Як танцювати танець Dougie

Танець Dougie це новий модний танець, який став популярним після виходу пісні "Teach Me How to Dougie" групи Cali Swag District. Є багато варіантів танцю Dougie, ми розповімо про них.

Кроки

 1. 1

  Почніть з музики. Увімкніть пісню "Teach me how to Dougie".

 2. 2

  Почніть рухатися з боку в бік. Рухайте тілом, зупиняючись разом з музикою, переносячи вагу тіла з ноги на ногу (не робіть нічого з руками, просто тримайте їх прямо). Ви можете робити це разом з ритмом, щоразу або через раз. Відчуйте ритм.

 3. 3

  Додайте руху рук. Руки повинні відходити від тіла недалеко, продовжуйте рухатися з боку в бік. Робіть кругові рухи руками, склавши долоні в кулак. Тримайте руки в такій позиції, ніби тримаєте кермо авто. Робіть кругові рухи зап`ястями рук. Рухайте руки в ритм з рухом тіла і з музикою.  • Якщо ви не розумієте, що потрібно робити, подивіться відео в інтернеті, щоб навчитися. Це не складний рух - воно саме характерне і популярне в цьому танці.

 4. 4

  Спробуйте повторити ще одне популярне рух у танці, воно називається `Cat-Daddy`. Робіть вигляд, що б`єте когось кулаком, викидаючи зап`ястя рук вниз- ліва рука, праве стегно, права рука, ліве стегно.

 5. 5

  Спробуйте рух `Інвалідне крісло`. Обома руками робіть кола в сторону і вперед. Як ніби ви їдете в інвалідному кріслі. У той же час присідайте трохи при кожному повороті. 6. 6

  Тепер вивчимо рух `Fresh`! Це найпопулярніше рух в Dougie. Підніміть руку до голови і погладьте себе одним рухом, ніби пригладжуєте волосся. Робіть це під час того, як переступаєте з ноги на ногу.

 7. 7

  Не забудьте розслабити коліна, злегка зігнути їх. Будьте розслаблені. Удачі!

Поради

 • Цей танець можна танцювати під більшість пісень у стилі реп і хіп хоп.
 • Не бійтеся, танцюйте без сорому.
 • Додайте кілька рухів у стилі хіп хоп.