Як поширити прес-реліз

Розповсюдження прес-релізу - минулий перевірку часом метод оповіщення журналістів про заслуговують уваги новинах бізнесу. Отримана в результаті поширення прес-релізу популярність допоможе збільшенню продажів в бізнесі або пожертвувань у благодійній організації, а професіонали зможуть знайти статус експерта в своїй сфері.

Кроки

 1. 1

  Напишіть прес-реліз. Якщо ви не знаєте, як пишеться прес-реліз, пошукайте приклади вже написаних або навчитеся писати релізи самі.

 2. 2

  Вирішіть, чи зможете ви поширити свій реліз самостійно. Чи є у вас список журналістів, з якими вже існують особисті стосунки? Чи знаєте ви когось, хто зазвичай висвітлює дану тематику в популярних журналах і на телебаченні, як з ними зв`язатися? Чи є у вас доступ до першого ступеня професійного сервісу розповсюдження новин? Якщо ні, просунути ваш прес-реліз більш ефективно зможе спеціальний сервіс поширення типу Ereleases.

 3. 3

  Розповсюдьте свій прес-реліз, якщо ви вирішили робити це самостійно. Переконайтеся, що публікації, з якими ви зв`язуєтеся по електронній пошті, беруть прес-релізи таким способом. Деякі редакції все ще вимагають, щоб релізи були послані звичайною поштою. Якщо журналіст - ваш друг або хороший знайомий, не соромтеся дізнатися про долю вашого послання. Намагайтеся не турбувати незнайомих вам людей - це прямий шлях до того, що ваш реліз видалять, а адреса електронної пошти заблокують.

 4. 4

  Якщо ви вирішили скористатися допомогою компанії з розповсюдження прес-релізів, виберіть, який саме. Намагайтеся уникати безкоштовних онлайн-сервісів. Вартість послуг професіоналів відображає отриману від їх роботи користь. Якщо сервіс нічого не коштує, він може виявитися марною тратою часу. Шукайте компанію, яка має численні приклади розміщених їй прес-релізів, що викликали інтерес засобів масової інформації національного рівня. Деякі агентства пропонують сервіс як з написання, так і поширенню прес-релізів.
 5. 5

  Задайте безліч питань, перш ніж платити за поширення прес-релізу. Обрана вами компанія повинна бути здатна відповісти на них, незважаючи на витрачений час, допомогти вам поліпшити ваш реліз, представити відгуки клієнтів, пояснити, як ваш реліз буде поширюватися. Шукайте компанію, яка зможе доставити ваш реліз в новинні сервіси першого ступеня, такі як PR Newswire або Businesswire.

 6. 6

  Як тільки прес-реліз поширений, важливо, щоб журналісти могли легко з вами зв`язатися. Якщо пощастить, ви можете провести цілий день, відповідаючи на запитання журналістів по телефону! Звільніть свій розклад і налаштуйтеся на досягнення відмінного результату.

 7. 7

  Якщо журналісти опублікували вашу історію або згадали її у своєму матеріалі, не забудьте їм подякувати. Якщо вас інтерв`ювали особисто, подякуйте репортера за інтерв`ю і запропонуйте підтримувати контакт через соціальні мережі. Якщо вас попросили дати знати про подальший розвиток вашої історії, робіть це за допомогою коротких, нечастих особистих повідомлень по електронній пошті.

Поради

 • Центр прес-релізів (https://pressreleasecentre.com) також пропонує безкоштовне розповсюдження релізів.


 • Прес-релізи можуть використовуватися для просування сайту, особливо цей шлях підійде новим компаніям. Власники компаній, які регулярно публікують прес-релізи, з плином часу знаходять позитивну репутацію. Потенційні клієнти, швидше за все, виберуть бізнес з хорошою репутацією.
 • Якщо ваша історія згадана в декількох засобах масової інформації, максимізуйте результати, задіявши соціальні мережі, щоб зв`язатися з людьми, які почули про вас вперше. Використовуйте такі сайти як ВК, Однокласники, Twitter, Facebook, блог компанії, щоб вступити в живе спілкування з людьми, які дізналися про вас після поширення прес-релізу. Відповідайте на їхні запитання.
 • Не турбуйтеся, якщо ваш перший прес-реліз не справив великого фурору, хоча він був коректно написаний і поширений. Успіх вимагає часу і досвіду.
 • Якщо ви продаєте продукт, запропонуйте спеціальну акцію, щоб відзначити свою появу на телебаченні, радіо, у пресі. Навіть невелика знижка допоможе перетворити допитливих відвідувачів в клієнтів.

Попередження

 • Не піддавайтеся на пропозиції, які занадто гарні, щоб бути правдою. Якщо компанія заявляє, що зможе безкоштовно надіслати ваш реліз 200 тисячам журналістів, це або неправда, або, що набагато гірше, шахрайство з метою отримання вашої персональної інформації. Вас самого можуть додати в список "журналістів" і почати слати величезна кількість спаму.
 • Завжди читайте повністю опис послуги з розповсюдження прес-релізів. Може виявитися, що ви погоджуєтеся на щомісячну підписку, також не пропустіть приховані доплати.
 • Якщо вам пропонують додаткові послуги при замовленні розповсюдження прес-релізу, запитаєте, скільки це буде коштувати. Не думайте, що якщо компанія не згадує ціну додаткової послуги, з вас не візьмуть плату за її замовлення.