Як танцювати тектонік

Тектонік - це танець, змішаний з хіп-хопом, який поширився завдяки YouTube, а з`явився на вулицях Парижа. Він почався в Європі, проклав шлях до Австралії і повільно охопив США. Тектонік став індустрією в мільйони доларів: навіть шестирічні діти підхоплюють це захоплення. Отже, вам теж хочеться?
Метод 1 з 2: Вчимося танцювати

 1. 1

  Підберіть музику. Тектонік танцюють під різні види електро, таке як брудне, прогресивне або нове-багато також танцюють під хаус електро. Але зупиніться на хаус електро, так як було б дивно танцювати тектонік під хардкор, правильно? Ви можете спробувати це, але в клубі все на вас будуть дивитися з подивом.
  • Потрібні ідеї? Для початку хорошими виконавцями стануть DJ Ivan Flash, Marc De Siau, DJ Milok і Tecktologic. Ви також можете пошукати ремікси популярних пісень: the Black Eyed Peas, David Guetta та Bastille - всього лише кілька прикладів артистів, у яких є відповідні ремікси.

 2. 2

  Робіть великі рухи руками. Тектонік - це танець, в якому близько 80% рухів руками і 20% рухів ногами. У той час як є кілька стандартних рухів, все, що різке, в стилі хи-хопу або вога, і відчуття ритму допоможуть вам виглядати як професіонал на танцполі.
  • Деякі описують це фразою «вітряк» або «немов ваше тіло гумова стрічка». Інші можуть описати це, як ексцентричний спосіб направляти трафік, але яке б ви уявлення не вибрали, ви побачите, що цей танець інтенсивний, драматичний, з дуже систематичної та пофарбованої манерою. Ваша рука може рухатися прямо або убік, а потім зробити кола над головою. Це безумство, але воно також поєднується з музикою.

 3. 3

  Повертайте ноги з боку в бік. Електронна музика досить швидка, тому намагайтеся, щоб ваші ноги встигали за ритмом. Переміщайте п`яти з шкарпетками з боку в бік, вперед і назад. Коли у вас буде виходити, ви можете додати схрещування і переміщення ваги.
  • Удари ногою. Підніміть ногу до попі, готуючись до удару. Потім приберіть ногу і штовхніть її вперед і поставте її на землю. Ви можете повторювати це кілька разів, весь час швидко рухаючи руками.

 4. 4

  Рухайте руками навколо і через голову. Одне з відмінних рухів тектоніка - рух руками перед головою, навколо неї і в сторони. Якщо у вас є чубчик на голові, ритмічно змітайте її.
  • Найчастіше ваші руки будуть десь близько плечей, що стирчать на всі боки, над головою або навертаються кола навколо шиї. Для будь-якого їх цих пунктів витягніть праву або ліву руку вказівним пальцем вниз і рухайте їй круговими рухами в протилежну сторону від голови.

 5. 5

  По-різному схрещуйте руки. Звичайне рух тектоніка - це схрещені руки в зап`ястях рухаються по своїй орбіті під час кругових рухів. Ви також можете крутити передпліччя і схрещувати руки в складні візерунки. Багато тримають одну руку в центрі, а другий рухають осторонь, спереду або над нею, орієнтуючись по ритму музики.
  • Переконайтеся, що ви працюєте на всіх рівнях: тобто на низькому, середньому і високом- праворуч, в центрі, зліва. Задіюйте все! Чим різноманітніше ваш танець, тим менш він повторюваний (і більш вражаючий)!

 6. 6

  Додайте свій власний штрих. У той час як тектонік має досить стандартні руху, хорошим рішенням для вас буде додати до нього своє власне відчуття стилю і ритму. Візьміть основи - структуровані й інтенсивні рухи рук, і вставте їх з рухами ніг - і виконуйте це. Поки ви відчуваєте цей ритм, ви будете готові на все.
  • Експериментуйте з роботою на різних рівнях з усім тілом. Перенесіть торс вниз, коліна вгору, схитруйте і рухайтеся. Придумайте хитромудрі візерунки руками, переплітаючи зап`ястя, граючи з ліктями, і переходите з швидких на уповільнені рухи. Все залежить від вас!

 7. 7

  Ходіть на вечірки, щоб відточити свої навички. Ходіть в клуби, на концерни, фестивалі електронної музики та інші електронні концерти і танцюйте. Познайомтеся з іншими «тектоністов» і почніть танцювати на публіці. Ви з групою друзів можете почати танцювати в будь-якому місці, навіть якщо це всього лише заповнена парковці, торговий центр, школа і будь-яке інше людне місце. Просто спробуйте і отримуйте задоволення!

Метод 2 з 2: Створюємо образ 1. 1

  Одягайтеся як тектоніст. Загальний стиль, а він, як правило, один - це вузькі джинси і яскраві флуоресцентні футболки. Якщо вузькі джинси - не ваш стиль, ви можете носити брюки карго, УФО або навіть гетри з алігаторами. Все, що світиться, підійде.
  • Тектонік - це актуальний бренд зараз. Ви можете отримати позов від компанії виробника, якщо робите одяг без їх згоди. Якщо ви сумніваєтеся, що вдягати, купіть брендовий одяг.
  • Пам`ятайте, справжні тектоністов не надто прискіпливі до одягу і не сильно слідують моді. Більшість просто люблять танцювати і весело проводити час.

 2. 2

  Робимо зачіску. Для дівчаток краще розпустити волосся. Вони не обов`язково повинні бути короткими або довгими, просто не зав`язуйте їх вгорі на голові, так як більшість рухів тектоніка робляться близько від голови, а хвіст може перешкодити вам. У хлопців зачіска повинна бути кефалі-ірокез. Це означає, що волосся повинні бути довгими ззаду, короткими з боків і укладені гелем спереду. Стало трохи краще?
  • Якщо на вашій роботі чи вдома не схвалюють ірокез, спробуйте летить стрижку, штучний ірокез або емо-стиль.

 3. 3

  Вибираємо аксесуари. Не забувайте браслети! Багато-багато браслетів. Вони можуть доходити до передпліччя, якщо хочете. А якщо вони світяться, то ще краще.
  • Серйозно, все має світитися. Знайдіть будь рейв, на якому є тектонік музика, і світитеся за допомогою світних паличок та боді-арту. Чим яскравіше, тим краще!


Поради

 • Пошукайте відео на YouTube, дуже добре вивчіть ці рухи і змішайте зі своїми так, щоб ви не виглядали позером.
 • Пошукайте команди Wantek Tecktonik і SMBD.
 • Glowsticking (або, liquiding) є досить дивною групою теж!

Попередження

 • Чи не хваліться тим, що вмієте танцювати тектонік. Це протилежно тому, що значить цей танець.
 • Ніколи, ніколи не намагайтеся змішувати будь-які інші танцювальні стилі з тектонікою.