Як танцювати на рейв вечірках

Цілком можливо, що ви одного разу опинитеся на який-небудь рейв-вечірці, які відомі своїми швидкими і ритмічними композиціями, ексцентричними танцювальними стилями, і божевільними, барвистими шатами. Чесно кажучи, те, як ви танцюєте рейв, буде залежати тільки від вашої індивідуальності, але в цій статті ми дамо вам парочку порад, які вам не завадить прочитати.

Кроки

 1. 1

  Вивчіть кілька танцювальних рухів в стилі брейк.
  • Багато танцювальні рухи, які популярні у рейверов, запозичені у брейк-дансу. Тому вивчите декілька основних танцювальних рухів в цьому стилі, щоб танцювати на рейв-вечірці так, ніби ви їх давній завсідник. Але так як на рейв-вечірках зазвичай повно народу, то не вчіть руху, які зажадають від вас крутитися на підлозі або робити стійки на руках.

 2. 2

  Розслабтеся.
  • Найважливіше, коли ви танцюєте рейв, це тримати своє тіло розслабленим. У рейве часто махають руками над головою і використовують все тіло, тому й вам потрібно вміти робити те ж саме. Перестаньте хвилюватися, будьте спокійними і невимушеними, як і решта людей навколо вас.
 3. 3

  Танцюйте всім тілом.
  • На відміну від інших танцювальних стилів, де потрібно, щоб верхня частина тіла рухалася якомога менше, рейв вимагає задіяння всього вашого тіла. Повністю пориньте у танець і не бійтеся рухатися всім своїм тілом в такт музики.

 4. 4

  Нехай вами керує музика.


  • Деякі композиції в стилі рейв швидкі, а деякі досить повільні. Тому стежте за ритмом музики, і нехай вони керують вашим тілом.

 5. 5

  Слідуйте за іншими танцюристами.
  • Часто танцюристи наслідують один одному, що викликає почуття єднання один з одним. Тому спостерігайте, як навколо вас танцюють інші люди. Якщо ви бачите, що більшість робить певний рух руками, то і ви спробуйте зробити так само. По крайней мере, ви будете виглядати з боку так, ніби ви знаєте, що робите.

 6. 6

  Що потрібно вдягнути.
  • Рейв-вечірки зазвичай завжди переповнені людьми, танцюючих під вельми енергійну музику, тому одягайтеся відповідно. Одягайте зручне взуття, без довгих шкарпеток, щоб вам не наступали на ноги, а також зручний одяг, яка буде класно виглядати, але в той же час дозволить вам вільно рухатися по танцпол.

 7. 7

  Поважайте інших танцюристів.
  • Як ми вже говорили, на рейв-вечірках зазвичай повно народу, тому поважайте їх, щоб вони поважали вас. Ви неминуче будете стикатися з іншими танцюристами, але все-таки намагайтеся танцювати так, щоб не заважати людям навколо вас.