на вас. Якщо він сутулиться, коли поруч з вами, він - романтик і йому не байдуже те, що ви сказали. Якщо він спрямовує свої плечі і таз у вашу сторону, поки сидить, він, безумовно, щось відчуває до вас.

 2. 2

  Зверніть увагу на зоровий контакт. Якщо ви йому подобаєтеся, він може швидко відводити погляд, якщо він скромний, або ж він буде намагатися зловити ваш погляд і утримати його або корчити гримаси. Це може бути незручно, якщо він вам не подобається. Якщо ви відчуваєте, що зоровий контакт тривав на секунду більше, ніж з кимось іншим, або якщо він відводить погляд швидко, тоді тут щось є. Коли він поруч з вами і розповідає щось смішне і все навколо сміються, він кине на вас швидкий погляд, щоб подивитися смієтеся ви.

 3. 3

  Його зіниці можуть розширюватися, якщо ви йому подобаєтеся, але це досить важко зрозуміти і ваша поведінка можуть підрахувати дивним, якщо ви будете дивитися йому прямо в очі. Якщо ви перебуваєте з ним поруч досить довго, це може полегшити розуміння поступово.

 4. 4

  Слухайте те, про що він говорить. Якщо ви йому подобаєтеся і він нервує, він, можливо, почне говорити про себе. Хлопці відчувають потребу утвердитися - особливо, якщо ви говорите про інше хлопця в його присутності.
 5. 5

  Не забувайте про дотики. Він може покласти свою руку на вашу, коли він сміється і не посуне свою ногу, якщо буде можливість доторкнутися до вашої, або він може вас обійняти через дрібниці - все це хороші знаки того, що ви подобаєтеся хлопцю, якщо він не бабій, який фліртує з великою кількістю дівчат. Подивіться, якщо він використовує якийсь із трюків зі статті «Як доторкнутися до дівчини» і спостерігайте, якщо він використовує їх з вами частіше, ніж з іншого.

 6. 6

  Придивіться до того, як він ставиться до інших дівчат і подивіться, чи веде він себе по-іншому з вами. Деякі хлопці фліртують з іншими дівчатами, щоб привернути вашу увагу. Це дає їм можливість побачити вашу реакцію і допомагає їм зрозуміти, чи подобається він вам чи ні. Ви можете сказати, що він змушує вас ревнувати, якщо він дивиться на вас зрідка під час флірту з іншою дівчиною. Буде важко не звертати увагу на це, але ви можете попросити подругу зробити це замість себе або щось подібне. Іноді, ви повинні бути хитрою, щоб з`ясувати, нарвіться ви хлопцю чи ні.

 7. 7

  Спостерігайте за тим, як він буде проявляти інтерес до речей, які вам подобаються і ви робите. Наприклад, якщо вам, як і йому, подобається певний жанр музики, він може запропонувати вам послухати групу або артиста. Інший приклад, якщо ви розповісте йому про ТБ-шоу, про яке він справді не знав і воно стане його улюбленим, це знак того, що ви йому подобаєтеся.

 8. 8

  Перевірте знаки підвищеної збудливості. Ознаки нервового сміху, спітнілих долонь, утрудненого дихання, хвилювання чи, можливо, швидкого відведення погляду, коли ви помічаєте, що він дивиться -все це хороші ознаки потягу між вами і те, що він нервує через те, що хоче справити враження на ту, хто йому подобається.

 9. 9

  Зверніть увагу на його друзів. Якщо вони знають, що він зацікавлений вами, вони, можливо, будуть його дражнити майстерно, коли ви поруч, натякати вам, що ви йому подобаєтеся, або навіть спробують дізнатися, чи подобається він вам. Вивчіть їх реакцію на вашу присутність - вони посміхаються? Вони повертаються до нього? Вони нерозумно посміхаються, таким чином, що можна припустити, що вони знають те, чого не знаєте ви? 10. 10

  Не ігноруйте його, якщо він надає справжній інтерес до вас (т.е. посміхається вам у коридорі, на роботі, і так далі, принаймні, сходіть на прогулянку).

 11. 11

  Подивіться, наслідує він вам. Якщо він імітує вас, найімовірніше, ви йому подобаєтеся, наприклад, якщо ви пересядете за інший столик, він піде за вами. (У автора статті був хлопець, якому вона подобалася, він копіював її рухи, тому вона може стверджувати напевно).

 12. 12

  Зверніть увагу на кепкування. Якщо хлопець дражнить вас сильно, це може означати, що ви йому подобаєтеся, якщо він не жартує над іншою дівчиною, тоді ви йому, ймовірно, подобаєтеся.

 13. 13

  Якщо він зачіпає вас або грайливо торкається до вашої руці, це може означати, що ви йому подобаєтеся. Хлопець може зачепити вас, але він всього лише фліртує і ймовірно хоче побачити, як ви посміхаєтеся. Можливо, це буде вас дратувати, якщо він вам не подобається. В іншому випадку, якщо ви доторкнетеся у відповідь, він може дізнатися, що подобається вам також!

 14. 14

  Визнайте будь комплімент, зроблений у ваш бік. Якщо коли-небудь ви зробите укладку або макіяж по-іншому і хлопець помітить це, це хороший знак того, що ви йому подобаєтеся. Більшість хлопців не помічають, а якщо й помітили, то, скоріше, нічого не скажуть, поки не будуть не зацікавлені вами. Щось на зразок: «Ти виглядаєш прекрасно сьогодні», «Мені подобається ця сорочка», або навіть «Ти зробила іншу укладку сьогодні? Виглядає добре », все це індикатори того, що він зацікавлений в вас. Примітка: якщо він ваш хороший друг, це може і не бути ознаками романтичного захоплення. Це просто може бути жестом хорошого друга. Не всі хлопці прямолінійні в компліментах, тому не хвилюйтеся, якщо він не робить вам компліменти.

 15. 15

  Поспостерігайте за реакцією на "чоловічі речі". Наприклад, запах піни після гоління вашого батька на вашій шкірі, коли ви обіймаєте його. Ваш хлопець може сказати «це піна після гоління?» Це ознака того, що він думає, що це запах іншого хлопця (а не від батька!)

 16. 16

  Спілкується він з вами через соціальні мережі. Якщо він спілкується з вами часто, можливо, ви йому подобаєтеся. Він може просто бути товариським і доброзичливим, тому не думайте, що ви йому симпатичні через листування. Він може закінчувати всі свої фрази, адресовані вам `x` (що означає цілу). Це може і не означати, що ви йому подобаєтеся. Це може означає, що ви просто хороші друзі. Якщо він каже: "я знаю те, чого не знаєш ти", тоді це може означати, що ви йому подобаєтеся і він хоче, щоб ви здогадалися. Ймовірно, він також хоче, щоб ви це знали і хоче побачити, що ви відчуваєте ті ж почуття. Або це може просто означати, що він знає те, чого ви не знаєте, наприклад, новий колір, факт, що у нього з`явився новий друг і так далі.

 17. 17

  Поспостерігайте, щоб побачити, чи стежить він за вами підступним способом. Наприклад, якщо ви сидите за столиком 1, розмовляєте з друзями, подивіться поруч він. Коли ви закінчили розмовляти, ви пересідаєте за столик 7, подивіться чи слід він за вами, але звичайно ж не йде за вами до столика 7, якщо тільки він добре спілкується з людьми за столиком 7 і випадково хоче з ними поговорити. Перевірте, чи знаходиться він в іншому місці, коли ви сидите за столиками 1 або 7, щоб переконатися, що він слід за вами.