Як танцювати реггетон (для Дівчат)

Хочете пару порад як краще танцювати реггетон, як нахилятися і виглядати при цьому професійно? Тоді ця стаття спеціально для вас !!

Кроки

 1. 1

  Насамперед, абсолютно будь-яка дівчина може танцювати реггетон і цьому танцю легко навчитися. Однак існують речі, які дозволять вам танцювати краще і хлопці загоряться бажанням танцювати з вами.

 2. 2

  Спочатку практикуйте рухи стегнами за годинниковою стрілкою, вперед / назад. Одна з масштабних проблем, яка змушує дівчину виглядати поганим танцюристом реггетона, - це відсутність почуття ритму, тому слухайте музику в стилі реггетон, щоб ви могли звикнути до такту (ритм в піснях реггетона називається «дембоу» і сопроваждается рухами стегон в різних напрямках).

 3. 3

  Танець з хлопцем може здатися спочатку незграбним, т.к. ви не знаєте з чого почати. Тому буде непогано, якщо ви повернетесь обличчям один до одного і, рухаючи стегнами, будете робити маленькі кроки назустріч (не перестарайтеся, ви ж танцюєте НЕ хіп-хоп). У вас також є можливість додати щось своє, наприклад, кілька рухів з сальси.

 4. 4

  Встановіть зоровий контакт і посміхайтеся: іноді хлопці трохи нервують і така виверт допомагає їм відчувати себе комфортно і спокійно.
 5. 5

  Потім, повільно або залежно від ритму, поверніться так, щоб він тримав вас за стегна, тепер він буде слідувати за вами. Зараз вам буде до речі, якщо ви усамітнитеся у «своїй» зоні, уявіть, що ви одні в кімнаті перед дзеркалом. Моменти близькості також будуть виникати, коли ви піднімаєте руки або тримайтеся за руки з партнером, або коли обіймаєте його.

 6. 6

  Не забувайте рухати стегнами в такт!

 7. 7

  Ваш партнер може занудьгувати, якщо ви постійно будете повторювати одне і те ж рух, тому опустіться, рухайте руками (але не дуже багато), поверніться. Також покладіть руки на коліно і рухайте стегнами в протилежну сторону, де ви тримаєтеся за коліно.

 8. 8

  При терті важливо робити руху більш глибокими, це дозволить вам виглядати більш професійно.

 9. 9

  Якщо ви знаєте танець живота, тоді можна додати трохи рухів. Або, якщо ви вмієте танцювати балет, то можна додати пару рухів п`ятою. 10. 10

  Ви можете спробувати задіяти сідниці в танці. Потрясіть ними, але повільно. Робіть що завгодно, постарайтеся залишити хлопця в незручному становищі ...

 11. 11

  По закінченню посміхніться або скажіть «дякую».

Поради

 • Увімкніть музику в кімнаті і потанцюйте перед дзеркалом (всі дівчата танцюють перед дзеркалом, тому не соромтеся).
 • Одна з основоположних танцю - це веселощі. Будьте впевнені в собі. Чим впевненіше ви себе почуваєте, тим краще виглядаєте в танці.
 • Дивіться музичні відео. У мережі тонни записів daddy Yankee і wisin y yandel, де відмінно танцюють дівчата. Або зайдіть на YouTube і введіть у пошук "dancing reggaeton", і насолоджуйтеся відео дівчаток будь-якого віку, які допоможуть вивчити нові рухи.
 • Займайтеся спортом! Дівчата з хорошою гнучкістю краще нахиляються і рухаються в різних напрямках. Заняття спортом також допоможуть запобігти спазми.

Попередження

 • Партнер може злегка нахиляти вас вперед / назад, це абсолютно нормально, тому дотримуйтесь течією і дайте трохи свободи руху стегон.
 • Якщо ви добре справляєтеся з тертям і танцюєте з хлопцем, то слід очікувати, що він трохи збудиться. Якщо це приносить вам незручності, не кричіть і не відштовхуйте його (він не в силах на це вплинути), поверніться до нього обличчям і не тріть про нього, продовжуйте рухатися, тримаючись за руки. З іншого боку, якщо вам подобається, то продовжуйте робити те, що робили.