Як стати десятим додзвонилися на радіостанцію

Весь час радіостанції говорять так: «Десятий додзвонився (або сотий, або будь-який інший номер, який використовує ваша радіостанція) виграє квитки на концерт!» Або щось в цьому роді, і вам здається, що ви ніколи цього не зробите. І хоча це в значній мірі залежить від удачі, є деякі речі, на які можна звернути увагу.

Кроки

 1. 1

  Спробуйте не дзвонити занадто пізно або занадто рано, тому що радіостанція зазвичай починає приймати дзвінки після того як конкурс був оголошений і почалася нова пісня чи рекламний ролик. Тому дочекайтеся, поки вони скажуть, що починається музика чи новини, щоб у вас був шанс додзвонитися.

 2. 2

  Вивчіть «час затримки» вашого телефону. Якщо ви використовуєте стільниковий телефон, як правило, проходить приблизно 5 секунд або близько того, перш ніж почнеться виклик, так що телефонуйте заздалегідь.

 3. 3

  Введіть номер телефону радіостанції в швидкий набір, щоб ви могли натиснути одну кнопку для початку набору. Це дозволить запобігти помилкам в наборі номера.

 4. 4

  Пам`ятайте, що телефони в студіях не дзвонять голосно, у них є тільки маленька миготлива лампочка. Не здавайтеся, якщо ніхто не відповідає після 20 гудків. Тримайтеся. Може бути, вони добираються до вас.

 5. 5

  Якщо ви додзвонився № 4, 7, 9 у вікторині, ви не повинні здаватися. Навіть якщо ви дев`ятий додзвонився і вони шукають 10-го. Ді-джеї часто відволікаються і не відповідають на телефонні дзвінки, так як їм дзвонять, як тільки інші абоненти повісять трубку. Просто продовжуйте пробувати, поки не буде оголошено переможця, або вони дадуть відповідь і скажуть, що у них є переможець.

 6. 6

  Радіостанції зазвичай проводять вікторини в один і той же час кожної години. Може, вони не роблять цього 24 години на добу, але якщо ви почуєте її близько 2:30, швидше за все, кінець години - це час призів. (Ранкові та спеціалізовані шоу можуть встановити свій власний час).

 7. 7

  Багато радіостанції також проводять вікторини в інтернеті з роздачею тих же призів. Зайдіть на сайт радіостанції і зареєструйтеся як VIP, звичайний користувач, і т.п. Не забувайте брати участь в акції. Ви не обмежені в шансах виграти. Іноді вони навіть дражнять користувачів веб-сайту точним часом певного конкурсу, або дають вам шанс виграти онлайн.
 8. 8

  Будьте активні! У багатьох ді-джеїв є сторінки Myspace, сторінки Facebook або сайти та електронні адреси, доступні на веб-сайті радіостанції.
  • Надішліть ввічливе лист або повідомлення, в якому розкажіть їм, як сильно ви любите станцію, що вони ваші улюблені ді-джеї. У більшості ді-джеїв є его, так що зіграйте на цьому.
  • Переконайтеся, що ви граєте з місцевими ді-джеями, а не з тими, які звучать в попередньому записі шоу з іншого штату. Якщо ді-джеї проводять живе шоу у вашому місті, вони, ймовірно, місцеві. Якщо ви чуєте їх, але ніколи їх не бачили, не турбуйтеся.
  • Можливо, ви не збільшите свої шанси на перемогу, але це, звичайно, не зашкодить.

 9. 9

  Не дзвоніть кожен раз, коли ви чуєте про конкурс. Більшість станцій мають обмеження за кількістю разів, яке ви можете виграти в 30-денний період. Не дзвоніть, щоб виграти ковбасну нарізку, якщо ви знаєте, що квитки на AC / DC скоро будуть у продажу!

 10. 10

  Зателефонуйте на радіостанцію і поговоріть з ді-джеєм. Запитайте, коли вони будуть розігрувати приз, який ви хочете виграти. Деякі ді-джеї можуть бути не проти поділитися інформацією. Просто будьте ввічливі.

Поради

 • Більшість станцій вимагають забрати ваш приз протягом 10 робочих днів, інакше він буде «повторно подарований». Якщо ви виграєте квитки, ви повинні забрати їх за кілька робочих днів до початку заходу і не чекати до останньої хвилини. Радіостанція закривається в певні дні та в певний час, незалежно від того, хто грає на концерті.


 • Радіостанції не завжди отримують кращі квитки для розіграшів. Ви, напевно, можете отримати кращі місця, якщо купите квитки самостійно. Якщо вони не говорять, що це перший ряд, у вас є шанс отримати жахливі місця. Перевірте квитки, коли ви забираєте їх. Ви можете встигнути купити найкращі місця.
 • Переконайтеся, що знаєте робочі години станції. Вони, як правило, працюють з понеділка по п`ятницю з 9 до 5, але ці години можуть варіюватися залежно від ринку, свята, місця розташування і погодних умов. Незважаючи на те, що станція працює 24 години, ви можете забрати свій виграш тільки в звичайні робочі години в приймальні. Це означає, що якщо ви прийдете в суботу, щоб забрати свій приз, ви побачите порожню будівлю.

Попередження

 • Станції не вручать призи членам сім`ї або найближчим родичам співробітників. Вони також не вручать виграш членам сім`ї тих, хто працює на конкуруючої станції.
 • Станції не отримують пачки квитків. Якщо вони отримають квитки, це лише кілька пар (зазвичай 5-10), і вони повинні бути віддані в ефірі в рамках конкурсу.
 • У станцій в США є суворі правила, вони зобов`язані використовувати всі призи за призначенням і представити факти того, що вони використовували їх для відповідного конкурсу. Не думайте, що протягом хвилини ви можете отримати приз з-під столу.
 • Ви повинні пред`явити посвідчення особи, коли забираєте свій приз. Вони можуть також вимагати ваш номер соціального страхування. Якщо ви виграєте певну кількість призів на рік, це обкладається податками, тому вони зобов`язані відстежувати переможців та призи.
 • Не дзвоніть на станцію з жалобною історією, чекаючи виграти приз. У них дійсно немає зайвих призів, що лежать в очікуванні того, що хтось подзвонить зі слізливою історією. Люди намагаються зробити це на кожній станції і майже на кожному конкурсі. Вони чули все це раніше.
 • Іноді вам, можливо, доведеться зробити щось, щоб отримати приз. Якщо вам, скажімо, вам потрібно буде заспівати за квитки, то будьте готові петь- якщо вам потрібно буде присутній в студії, щоб виконати трюк (як змагання по з`їданню хот-догів), будьте готові зробити це, якщо ви вирішили. Якщо ви можете назвати все, що ви можете зробити за квитки, зробіть щось божевільне, огидне, сміливе ..., але щось в межах своїх кордонів і в межах правил FCC. Скажімо, якщо ви збираєтеся плавати 2 кола в замерзаючий басейні для поїздки в жаркий SPA, переконайтеся, що ви можете це зробити.
 • Бути додзвонилися номер X - це завжди удача, але якщо ви знаєте, як це працює, це дійсно дає вам більшу перевагу.
 • Більшість станцій вимагають, щоб вам було 16 років або більше, щоб виграти.

Що вам знадобиться

 • телефон
 • радіо
 • інтернет і комп`ютер