Як вигравати більше в миттєвих лотереях

Редагувати користувачем Noleksandr, Arina.Iv, InterwikiBot і ще одним іншим

Взагалі то у вас не буде величезної переваги, але є кілька способів збільшення шансів виграти в миттєвої лотереї. Дуже важливо встановити бюджет, вивчити різновиди квитків, і вивчити закономірність для максимального збільшення вашої чистого прибутку.

Кроки

 1. 1

  Встановіть бюджет і дотримуйтеся його. Вирішіть, як багато ви собі можете дозволити витрачати грошей на квитки щотижня. Це дійсно повинні бути ті гроші які ви можете собі дозволити втратити, тому що втрати обов`язково будуть.
  • Ніколи не витрачайте більше вашого бюджету- не піддавайтеся спокусі, збільшуючи програші.

 2. 2

  Йди якщо виграв. Якщо попався виграшний квиток, поклади гроші в гаманець. Не витрачай на миттєві лотереї більше встановленого бюджету. Це саме по собі збільшить ваш дохід від миттєвих лотерей, так як ви, швидше за все, просто знову їх програєте, якщо будете використовувати виграші для вкладення в ще більшу кількість квитків.

 3. 3

  Вивчіть шанси у грі в якій ви берете участь. У деяких іграх шанс виграшу більше ніж в інших - навіть якщо вони дешевші. Вивчіть дрібний шрифт на зворотному боці квитка і перегляньте шанси на перемогу. Порівняйте шанси в декількох іграх, перед тим як зробити вибір яку картку купити. Очевидно, що краще вибрати картку з найвищими шансами. Це здебільшого дорожчі картки, але будьте обережні, не завжди висока ціна позначає високу ймовірність виграшу.
 4. 4

  При покупці квитка гарненько подумайте. Зазвичай два виграшних квитка поспіль це рідкість. Тому якщо ви знаєте, що виграний квиток з цієї пачки вже був куплений, відкладіть гру і повертайтеся через пару днів, підіть в інший магазин або купіть квиток з іншої лотереї. Це дасть впевненість, що ви не витратите гроші на майже гарантований програш. Зрозумійте, що справа йде не про статистику - справа про те, як гра зроблена і продана. Миттєві лотерейні квитки продаються в пачках з певним відсотком виграшу і програшу в кожній.

 5. 5

  До покупки квитка перевірте який приз ви можете виграти. Абсолютно законно продавати миттєві лотерейні квитки після того як основні призи виграні. Іноді в магазині виставляють вивіску, щоб повідомити про це, але зазвичай це робиться тільки через кілька тижнів. Перевірка на сайті лотереї найпростіший спосіб упевниться, що ви не витратите гроші в порожню.

 6. 6

  Не грайте в ігри, які є частиною лотереї другого шансу. Держава і Роздрібні Торговці використовують це для того щоб продати гри, після того як в них було виграно кілька нормальних призів. Якщо ви дійсно зацікавилися виграшем призу другого шансу, знайте, це справжній обман. Це не є обманом в деяких штатах, таких як Вісконсін, де всі лотерейні квитки і миттєві лотереї правомірно продаються як лотереї другого шансу на приз. 7. 7

  Не купуйте "Таємничі Пачки" або які-небудь інші пачки квитків. Знову ж це прийом продавців для продажу старих квитків, в яких немає хороших призів.

 8. 8

  Повертайте квитки. Завжди квиток віддавайте продавцеві для комп`ютерної перевірки на виграш. У деяких іграх є кілька різних шляхів виграшу, тому його можна легко не побачити. Комп`ютерна перевірка дасть впевненість в тому, що ви не викинули виграшні квитки.

 9. 9

  Перед стиранням перевірте малюнок нанесений на картці. Один Канадський професор зміг «пограбувати» "tic-tac-toe" миттєву лотерею помітивши відновлений малюнок надрукований на виграшному квитку. Будьте уважні, якщо надрукований малюнок із зовнішнього боку миттєвої лотереї відрізняється від картки до картки.


Поради

 • Можливо збільшити шанси на виграш у своїх квитках статистично проаналізувавши залишилися призи. Це не складно. Існують сайти які прорахують для вас цей варіант.
 • Подивіться на номер квитка, більшість виграшних знаходяться на початку пачки

Попередження

 • Не грайте більше того, чим ви можете дозволити собі втратити.
 • У той час як дані поради можуть допомогти (і деякі математичні розрахунки допоможуть ще більше), гра в лотерею веде до постійного програшу, ви все одно більше втратите, ніж виграєте.


Cite error - $ 2