Як танцювати танець живота

Завдяки таким зіркам, як Шакіра, танець живота став міжнародним хітом. А чому б і ні? Це відмінне тренування, і це той вид мистецтва, яким можуть займатися всі і з часом і старанням досягти досконалості. Якщо ви хочете дізнатися, як почати танцювати самостійно, просто дотримуйтесь цих вказівок.
Метод 1 з 3: Початкова позиція

 1. 1

  Розтягніться. Розігрів перед тренуванням вбереже вас від розтягнутих м`язів та інших травм. Просто нахиліться вперед, так щоб доторкнутися до пальців ніг, покрутіть шиєю і плечима, і потягніть зап`ястя щоб відчути себе добре і вільно. Якщо можете, зробіть місток, щоб потягнути м`язи живота.
  • Коли збираєтеся танцювати танець живота, зберіть волосся і надіньте таку майку, щоб ваш живіт був видний.
  • Тренуйтеся танцювати перед дзеркалом, так щоб стежити за своїми рухами.

 2. 2

  Увімкніть відповідну музику. Будь-яка мелодія з повторюваним мотивом допоможе вам налаштуватися на потрібний лад. Спробуйте використовувати музику з середньо-східними мотивами і добийтеся розуміння ритмів. Безліч арабських композицій складено спеціально для танцю живота, і в них є музичні сигнали, які допоможуть вам зрозуміти, коли робити різкі рухи, а коли плавні і граціозні. Вміння танцювати під середньо-східну музику допоможе вам ще більше почати цінувати танець живота.

 3. 3

  Прийміть стартову позицію. Випряміть верхню частину тулуба. Чи не прогинайте спину і не сутультесь. Втягніть попу, так щоб вона утворювала майже пряму лінію зі спиною. Злегка зігніть коліна і ніколи, ні в якому разі не змикає їх. Ваші стопи повинні стояти паралельно, приблизно на відстані 30 см один від одного. Ваш підборіддя повинен бути піднятий, а ваші плечі злегка відведені назад.

 4. 4

  Підніміть руки і злегка зігніть живіт. Використовуйте м`язи живота щоб `тягнути` або вести руху ваших бедер- в попереку не повинно бути великого прогину. Деякі школи наполягають на втягуванні живота з самого початку, щоб натренувати його. Підніміть руки, так щоб вони були злегка вище позиції паралельної підлозі, і злегка підніміть зап`ястя.

Метод 2 з 3: Удосконалення техніки

 1. 1

  Відпрацюйте руху стегнами з боку в бік і вперед-назад. Для руху стегон з боку в бік просто опустіть ліве стегно, щоб підняти праве, потім опустіть праве, щоб підняти ліве. Почніть повільно, поки не відпрацюєте цей рух, потім збільшуйте темп, поки не почнете трясти стегнами. Для руху вперед-назад, просто рухайте стегнами туди-сюди, використовуючи центр таза, щоб зробити рух граціозним.
  • Тримайте руку піднятою під прямим кутом і рухайте пальцями для того щоб підтримати рівноваги і додати в танець грації.
  • Щоб просуватися з боку в бік, почніть піднімати праву ногу, починаючи з п`яти, поки полу будуть стосуватися лише кінчики пальців, потім дайте нозі впасти в два рази нижче ніж зазвичай. Повторіть цей рух лівою ногою і стегном, потім знову міняйте, поки не зможете виконувати тряску.
  • Використовуйте коліна, для створення імпульсу руху.

  • Щоб відпрацювати рухи стегнами, спробуйте подумки розділити корпус вертикально на дві половини. Це допоможе вам навчитися рухати одним стегном вгору і вниз, не зачіпаючи при цьому положення другого стегна.

 2. 2

  Виконуйте невеликі кругові рухи стегнами. Спробуйте `малювати` маленькі кола в повітрі одним стегном. Коли це стане виходити, спробуйте вісімки, дуги і спіралі. Не забувайте про протилежну сторону. Одна зі сторін завжди буде сильніше, і вам завжди буде легше виконувати елементи однією стороною, ніж інший, залежно від того, лівша ви або правша. Тримайте руки піднятими, злегка посміхайтеся, і рухайте пальцями, поки відпрацьовуєте різні рухи.

 3. 3

  Комбінуйте руху. Не треба танцювати танець живота, постійно повторюючи одне і теж. Коли ви освоїте кілька рухів, можете комбінувати їх, щоб урізноманітнити свій репертуар. Зробіть коло лівим стегном, краг правим стегном, два кола правим стегном, потім два - лівим, або рухайте стегнами вперед-назад, а потім перейдіть в рух з боку в бік. Пам`ятайте про використання живота для просування стегон в різні боки.

Метод 3 з 3: Тряска живота

 1. 1

  Відпрацьовуйте тряски живота з рухом вперед-назад. Вам треба буде використовувати три ділянки прямого м`яза живота - (1) серпоподібний ділянку прямо над лобком, (2) частину живота між першим ділянкою і пупком і (3) ділянка між пупком і ребрами (саме те місце, де болить, коли ви занадто сильно смієтеся).

 2. 2

  Намагайтеся ізолювати або напружувати м`язи окремо. Ізолюйте перша ділянка, потім другий, потім третій. Коли ви зможете ізолювати і напружувати ці ділянки окремо, ви зможете почати виконувати хвилі і тряски животом. Напружуйте і розслабляйте ділянки окремо, потім комбінуйте руху.

Поради

 • Голова повинна залишатися на одному рівні, коли ви рухаєтеся.


 • Рухи рук виходять граціозніше, коли пальці злегка витягнуті. Руху по спіралі виглядають особливо добре.
 • Почніть босоніж або в кросівках. Ніяких каблуків.
 • Спробуйте роздобути шаль на стегна з бубонцями або монетами. Додаткового звучання допоможе краще відчути танець. Є безліч аксесуарів з бубонцями, наприклад пояси-ланцюги. Можна використовувати їх, якщо не вийде роздобути набедренную шаль з монетками.
 • Оголити живіт, щоб було видно руху.
 • Носіть ножні і ручні браслети, щоб додати дзвону і відвернути глядачів від недосконалості рухів.
 • Для початку використовуйте музику, яка вам знайома, а ще краще щось, під що ви вже танцюєте (наприклад, це може бути Шакіра). Насправді, якщо ви дійсно цікавитеся стилем Шакіри, просто подивіться один з її кліпів і спробуйте повторювати рухи за нею. Хоч вона танцює швидко, виконуйте рухи повільно, щоб все засвоїти. Використовуйте YouTube, щоб при необхідності зупинити і знову запустити відео
 • Не соромтеся. Будьте впевнені в собі і отримуйте задоволення. Відчувайте себе сексуальною!
 • Рухайтеся на повних стопах, і тримайте ноги на ширині стегон для збереження рівноваги.
 • Запишіться в студію. Врахуйте, що існує кілька стилів танцю живота, починаючи від традиційного єгипетського і закінчуючи сучасним трайбал. Ваш інструктор скаже вам, що саме він викладає.

Попередження

 • Почніть з повільного темпу, що не рухайте стегнами занадто швидко.
 • Завжди розігрівайтеся перед танцями і дайте собі час охолонути після тренування.
 • Будьте обережні, щоб не нашкодити собі.
 • Чи не блокуйте коліна.
 • Викладачі з танцю розрізняються як в плані техніки, так і в плані стилю-якщо це можливо, розберіться в цьому перш ніж іти до когось на заняття.
 • Чи не наступайте на п`яти.