Як просувати свою музику

Просування своєї музики - далеко не найлегша робота, особливо коли існує величезна кількість талановитих виконавців та музичних гуртів. Але якщо ви в змозі розрекламувати себе через інтернет, а також вмієте робити це при особистих зустрічах, то, швидше за все, ви вже на вірному шляху з просування своєї музики в маси, як це роблять справжні професіонали. Якщо ви хочете дізнатися, як розрекламувати свою музику - читайте наші поради.
Метод 1 з 3: Підготуйтеся до розкручування вашої музики

 1. 1

  Переконайтеся, що ви готові до того, щоб поділитися музикою з усім світом. Це найважливіша частина. Якщо ви намагаєтеся випустити погану композицію або не найвдаліший альбом, то буде важко отримати бажану віддачу. Краще повністю переконатися в тому, що ви готові до просування ваших композицій по всьому світу, ніж пізніше шкодувати про скоєне. Ось кілька порад, які допоможуть зрозуміти, чи пора почати просування своїх музичних треків:
  • Спершу спробуйте отримати будь-які відгуки від шановних людей з музичної індустрії, якщо зможете. Вибудовуйте зв`язку з продюсерами і цікавтеся їх думкою про вашу пісні. Як тільки хоча б в 60% випадків продюсери схвалять вашу композицію, це буде зелене світло для вас, тому що музичні продюсери критикують набагато краще, ніж прості фанати. Не забувайте і про те, що вам потрібно час, щоб налагодити ці зв`язки.
  • Ви можете спробувати удачі на спеціальному музичному сервісі Soundout, де люди діляться своєю музикою і отримують відгуки про композиціях всього лише кілька днів по тому. Цей сервіс доведеться вам до душі, особливо якщо у вас мало зв`язків у професійному світі, або якщо вам важливіше думка ваших можливих фанатів, а не продюсерів.

 2. 2

  Знайдіть свій бренд. Хоча просування вашої музики і є першорядним завданням, ви повинні усвідомлювати, що так само просуваєте і себе. Ви повинні розуміти, що є не просто музикантом або членом музичної групи, а справжнісіньким товаром. І цей товар повинен бути максимально привабливим, тому буде потрібно знайти спосіб зробити ваш бренд унікальним і неповторним, щоб фанати були підкорені вами і вашими композиціями.
  • Уявіть себе на місці Джесіки Сімпсон або Кім Кардашьян. Ці жінки розуміють, що вони є товарними брендами і можуть з легкістю розміщувати свої імена на товари, від черевиків до різних лосьйонів, усвідомлюючи, що товари будуть мати великі продажі, тому що багато людей просто знають їх.

 3. 3

  Знайдіть своїх слухачів. Навіть відмінна музика може отримувати жахливі відгуки, якщо перебуває в руках не тих слухачів. Якщо ви складаєте в стилі техно, то повинні розуміти різницю між такими стилями, як дип-хаус, техно і електро. Ви повинні знати напевно, в якому музичному стилі ви працюєте, і кому найбільше такий стиль подобається. Це допоможе вам знайти своїх шанувальників, зайняти відповідну нішу, а так само продавати свою музику належним чином.

Метод 2 з 3: Розкручуйте свою музику в мережі

 1. 1

  Розкручуйте свою музику в Твіттері. Цей популярний Інтернет-ресурс є відмінним способом для знаходження своїх шанувальників, розкрутки музичних треків, а так само прищеплення інтересу до вашої музики. Для того щоб розкрутити свою музику через Твіттер, вам буде потрібно активно заповнювати вашу стрічку новинами, свіжою інформацією про події, акції і виході альбомів. Існують різні способи швидкого просування музики за допомогою Твіттера:
  • Твіти в реальному часі. Якщо ви проводите концерт або присутні на церемонії нагородження, то оновлення та Твіти в реальному часі допоможуть підтримувати інтерес ваших фанатів.
  • Надавайте посилання на ваші композиції і музичні відео.
  • Користуйтеся мітками, щоб ще більше людей могли дізнатися про вашу творчість.
  • Робіть зачаровують фотографії, які будуть привертати увагу ваших шанувальників.
  • Знайдіть час, щоб відповідати вашим фанатам. Відповідайте їм публічно, щоб показати, що вам важливо їх думку, а так само відповідайте їм в особистих повідомленнях, відправляючи додаткову інформацію, щоб дати зрозуміти, що вам важливий кожен з них.
  • Спробуйте спеціальний додаток Vine, щоб просувати свою творчість через відео. Такі знаменитості, як Пол Маккартні і Енріке Іглесіас вже користуються цим додатком.

 2. 2

  Рекламуйте вашу музику на Фейсбуці. Найкращий спосіб для реклами музики на Фейсбуці - це створення фанатської сторінки. Таким чином, ви станете трохи ближче до своїх шанувальників, а так само відокремте особисте життя від професійної. Використовуйте сторінку на Фейсбуці, щоб надавати вашим фанатам інформацію про вашу творчість, ексклюзивний контент, а також завантажувати інформацію про майбутні альбомах, виступах і про все, що ваші шанувальники хотіли б знати про вашу музику. Ось деякі речі, які необхідно знати при розкручуванні музики на Фейсбуці:
  • Не заповнюйте сторіночку повторюваними настирливими повідомленнями. Одного разу має бути достатньо.
  • Використовуйте «лайки» як шлях до просування ваших пісень і кліпів. Якщо шанувальник «лайкнет» ваше посилання, то, швидше за все, він буде слухати і інші композиції.
  • Взаємодійте з шанувальниками. Опитуйте ваших фанатів, а також приділяйте час, щоб відповідати на їхні запитання та коментарі. Так вони відчують себе ближче до вас і вашої музики.
  • Знайдіть інших виконавців на Фейсбуці. Якщо ви знайомі з більш популярним композитором, або просто виконавцем, чия музика схожа на вашу, але має більшу кількість шанувальників, запитаєте, чи не зможе він розмістити на своїй сторінці рекламу про вашу музиці-так ви отримаєте більше прихильників.
  • Створюйте заходи. Використовуйте Фейсбук, щоб створювати заходи, за допомогою яких ви зможете запрошувати всіх бажаючих на ваші концерти. Навіть якщо захід вже готується, такий спосіб допоможе розповсюдити інформацію про нього більшій кількості людей.

 3. 3

  Розкручуйте вашу музику в Інстаграме. За допомогою цього сервісу ви зможете набрати ще більшу кількість шанувальників. Ви можете синхронізувати свої сторінки на Фейсбуці і Інстаграме, щоб знайти ще більше фанатів, а так само використовувати популярні мітки, щоб збільшити кількість переглядів. Постарайтеся завантажувати фотографії з ваших репетицій чи просто випадкові фото, де ви дуріти з іншими членами групи, щоб показати, що ви теж самі звичайні люди.
  • Не забувайте відгукуватися на відгуки ваших фанатів. Якщо вони завантажать фото з вашого виступу, ви повинні його «лайкнути».
  • Викладайте фотографії під час будніх днів - в цей час генерується велика кількість переглядів.


  • Ви можете отримати більше «лайків» від ваших шанувальників, якщо будете ставити «лайки» на їх фотографіях, або коментуючи більшу кількість фото.

 4. 4

  Розкручуйте вашу музику через веб-сайт. Хоча соціальні мережі і є відмінним майданчиком для розкрутки музики, у вас абсолютно точно повинна бути своя власна інтернет-сторінка. Це допоможе вам зібрати ще більше фанатів, але більш професійним способом. На вашому сайті повинна бути інформація про майбутні виступах, музиці, походження групи, а також всі дані, які допоможуть зацікавити ваших шанувальників.
  • Використовуйте соціальні мережі, щоб розкрутити ваш сайт, і додайте посилання на вашу сторінку у всіх ваших ресурсах.
  • Якщо ви хочете виділитися, то найкраще заплатити за свій власний домен, і створити свій сайт, замість того, щоб користуватися системами, в яких вже міститься велика кількість виконавців.

 5. 5

  Поширюйте вашу музику в мережі. Відкрийте доступ до ваших композиціям через такі сервіси, як Spotify, Deezer і iTunes. Таким чином, ви будете виглядати більш професійно наступного разу, коли продюсер або просто шанувальник поцікавиться, де він може послухати ваші пісні.
  • Використовуйте аудіо-вставки, коли поширюєте свою музику. Це означає додавати інформацію про те, де можна знайти ваші пісні на початку або в кінці кожного синглу або ж альбому.

Метод 3 з 3: Рекламуйте вашу музику особисто

 1. 1

  Встановіть необхідні зв`язки. Кожен раз, коли ви виходите у світ, у вас з`являється шанс познайомитися з відомою особистістю з музичної індустрії. Ви можете починати з малого, просто підписавшись на сторінки виконавців у соціальних мережах, а далі спробувати перетнутися з ними на виступах, невеликих репетиціях або навіть соціальні події (тільки в тому випадку, коли вас запросять). Чи не налягайте сильно- просто потерпіть, поки ваша популярність зросте, і ви дізнаєтеся більше людей зі світу музики.
  • Завжди будьте доброзичливі і ввічливі. Адже ви ніколи не знаєте, хто в підсумку буде вам допомагати.
  • Також вишиковуйте зв`язку з вашими шанувальниками. Якщо ваш фанат хоче взяти у вас інтерв`ю особисто або в мережі - говорите «так». Так ви разрекламіруете себе, навіть якщо це і буде для невеликої кількості людей.

 2. 2

  Створіть ідеальний прес-кіт. Прес-кіт повинен піднімати інтерес людей до вас як до виконавця і музиканту. У ньому міститься ваша біографія, біографія вашої групи, сторінка з описами або брошурка, фотографії, будь-які позитивні відгуки, які отримувала ваша група, три демо-пісні, а також контактні дані. Кілька речей, про які не варто забувати при створенні прес-кита:
  • Не перевантажуйте його непотрібною інформацією. Так ви можете набриднути вашим фанатам.
  • Нехай сторінка з описами буде достатньо простий. Помістіть туди інформацію про вашому рідному містечку, імена ваших музикантів разом з їх музичними інструментами, інформація про випущені альбомах, дати турів, звукозаписна студія, продюсери, а так само ваша контактна інформація.
  • Ваш демо-диск повинен бути записаний професійно - уникайте його будинку. Беріть до уваги те, що у вас буде близько 30 секунд, щоб зацікавити слухача.
  • Увімкніть брошуру з інформацією про минулих і майбутніх концертах. Так ви покажете свою зростаючу популярність, а так само те, що ви можете стати вигідним вкладенням.
  • Додайте кілька професійних фотографій 8 х 10, які добре продемонструють те, що робить вас особливими.

 3. 3

  Знайдіть менеджера. Менеджер - це людина, яка дасть поради вам і вашій групі з приводу у вашій музичній кар`єрі. Вам потрібно знайти менеджера, який вже працював з різними виконавцями, знає потрібних людей у музичній сфері, а так само володіє залізною репутацією. Скористайтеся пошуком такого менеджера, попередньо дізнавшись про його досвід роботи і наявності необхідних зв`язків.
  • Не відправляйте небажані прес-кити. Замість цього познайомтеся з менеджером, щоб зрозуміти, чи необхідно йому відсилати ваш прес-кіт. Якщо це не спрацює, ви в будь-якому випадку налагодите нові зв`язки в світі музики.

 4. 4

  Влаштовуйте якомога більше виступів. Концерти є відмінним способом просування вашої музики та взаємодії з вашими шанувальниками. Виступаєте ви на розігріві у гурту Greenday або просто граєте в місцевому барі - використовуйте виступи, щоб продавати свій бренд і просто грати для людей. Виберіть час, щоб поспілкуватися з вашими фанатами до і після виступу.
  • Фанати люблять безкоштовні речі. Скористайтеся концертом як черговою можливістю роздати безкоштовні футболки з назвою вашої групи на них, сингли, і всі можливі засоби, які допоможуть замовити за вас слівце.
  • Якщо й інші групи виступають на концерті, поспілкуйтеся з ними, щоб встановити більше зв`язків. Похваліть їх роботи, і якщо вам пощастить, спробуйте дізнатися, чи не погодяться вони просувати вашу музику.

Поради

 • Найбільша помилка, яку ви можете допустити - це просування вашої музики, коли вона ще не готова. Переконайтеся, що ваша музика готова побачити світло, перш ніж запустити незворотний процес.
 • Спробуйте зробити частину своїх композицій безкоштовними для скачування. Зачепите увагу місцевих, перш ніж виходити на світовий рівень. Як тільки у вас з`являться шанувальники, вони стануть вашим основним знаряддям в просуванні вашої творчості.