Як трясти попою

Ви хочете навчитися трясти попою як Бейонсе і Шакіра? Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, що потрібно робити з стегнами і попою на танцполі, щоб ви виглядали як професіонал!
Частина 1 з 2: Руху Бейонсе

 1. 1

  Встаньте в правильну позу. Поставте ноги трохи ширше, ніж ширина плечей, зігніть коліна трохи і розслабтеся. Випряміть плечі і трохи вигніть спину, щоб ваш живіт випирав вперед.

 2. 2

  Підведіть таз. Тепер нижня частина спини повинна являти собою рівну лінію, ваші плечі повинні трохи виходити вперед, а коліна нехай будуть трохи зігнуті.

 3. 3

  Висуньте попу назад. При цьому зігніть нижню частину спини і висуньте груди вперед, а плечі назад.

 4. 4

  Повторіть цей рух. Почніть в повільному темпі, щоб зрозуміти техніку, а потім збільште швидкість. Спробуйте домогтися максимальної швидкості, не перериваючи руху.

 5. 5

  Додайте руки. Знамените рух Бейонсе включає в себе також одночасний рух руками. Щоб відточити цей рух, почніть з того, що ваші руки будуть знаходитися на грудях, лікті будуть висунуті, а зап`ястя дивитися вперед. Ваші руки повинні бути розслаблені. Коли ви виводите попу назад, трохи розведіть руки і висуньте груди вперед. Коли попа йде вниз, знову зведіть руки і плечі вперед. Продовжуйте цей рух.

 6. 6

  Додайте стрибок (за бажанням). Бейонсе іноді підстрибує при цьому русі. Щоб це зробити, просто стрибну трохи вперед, а потім тут же почніть трясти попою.

 7. 7

  Покажіть всім, чого ви навчилися!

Частина 2 з 2: Рухи стегон Шакіри

 1. 1

  Розставте ноги на ширині плечей. Трохи зігніть коліна, і нехай верхня частина вашого тіла буде розслабленою.

 2. 2

  Почніть з кола стегнами. Це допоможе розслабити ваші стегна і налаштувати вас на ритм. Це дуже простий рух - просто уявіть, що ви малюєте стегнами коло.


  • Спробуйте малювати кола різних розмірів вашими стегнами. Почніть з невеликих кіл і збільште їх наскільки можете.

 3. 3

  Зробіть вісімку вашими стегнами. Спочатку зробіть вашим правим стегном півколо вперед, потім убік і повторіть те ж саме лівим стегном, коли праве повернеться на місце.

 4. 4

  Повторіть цей рух. Почніть повільно, щоб зрозуміти техніку, а потім збільшуйте швидкість, як тільки ви станете себе комфортно почувати.
  • Слухайте музику і спробуйте знайти ритм. Дуже важливо, щоб ви танцювали під ритм музики.

 5. 5

  Рухайтеся плавно. На відміну від першого методу, де в рухах більше ривків, цей рух більш плавне, майже без пауз. Однак ви можете сповільнитися і знову прискоритися, щоб додати різноманітності.
  • Якщо ви початківець, то вам буде потрібно якийсь час, перед тим, як ви звикнете до рухів. Тримайте коліна зігнутими, і нехай стегна допомагають вам під час руху.

Поради

 • Найкраще практикувати ваші танцювальні рухи перед дзеркалом, щоб ви могли бачити, що у вас працює, а що ні.
 • Люди завжди танцюють найкраще під музику, яка їм подобається. Танцюйте під ритмічну музику, яка налаштує вас на танцювальний лад. У латинській музиці і в хіп-хопі багато моментів для того, щоб потрясти попою.
 • Важливо, щоб ваше тіло було повністю розслаблене, щоб ви трусили попою дуже природно. Ваші коліна повинні бути трохи зігнуті, щоб підтримати руху.