Як розіграти автомобіль в лотерею

Автомобільні лотереї - популярний спосіб зібрати гроші для шкіл, благодійних установ та інших неприбуткових організацій, що вимагають фінансування. Люди зазвичай охоче здобуваю лотерейні квитки заради цінного виграшу, такого як автомобіль, особливо, якщо зібрані доходи йдуть на добру справу. Новий автомобіль відомої марки - це предмет, що привертає до себе увагу. Розігруйте автомобіль з переказом гласності шансу виграти і переконавшись, що продано багато квитків.


Кроки

 1. 1

  Виберіть розігрується автомобіль. Виберіть автомобіль класу «люкс», який розглядається людьми як автомобіль «мрії», такий як спорт-кар або впізнаваний бренд, наприклад, Мерседес, так щоб у людей була зацікавленість придбати хоча б один лотерейний квиток.
  • Встановіть партнерські відносини з відомим автосалоном. Якщо автомобіль піде на користь благодійності, спробуйте отримати його від автосалону безкоштовно, таким чином кошти від усіх проданих квитків підуть на організацію та досягнення цілей. Запропонуйте автосалону безкоштовну публічність і рекламу у всіх ваших рекламних матеріалах і квитках в обмін на автомобіль.

 2. 2

  Встановіть правила, включаючи відповідність встановленим вимогам, такі як, мінімальний вік, чи повинен бути переможець резидентом штату і зобов`язання переможця, такі як, необхідність повної сплати податків. Складіть перелік фізичних і юридичних осіб, які не можуть брати участь у лотереї і стати її переможцями, такі як, наприклад, працівники автосалону, який надав автомобіль.
 3. 3

  Роздрукуйте квитки. Роздрукуйте лотерейні квитки, які повинні містити найменування організації, що розміщає інформацію про лотерею, організації або особи, що надає автомобіль, час і місце проведення лотереї, і вартість квитка.

 4. 4

  Розповсюдьте інформацію про лотерею. Вивісите плакати, запустіть рекламу в місцевих газетах, телеканалах і радіостанціях. організуйте розсилку по електронній пошті, створіть веб-сайт і залучіть місцеві ЗМІ. Залучіть якомога більше уваги до лотереї.

 5. 5

  Реалізуйте квитки. Ціни на квитки можуть варіюватися від 20 $ до 50 $ за квиток, залежно від вартості автомобіля. Подумайте скільки вам необхідно або скільки ви очікуєте отримати грошей, і яка кількість квитків ви маєте намір реалізувати.


  • Для продажу квитків найміть волонтерів. Залучіть до участі якомога більше людей для продажу квитків друзям і членам сім`ї, а також колегам по роботі та бізнес-партнерам.
  • Складіть таблиці продажів. Отримайте дозволу від продуктових магазинів, торгових центрів та інших, зручних для пішоходів місцях, де люди зможуть зупинитися і придбати квитки. Надайте фотографії автомобіля та інформацію про цілі лотереї.

 6. 6

  Проведіть розіграш. Додайте всі квитки у великій ємності і попросіть когось, наприклад, місцеву знаменитість, витягнути ім`я переможця. Зробіть з розіграшу весела подія з їжею та розвагами, а також запросіть людей, які придбали квитки. Знайдіть просторе місце для проведення розіграшу, наприклад, демонстраційну кімнату в автосалоні. Запросіть представників ЗМІ для фотозйомки переможця та висвітлення історії його життя.


Поради

 • Деякі лотереї встановлюють ліміт на кількість проданих квитків. Це може бути використано для стимулювання покупців квитків, так як вони мають більше шансів на перемогу при придбанні набору квитків.

Попередження

 • Перевірте вимоги нормативних актів. Деякі держави мають дуже суворі правила і положення про лотереї. Перед організацією лотереї, обговоріть з кимось в офісі держструктури вашого штату процес її проведення.