Як створити прес кит в електронній формі, на який звернуть уваги

Прес-кит - це обов`язковий пункт для тих, хто шукає визнання і слави, як художник чи творча особистість. Ви можете відправити ваш прес-кіт звукозаписної компанії, якому-небудь клубу, ЗМІ або тим, хто може бути зацікавлений у вашій роботі. Прес-кіт - це ваше професійне резюме.


Чи знаєте ви, що більшість презентацій такого роду, видаляються? Основні причини: вони занадто вигадливі і містять мало інформації, або в них міститься дуже багато непотрібної інформації. Ідея полягає в тому, щоб створити простий і зрозумілий прес-кіт. Ось кілька порад, які допоможуть вам у його створенні.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що ваш прес-кіт має наступну інформацію: контактні дані, коротка біографія, фотографії, рекомендації людей про вашу роботу, інформація про вас в пресі, інформація про ваші виставках, концертах (якщо це можливо), а також посилання на вашу професійну діяльність (аудіо, відео, зображення або тексти).
  • Контактна інформація: тут має бути чітко вказано, де вас можна знайти, телефонні номери, адреси електронної пошти, поштову адресу та посилання на ваш сайт (якщо він у вас є).
 2. 2

  Коротко опишіть вашу біографію. Вона повинна включати інформацію про те, де ви зараз живете і невеликий нарис про вашої професійної діяльності. Для музикантів або груп - також необхідно включити інформацію про всіх учасників групи і інструментах, на яких вони грають. Не пишіть багато тексту. Не потрібно розповідаючи про труднощі, з якими вам довелося зіткнутися, чи іншу несуттєву інформацію, - яка може бути не цікава.

 3. 3

  Надайте посилання пов`язані з вашою професійною діяльністю: посилання на ваші відео і аудіо записи. Для моделей, фотографів і художників необхідно надати посилання на фотографії. Переконайтеся, що всі посилання працюють і надається матеріал хорошої якості.

 4. 4

  Додайте професійні фотографії. Особливо це стосується рок-груп, акторів або моделей. Спробуйте зробити професійні знімки, прикладіть 2-3 фотографії в прес-кіт. 5. 5

  Надайте кілька відгуків від професіоналів у вашій області, які можуть сказати щось позитивне про вашу роботу. Не пропонуйте відгуки від ваших друзів або членів сім`ї. Якщо ви тільки починаєте - можна попросити відгуки від ваших вчителів або викладачів.

 6. 6

  Додайте посилання про згадці про вас в пресі (якщо такі є).

 7. 7

  Надайте інформацію про ваш минулому або майбутньому концерті, турне або шоу.

Поради

 • Ви можете створити ваш прес-кіт за гроші на кількох сайтах або створити прес-кіт безкоштовно, використовуючи онлайн-сервіси. Хоча, чесно кажучи, немає ніякої різниці між платними і безкоштовними сервісами.