Як купити радіостанцію

Отже, ви хочете мати радіостанцію. Хоча можливо, отримати дозвіл на будівництво від FCC нової радіостанції в сільській місцевості, єдиний спосіб заволодіти станцією в більш розвиненій області, це купити вже існуючу станцію. Якщо у вас є товстий гаманець, тут написано, як це зробити.

Кроки

 1. 1

  Зв`яжіться з одним або декількома брокерами, що займаються радіостанціями. Брокер буде знати, які станції знаходяться у продажу. Як правило, немає сенсу дзвонити прямо на ту станцію, чию частоту ви хочете купити, адже її власники, швидше за все, не хочуть, щоб співробітники знали, що станція знаходиться у продажу.

 2. 2

  Будьте готові платити готівкою. У наші дні банки не готові кредитувати більше 3-4 разів дохід, який станція отримує з мовлення та реклами. З іншого боку, станції, які продаються за $ 500,000, 5 років тому продавалися за $ 120,000.

 3. 3

  Переконайтеся, що ви можете собі це дозволити. Крім очевидних витрат за електрику, обладнання та оренду на офісні приміщення, якщо станція програє музику, роялті повинна бути приділена з ASCAP, BMI і SESAC. Навіть якщо ви плануєте запускати музику з автоматичного комп`ютера, правила FCC вимагають «змістовне присутність людини" під час «звичайного робочого часу» на головній студії. Це означає, що, принаймні, один людини повинен знаходитися на місці повний робочий день, як менеджер , і одна людина, щоб "прикрити" станцію, коли менеджер не на місці. Щоб комерційна станція була успішною, на роботі повинні перебувати три людини.
 4. 4

  Переконайтеся, що ви перевіряєте всі фінансові звіти станції. Ви повинні знати, якщо дохід від витраченої суми. Якщо станція є "тихою" (не в ефірі) не буде ніякого доходу, і станція буде тільки погашати вартість обладнання і будь-яку нерухомість, яке може бути залучена, таке як сайт передавача, а також цінність ліцензії. Станції також можуть бути оцінені на основі населення, охопленого первинним сигналом станції. Ви також можете визначити вартість шляхом визначення роздрібних продажів і визначити відсоток від цієї цифри для потенційного доходу радіо на ринку. Купівля станції, яка в ефірі, дозволяє досить фінансування, щоб нести експлуатаційні витрати протягом усього року, за умови, що воно не поширюється на одне місце (комерційні).

 5. 5

  Призначте ціну. Ніхто, хто продає нерухомість, не встановлює вартість. Запропонуйте 90% від вартості, хоча якщо ви знаєте, що станція знаходиться на продажу давно, ви можете пропонувати менше. Якщо станція була в ефірі більше 6 місяців, запропонуйте меншу вартість, та як ліцензія радіостанції стає недійсною, якщо вона була в ефірі більше, ніж рік.

 6. 6

  Як тільки була узгоджена ціна і складений контракт, попросіть вашого адвоката уважно прочитати його. Адвокат повинен добре розбиратися в правилах FCC, або найміть двох адвокатів: один для ділових контрактів і один для дотримання вимог FCC. 7. 7

  Якщо ви не радіоінженер, найміть хорошу інжинірингову фірму, щоб оглянути станцію на технічний стан. Станція AM за хорошу ціну може дати старий передавач або систему заземлення, яка буде повністю захищена від корозії і не вимагає дорогого ремонту або заміни для того, щоб отримувати хороший сигнал.

 8. 8

  Після підписання договору, буде необхідно отримати схвалення FCC для того, щоб отримати «привласнення ліцензії». Цей процес зазвичай займає кілька місяців.

 9. 9

  Як тільки продаж була здійснена, останнім кроком є завершення продажу. Якщо не хочете чекати до цього моменту, щоб почати програмування станції, складіть договір на брокерське обслуговування, яке може бути прописано в контракті, що дозволить покупцеві розпочати мовлення до офіційного затвердження FCC.

Поради

 • Включіть в договір купівлі-продажу пункт, в якому покупець буде платити за "альтернативні інспекції" по асоціації ДТРК, але продавець повинен заплатити за виправлення виявлених недоліків у ході перевірки.

Попередження

 • При покупці станції, яка знаходиться в ефірі, переконайтеся, що у вас є багато часу, щоб вийти в ефір знову і працювати поки не закінчиться річний термін, інакше ви можете бути власником обладнання, яке ви не можете легально використовувати.
 • Слідкуйте за останніми змінами в договорі при його закритті. Недобросовісні продавці, як відомо, роблять такі речі, як зміна прямої покупки нерухомого майна для дорогої оренди.