Як збільшити ваші шанси виграти лотерею

Кожен з нас хоче виграти лотерею, але більшість з нас не може вгадати навіть одне число правильно. Так, як же можна збільшити шанси виграшу? Все залежить від удачі. Чим більше лотерейних квитків ви будете купувати для однієї гри, тим більше шансів у вас буде виграти. Але, є люди, які вірять, що є спосіб збільшити свої шанси.
Метод 1 з 3: Вирішіть, чи купите ви готовий квиток або виберете самі цифри

 1. 1

  Зважте свої шанси. Вердикт ще не винесено. Кажуть, що більше людей виграє з готовими квитками, але більше людей і купує готові квитки. Статистично, у всіх комбінацій є однаковий шанс випасти, тому, не має значення виберіть ви ваші щасливі номери або дасте комп`ютера вирішити за вас.
  • Хоча це може здаватися дивним, але у комбінації 1-2-3-4-5-6, є стільки ж шансів випасти, що і у будь-який інший комбінації.
  • Єдиний мінус самостійного вибору номерів полягає в тому, що всі люди запрограмовані однаковим чином. Це означає, що ваші щасливі номери можуть бути щасливими номерами когось іншого, і в разі виграшу вам доведеться ділитися.
  • Річард Ластіг, що виграв в лотерею 7 разів, рекомендує не купувати готові квитки. Він стверджує, що вибираючи свої власні номери, ви не будете вибирати виграли номера з попередніх лотерей (якщо звичайно ви ознайомилися з результатами попередніх лотерей), що збільшує ваші шанси на виграш ..
   • Ви можете пошукати результати попередніх ігор в інтернеті.

Метод 2 з 3: Купуйте скретч лотереї

 1. 1

  Вкладіть в маленькі виграші. Є більше шансів виграти маленькі виграші? Може бути. Моан Срівастава, статистик з Торонто, стверджує, що він зламав код. Його історія точно приділяє багато часу для дуже маленького виграшу.
  • Шанси на виграш звичайною скретч лотереї рівні 1: 5 і 1: 2,5. Майте це на увазі, коли будете купувати скретч лотерею.
  • Запитайте продавця, які квитки купуються частіше і які є самими виграшними. Виберіть гру, у якій менше програшів, таким чином, збільшивши трохи свої шанси на виграш. Якщо шанси на виграш дорівнюють 1: 5, купивши 5 квитків, ви можете виграти всього 1 раз.

Метод 3 з 3: Дотримуйтесь стратегіям

 1. 1

  Купуйте більше ніж один квиток. Чим більше квитків ви купите, тим більше шансів у вас буде на виграш.
  • Майте на увазі, що у звичайній регіональної лотереї шанс на виграш становить 100,000,000 до 1, а може й менше. Національні лотереї мають ще менший шанс, тому, купивши 50 квитків, ваші шанси будуть рівні всього 100,000,000 до 50.

 2. 2

  Грайте в групах. Зберіть групу людей, готових поділитися виграшем, в офісі, в школі, в церкві, на танцях або в будь-якому іншому місці, де ви знаходитесь.
  • Хоча вам доведеться поділитися виграшем, у вас буде більше шансів виграти.

 3. 3

  Зрозумійте, що в більшості лотерей інші квитки не впливають на шанс вашого квитка.
  • Багато людей вважають, що у них більше шансів виграти, якщо грає менше людей, але це правда тільки для тих лотерей, де виграшний квиток витягується з усіх беруть участь квитків.
  • Шанси того, що обрані вами випадкові номери випадуть, не залежать від кількості що беруть участь лотерейних квитків. Задумайтесь, якщо тільки один людина купить лотерейний квиток, це означає, що він гарантовано виграє? Ні ...


  • Тим не менш, чим менше людей бере участь, тим менше шанс множинних виграшів.

 4. 4

  Не грайте часто, але купуйте більше. Таким чином ви збільшите свої шанси виграшу для цієї лотереї.
  • Ця стратегія не гарантує виграшу, але якщо ви виграєте, вона може вплинути на розмір виграшу.
  • Замість того, щоб купувати квиток щотижня, накопите гроші і купіть більше квитків, коли джек-пот буде великим. Таким чином, ви можете мати більше виграш з тим же ризиком. Головне, бути терплячим.
  • Грайте якомога частіше, використовуючи однакові номери кожен раз. Неважливо, що це за номери, головне, щоб вони були однаковими кожен раз.

 5. 5

  Перевіряйте свої квитки двічі. Буває кілька способів виграти. Не варто відразу думати, що ви програли, і перевіряти квитки одним поглядом.

 6. 6

  Вийдіть з гри, поки не пізно. У вас більше шансів виграти в лотерею, якщо ви вчасно перестанете грати.
  • Відкладіть гроші для лотерей і використовуйте тільки їх. Якщо є така можливість, використовуйте тільки ті гроші, які ви виграли, щоб не завдавати шкоди вашій основній прибутку.

Поради

 • Тримайте лотерейні квитки в безпечному місці без вологи, тепла, гризунів і комах.
 • Якщо ви берете участь всім офісом у лотереї, попросіть, щоб вам дали фотокопію куплених квитків. Та людина, яка купує квитки, повинен бути надійним. Не забудьте перевірити фотокопію квитків на виграш.
 • Ідіть забирати свій виграш, як можна швидше. Якщо ви хочете відправити квиток поштою, зробіть це через безпечну пошту. Але найкраще самому піти в центр видачі призів.
 • Вирішіть для себе, чим є для вас виграш. Якщо ви хочете виграти джек-пот, тоді ваші шанси були дані вище, тобто, чим більше квитків ви купуєте, тим більше збільшується ваш шанс на виграш. Тим не менш, якщо є маленькі виграші (наприклад, три номери з шести), ви повинні зробити так, щоб у вас не повторювалися три номери в жодному з квитків. У квитку з 6 номерів є 10 комбінацій 3 номерів, і якщо ви купите 6 квитків, тоді ваші шанси на цей виграш збільшаться до 60, але шанси виграти джек-пот зростуть всього до 5.
 • Якщо джек-пот занадто великий, вам варто найняти адвоката, щоб він вам допоміг забрати виграш.

Попередження

 • Ніколи не витрачайте на лотерею більше грошей, ніж ви можете витратити.

Додаткові статті


Cite error - $ 2