Як танцювати танець Губки Боба

Танець Губки Боба був створений в Балтіморі, штат Меріленд. Він танцював під такі пісні, як "Coffee Pot (It`s Time for the Percolator)" - хіт Кертіса Джонса в 1991, або під більш сучасний варіант "Tote it Remix" Ка-Сфіфта. Багато хто говорить, що цей танець не має нічого спільного з героєм Губкою Бобом Квадратні штани- тим не менш, це було в Чарльстоні. Однак, поки ви не можете знайти кліп, де Губка Боб танцює цей танець, деякі рухи, які він робить руками і ногами, нагадують цей танець. Скрізь, де можуть бути його витоки, танець Губки Боба легко виконувати. Почніть танцювати з Кроку 1.

Кроки

 1. 1

  Відведіть ліву ногу за коліно правої. Підніміть ліву ногу і тримайте її позаду вашого коліна, щоб вийшла фігура у вигляді цифри 4. Повністю перенесіть вагу на праву ногу. Ви можете уявити цю позу, немов сидите на підлозі, схрестивши ноги, тільки в даному випадку тільки одна нога схрещується.
  • Ви також можете почати танцювати з правої ноги замість лівої. Різниці немає, якщо тільки ви не координуєте свої кроки з іншими людьми.

 2. 2

  Опустіть ліву ногу. Коли ви відвели ліву ногу за праве коліно на один рахунок, опустіть її вліво, щоб вона ледь торкалася землі. Коли ви це зробите, отпригніте трохи вправо на правій нозі. Ви не повинні стрибати далеко, всього на кілька сантиметрів. Щоб освоїти рух, потрібно трохи практики та координації.
 3. 3

  Відведіть праву ногу за ліве коліно. Переконайтеся, що ліва нога стоїть міцно на землі, потім підніміть праву ногу. Це дзеркальне відображення того, що ви зробили з правою ногою. Продовжуйте підтримувати рівновагу, коли робите цей крок.

 4. 4

  Опустіть праву ногу. Так само, як ви робили з правою ногою, тримайте її трохи над землею. Переконайтеся, що ви трохи відскочив на лівій нозі вліво. Роблячи це в обидві сторони, ви будете перебувати на одному місці, танцюючи танець Губки Боба.

 5. 5

  Набирайте темп. Продовжуйте робити ці 4 кроки, набираючи темп і швидкість, поки люди не перестануть розуміти, що ви робите ногами. Сама забава - це набрати швидкість і подивитися, як ви гойдаєтеся, танцюючи ці рухи. Щоб вийшло ідеально, потрібно трохи практики.


  • Якщо ви хочете йти до кінця, ви не повинні залишатися весь час на одному місці. Переміщайтеся по кімнаті, поки танцюєте, або чергуйте рухи навколо і на одному місці.

 6. 6

  Задіюйте руки. Хоча немає ніяких рухів з руками в танці Губки Боба, якщо ви додасте руки, то додасте танцю трохи шарму і плавності. Найпростіше, що ви можете зробити, це рухати руками в центрі перед собою (можете схрестити їх для кращого ефекту), коли піднімаєте ліву ногу, і прибрати їх так, щоб долоні дивилися на вас, коли опускаєте ліву ногу.
  • Ви також можете просто рухати рукою навпроти ноги, на якій ви стрибали, і рухайте другою рукою з іншого боку, чергуючи їх так само, як і ноги.
  • Також ви просто можете тримати руки вгорі біля грудей, щоб привернути більше уваги до ваших ніг.

Поради

 • Чи не рухайтеся занадто швидко на початку, рухайтеся красиво і повільно, повторюючи кілька разів. Як тільки у вас начтет виходити, рухайтеся швидше.
 • Не здавайтеся!