Як танцювати фристайл

Більшість людей вміють танцювати або, як мінімум, імпровізувати на шкільних вечірках. Але бути танцюристом і робити свої власні рухи - це дійсно майстерність. Дотримуйтесь цих порад, щоб дізнатися, як імпровізувати в танці.

Кроки

 1. 1

  Створіть комфортну обстановку будинку. Станьте перед дзеркалом в повний зріст. Важливо, щоб ви повністю бачили ваше тіло. Потім одягніть найбільш зручний одяг (не хвилюйтеся про те, що люди будуть думати, якщо вони побачать вас) і просто включіть музику. Виберіть пісню:
  • яка вам подобатися
  • під яку легко танцювати
  • просто популярну пісню
 2. 2

  Це, вірите чи ні, найскладніша частина танцю. Просто рухайтеся під музику і не переживайте про те, що це буде виглядати дуже смішно, адже ви поки вчіться. Робіть будь-які рухи вашим тілом, аби вони не були скоординовані. Просто танцюйте.

 3. 3

  Прослухайте пісню, під яку збираєтеся танцювати. Спробуйте зрозуміти її і запам`ятати, коли темп стає швидше і повільніше, а також момент, коли пісня закінчується. Прослухайте пісню ще кілька разів і вперед - танцюйте.

 4. 4

  З`єднайте кілька рухів разом. Ви можете придумати три, чотири або навіть один рух, яке буде тільки вашим. Ви повинні танцювати їх в такт з музикою і при цьому відчувати себе природно. Для початківців: у ваших рухах повинні бути присутніми хлопки, це допоможе вам відчувати ритм.

 5. 5

  Робіть великі переходь від одного руху до іншого під час танцю, адже це вільний стиль. Буде круто, якщо будете робити руками прикольні штучки над головою, в той час, як виконуєте рухи стегнами. Використовуйте різні рівні танців і зробіть свій танець цікавим. 6. 6

  Шукайте натхнення. Дивіться різні танцювальні шоу або просто, як танцюють професіонали. Не копіюйте їх танцювальні рухи, але можете використовувати їх для своїх ідей, які в будь-якому випадку повинні сподобатися як вам, так і іншим.

 7. 7

  Отримуйте задоволення! Де б ви не знаходилися, якщо збираєтеся танцювати, поверніться до 2 кроці і пам`ятайте: ви повинні виглядати природно і рухатися в такт з музикою. Відчувайте музику. Встановіть контакт з аудиторією. Будьте впевнені, що у вас все вийде і просто рухайтеся.

Поради

 • Не починайте відразу з кидків ногами або сальто. Спочатку зробіть кілька загальних рухів, а потім переходите до більш складним.
 • Іноді легше танцювати фристайл з партнером.

Попередження

 • Не копіюйте повністю руху інших людей, але просто візьміть на замітку те, як вони танцюють.
 • Не робіть із себе суперника, адже це просто фристайл.
 • Перш ніж робити які-небудь серйозні руху або перейти до брейк-дансу, зробіть розтяжку, щоб уникнути травм.
 • Якщо ви новачок, не треба виконувати занадто екстремальні руху.