Як танцювати танець Gangnam Style

Gangnam Style, чумовой хіт корейського виконавця Psy, став популярний завдяки двом факторам - запам`ятовується мелодії і супроводжуючому її культовому "конячому" танцю. Дотримуйтесь інструкції на цій сторінці, щоб навчитися танцювати "Gangnam Style" зовсім як Psy.
Частина 1 з 3: ноги

 1. 1

  Займіть підходящу позицію. Розставте ноги і злегка зігніть коліна. Ваші ноги повинні бути трохи ширше плечей, а ваша спина повинна бути прямою.
  • Тримайтеся вільно і розслаблено. Ви недовго залишитеся стояти нерухомо.

 2. 2

  Вивчіть кроки. Почніть правою ногою. Підніміть її невисоко прямо над підлогою і поверніть її на місці, завершивши рух невеликим підскоком з просуванням тому.
  • Щоб виконати підскок, опустіть ногу на підлогу, і дайте їй трохи відскочити, але в цей час відведіть її на кілька сантиметрів назад, замість того щоб дати їй знову відскочити наверх. Щоб утримати рівновагу вам доведеться трохи підстрибувати, що теж є частиною танцю.
  • Тренуйтеся переходити з правої ноги на ліву і назад, поки не відчуєте, що ви легко можете тримати ритм.

 3. 3

  Вивчіть зв`язку. Тепер коли рух для вас звично, вам необхідно буде вивчити просту в`язку. Танець виконується сетами з чотирьох кроків, які змінюються поперемінно.
  • Схема така: правая нога, ліва нога, правая нога, правая нога, і все повторюється спочатку з іншої ноги.
   • Таким чином ви робите один крок і підскок провідною ногою, потім іншою ногою, потім ще два рази провідною ногою. Після цього ви змінюєте провідну ногу і повторюєте все спочатку.
  • При двох останніх кроках в кожному сеті, вам буде не просто виконати крок-підскок так як вага вашого тіла автоматично переходить на іншу ногу. Робіть як Psy - просто рухайтеся легко, не виконуючи повноцінний крок-підскок під час цих кроків. Не перестарайтеся з ними.
  • Виконуйте схему ПЛПП, ЛПЛЛ поки Ви не станете без праці тримати ритм.

Частина 2 з 3: верхня частина корпусу

 1. 1

  Навчіться "тримати поводи". Почніть цей рух, тримаючи руки перед собою, майже прямими, на рівні грудей.
  • Схрестіть зап`ястя, так щоб праве було зверху і тримайте їх разом. Ваші зап`ястя повинні бути схрещені по центру вашого тіла, а не зміщені в бік.


  • Підніміть руки вгору і опустіть вниз пружними рухами, потрапляючи в біт музики. Цей рух повторюється вісім разів.

 2. 2

  Навчіться робити "ласо". Почніть рух піднявши ліву руку вгору, так щоб зовнішня сторона вашого зап`ястя була поруч з підборіддям, Ваш лівий лікоть спрямований прямо наліво, і ваше передпліччя паралельно підлозі.
  • Підніміть праву руку, так щоб ваша верхня рука була на рівні плеча, а ваш правий лікоть спрямований по діагоналі направо.
  • Підніміть праве передпліччя, так щоб воно прийняло вертикальне положення, і робіть невеликі обертальні рухи потрапляючи в біт пісні, як-ніби ви ковбой, у якого в руці ласо. Цей рух також повторюється вісім разів.

 3. 3

  Вивчіть зв`язку. На щастя схема зв`язки рук дуже проста. Почніть з "поводів". Качніть руками вісім разів на ритм музики, потім виконайте "ласо", вісім разів обертаючи правою рукою.

Частина 3 з 3: всі разом

 1. 1

  Зіставте руху рук і ніг. Почніть виконувати руху "поводи" руками, в той час як права нога стає провідною.
  • Вивчіть комбінацію. Кожному сету з восьми рухів руками відповідає два сети по чотири рухи ногами. Таким чином якщо ви почнете як було описано вище, ви вісім разів хитнеться руками, виконуючи "поводи", і одночасно будете робити крок правою, лівою, правою, правою, потім лівою, правою, лівою, лівою. Ваші рухи руками і ногами повинні бути скоординованості.
  • Тримайте голову прямо. Якби ви й справді їхали на коні, ви б дивилися прямо, щоб бачити, що відбувається на дорозі. Тому дивіться прямо і під час танцю.
  • Відчуйте танець. Не треба думати що ви повинні танцювати затиснуте або контролювати себе. Поки руху ваших ніг і рук скоординованості, Ваше тіло буде природно прагнути підскакувати в такт музиці, разом з кінцівками. розслабтеся, щоб відчути це.

 2. 2

  Тренуйтеся. Почніть повільно і тренуйте танець знову і знову, поступово збільшуючи швидкість, поки це не стане зовсім природно і звично для вас. Темп Gangnam Style досить високий, так що краще підготуйтеся гарненько, щоб потім не засмучуватися.

 3. 3

  Розгойдайте. Коли ви готові, врубати музику і починайте танцювати. Підіть абикуди і покажіть це людям, або навчіть своїх друзів. Веселіться.

Поради

 • Пам`ятайте, цей танець повинен бути дурнуватим. Як говорить Psy, щоб танцювати Gangnam Style потрібно "одягатися вишукано і танцювати як придурок". Тут немає місця сором`язливості.