Як дістатися з Шанхаю в Ханчжоу

Ханчжоу - столиця провінції Чжецзян в Китаї. Вона славиться красивими пейзажами і багатою історією. Місто Ханчжоу завжди був одним з найпопулярніших туристичних напрямків у Китаї. Місто знаходиться в 200 км від Шанхаю. Так що якщо ви зупинилися в Шанхаї, вам не складе труднощів поїхати на кілька днів у Ханчжоу, щоб познайомитися з більш традиційним Китаєм. Дістатися до міста можна кількома способами. Все залежить від вашого місця розташування, бюджету та кількості часу.

Кроки

 1. 1

  Поїзд - це найдешевший, безпечний та комфортний спосіб пересування в Китаї. У Ханчжоу з Шанхаю щодня ходить більше 40 поїздів, у тому числі і високошвидкісних. Поїздка займає не більше години, а коштує близько 13 $. Поїзд ходить кожні 30 хвилин зі станції, яка знаходиться поруч з аеропортом "Шанхай". За цим посиланням ви можете подивитися розклад руху поїздів. На станції є термінали, в яких можна купити квиток. У терміналах можна вибрати англійську мову. Потяги їздять на швидкості 350 км / год.
  • Ціна на квиток в одну сторону від 3 до 14 $, залежно від рівня комфортабельності поїзда.
  • Точний розклад руху поїздів на китайській мові, можна подивитися на цьому сайті.

 2. 2

  Якщо ви не знаєте китайської, ви можете просто подивитися номер поїзда і час відправлення. Ви можете вибрати залізничну станцію Шанхай центральна ("??") або Шанхай Південна ("???"). У місті Ханчжоу теж є 2 станції - центральна ("??") і східна ("???"). Центральна станція знаходиться недалеко від центру міста.
  • Між містами ходить кілька видів поїздів. Найшвидший і найкомфортніший поїзд називається Донг Че Жу ("???"), номери цих поїздів завжди починаються з літери D. поїзд дуже чистий і комфортний. Дорога займає 1 годину 40 хвилин з Південною станції в Шанхаї. Потяги, назва яких починаються з букви Т, наприклад, Т797 - експрес поїзда. Потяги, назва яких починається з букви N, наприклад, N489 - це звичайні швидкі потяги. Дорога займає 2-2.5 години. Потяги, назва яких починається з букви К або поїзда без літери, краще не використовувати.

 3. 3

  Автобус. Автобус - один з найбільш зручних видів транспорту. Подорож на автобусі від Шанхая до Ханчжоу займає від 2 до 3 годин.  • Квиток в один бік коштує 7 $.
  • Автобус ходить частіше ніж поїзд, кожні 10 хвилин з 8 ранку до 8 вечора.
  • На автобус можна сісти на кількох автобусних станціях в будь-якому районі Шанхаю. Більшість автобусів приїжджає на станцію Ханчжоу Східна ("???"). Це стара станція, яка знаходиться в досить поганому стані. Вам доведеться довго стояти в черзі, щоб зловити таксі.
  • Якщо ви приїжджаєте в міжнародний аеропорт Шанхая "Пудонг", вам простіше всього доїхати до Ханчжоу з аеропорту на автобусі. Автобус відходить з першого поверху в аеропорту, квиток коштує 14 $. Дорога займає близько 4 годин. # * Автобус ходить досить рідко - кожні 3 години з 9 ранку до 6 вечора. # * Автобус не надто комфортабельний.

 4. 4

  Таксі. Це самий зручний і найдорожчий вид транспорту. Таксі можна зловити в будь-якій точці Шанхая. Дорога займає від 2 до 4 годин, в залежності від трафіку та місця перебування.
  • Дорога обійдеться вам в 100-115 $. ви можете домовитися про фіксовану ціну, а можете просто їхати по лічильнику. Беріть таксі, тільки якщо воно належить відомій компанії, що займається перевезенням.


  • На міжміських напрямках з незнайомою людиною їхати досить небезпечно. У Китаї було кілька випадків викрадення туристів водіями таксі.
  • У Шанхаї є 2 дуже великих компанії таксі: Dazhong і Qiangshen. У цих компаніях ви також можете взяти автомобіль в оренду.

 5. 5

  Візьміть автомобіль в оренду. Це найнебезпечніший спосіб пересування між містами. Ми не рекомендуємо орендувати автомобіль для тривалих подорожей. Якщо ви все таки вирішили орендувати автомобіль, ви можете знайти компанію, набравши в пошуковику в інтернеті фразу «оренда автомобіля Шанхай». У Китаї відбувається досить велика кількість нещасних випадків і автомобільних аварій. Тому ми не рекомендуємо самостійно добиратися до Ханчжоу.

Поради

 • У Ханчжоу дуже багато туристів. Краще заздалегідь купити зворотний квиток на поїзд чи автобус. У Китаї можна купувати квитки на потяг за 10 днів до подорожі. Це можна зробити у квитковій касі або на сайті, навіть якщо ви не говорите по-китайськи. Якщо ви вирішите купити квиток у касі, вам доведеться постояти в черзі.
 • Якщо ви не знаєте китайської мови, обов`язково візьміть з собою кишеньковий словник. Якщо у вас немає місцевого супроводжуючого, краще завжди користуватися громадським транспортом. Більшість працівників у громадському транспортній системі не говорять англійською, але при покупці квитку це не повинно перешкодити вам. Перед походом в касу запишіть номер і час оправления поїзди, квитки на який ви хочете купити. Ви також можете попросити допомоги у перехожих, багато з яких, швидше за все, говорять англійською мовою.
 • Якщо ви збираєтеся подорожувати днем, купіть квиток на поїзд чи автобус. Якщо ви подорожуєте вночі, купіть квиток на поїзд. Вночі не рекомендується брати таксі.

Попередження

 • Не пийте воду з під крана.

Що вам знадобиться

 • Гроші
 • Карта
 • Словник
 • Паспорт