Як додати QR код в резюме

Як додати QR код в резюме

QR-код - це різновид матричного коду, який дозволяє швидко передати певну інформацію. Багато рекрутери, особливо що працюють у сфері технологій, використовують планшети і смартфони для створення банків даних. Додавання QR-коду в резюме допоможе рекрутеру швидко знайти ваш профіль у Linkedin або інших інтернет-ресурсах. Додати QR-код в резюме і отримати всі переваги цієї технології дуже просто.

Метод 1 з 4: Обміркуйте додавання QR-коду

 1. 1

  Зрозумійте, що QR-код у вашому резюме може спростити роботу рекрутера. Хоча QR-код і не гарантує влаштування на роботу, його наявність зробить життя наймача, рекрутера або працівника відділу кадрів простіше. Спрощення доступу до вашого резюме та супутньої інформації на один крок наблизить вас до роботи.
  • Крім того, якщо QR-код синхронізований з Outlook рекрутера, він зможе отримати всю інформацію, яку ви надали, навіть не набираючи ні слова.

 2. 2

  Усвідомте, наскільки використання QR-кодів демонструє високий рівень вашої технічної грамотності. Наявність QR-коду у вашому резюме може підкреслити ваші професійні навички та здібності. Додаючи код в ваше резюме, ви показуєте, що не відстають від прогресу в цьому постійно мінливому світі технологій.
  • Багато наймачі воліють сучасних і технологічних претендентів, навіть якщо робота не пов`язана зі сферою IT.

 3. 3

  Знайте, що QR-код може стати примітною несподіванкою. Додавання QR-коду в резюме може здивувати рекрутера. Це виділить ваше резюме серед інших в очах рекрутера.
  • Не упускайте можливість виділитися в очах рекрутера, це підвищує ваші шанси на працевлаштування.

 4. 4

  Підберіть інформацію для QR-коду. QR-коди призначені для кодування широкого спектру інформації. Необхідно включити в QR-код будь-яку інформацію, яка допоможе рекрутеру уточнити ваш професійний рівень.
  • Використовуйте QR-код, щоб досягти конкурентоспроможності, певних переваг і затребуваності на ринку праці.
  • Ви можете включити наступну інформацію:
   • Приклади робіт- наприклад, відео або графіком.
   • Посилання на сайти, які демонструють ваш досвід і навички.
   • Відгуки колег і клієнтів.
   • Посилання на вашу електронну пошту і голосовий зв`язок.
   • Посилання на сторінки в соціальних мережах і так далі.

 5. 5

  Ви можете проаналізувати ефективність QR-коду. Наприклад, якщо залишити в коді посилання на сторінку, ви можете відстежити трафік і час, проведений відвідувачами на вашому сайті. Звичайне паперове резюме без QR-коду не має таких переваг.
  • Ви можете з`ясувати кількість відвідувачів вашого сайту, щоб зрозуміти, коли менеджери з відділу кадрів переглядали приклади ваших робіт.

Метод 2 з 4: Додавання QR-коду в резюме

 1. 1

  Знайдіть спосіб представити себе в інтернеті. Дуже важливо яким-небудь чином бути присутнім в інтернеті, так як QR-код повинен посилатися на щось. Якщо ви можете вирішити це питання творчо - зробіть це. Ви можете зареєструвати власне доменне ім`я, або обмежитися викладанням короткій автобіографії і резюме.
  • Після зчитування QR-коду, рекрутер повинен перенаправити на сайт або сторінку, де будуть показані ваші сильні сторони, досвід роботи і виконані замовлення. Це допоможе визначити рівень вашої кваліфікації.

 2. 2

  Створіть, Кастомізіруйте і збережіть ваш код. В інтернеті є багато сервісів, що допомагають створити QR-код. Використовуючи генератори QR-кодів, ви можете закодувати будь-яку текстову інформацію.
  • Можна закодувати посилання на сайт, ваш профіль у facebook або іншу контактну інформацію.
  • Для створення резюме можна використовувати Google Docs, цей сервіс надає можливість збереження документів у різних форматах (наприклад, HTML, DOC або PDF), що буде дуже зручно для рекрутера.
  • Генеруйте код середнього (medium) розміру-збережете код на комп`ютер як зображення.
  • Ви можете індивідуалізувати ваш QR-код через панель кастомізації.


   • Можна змінити округлість пікселів, кольору або навіть повністю змінити зовнішній вигляд кожного пікселя.

 3. 3

  Додайте короткий опис призначення QR-коду. Щоб уточнити призначення коду, додайте до зображення з кодом короткий опис дрібним шрифтом. Як правило, в описі пишеться посилання на сайт.
  • Наприклад, ви можете написати: "Вважайте код, щоб перейти в мій профіль!" Або "Мої проекти".

Метод 3 з 4: Додавання QR-коду в резюме

 1. 1

  Додайте QR-код в резюме. Найкраще помістити код відразу після основної інформації резюме (імені, бажаної посади та контактних даних). Додати і вставити QR-код в резюме ви можете в графічному або текстовому редакторі з підтримкою графіки.
  • Змініть розмір QR-коду, якщо потрібно.

 2. 2

  Надрукуйте резюме. Переконайтеся, що QR-код помітно, і що його можна вважати мобільним телефоном. Іноді друк вносить спотворення в зображення, тому слід переконатися, що код буде працювати як слід.
  • Вважайте код смартфоном, щоб переконатися в правильності друку.
  • Якщо зчитування вдалося, використовуйте цей документ для друку резюме.

 3. 3

  Перевірте посилання з QR-коду. На більшість смартфонів можна встановити безкоштовні програми для зчитування кодів. Встановіть одну з цих програм для перевірки працездатності QR-коду.
  • На екрані повинна з`явитися посилання.
  • Просто перейдіть за посиланням, щоб переконатися, що вона веде на сторінку з потрібною інформацією.
  • Пам`ятайте, що рекрутеру теж може знадобитися обладнання для зчитування QR-коду.

Метод 4 з 4: Творчий підхід у використанні QR-кодів

 1. 1

  Додайте посилання на відеорезюме. Якщо у вас є відеорезюме, ви можете залишити посилання на нього. Відеорезюме може чудово показати ваші сильні сторони і можливу користь для організації, майже як при особистому інтерв`ю.

 2. 2

  Додайте посилання на блог. Якщо ви ведете блог професійної тематики, помістіть на нього посилання, щоб рекрутер міг почитати ваші думки про проблеми, долях і тенденціях індустрії. Крім того, рекрутер зможе оцінити ваші навички спілкування.
  • Переконайтеся, що у вашому професійному блозі відсутня спірна, чутлива і недоречна інформація.

 3. 3

  Додайте текст, який позиціонує вас. Ви можете закодувати текст, який позиціонує вас, як хорошого працівника. Цей текст з`явиться на екрані після зчитування.
  • Наприклад: "Геннадій допоможе побудувати міцні бізнес-зв`язки. Його досвід, навички та успішність зробить ваш бізнес стабільніше і успішніше".

 4. 4

  Додайте посилання на ваше портфоліо. Ви можете створити персональну сторінку, що розповідає про ваш досвід і попередніх роботах. Це особливо важливо, якщо ви зайняті в інтернет-проектах. Персональні сайти добре працюють у сфері маркетингу та дизайну, оскільки рекрутеру необхідні справжні приклади вашої роботи.

 5. 5

  Уникайте типових помилок при створенні QR-коду. Цих помилок слід уникати:
  • Мають важко код. Код буде складно вважати, якщо він містить багато інформації, або зображення занадто маленьке, якщо немає відступів біля коду, якщо зображення коду поганої якості або спотворене.
  • Щоб уникнути цього, включайте в код мінімальний достатній обсяг інформації-розмір зображення повинен бути не менше 2,5x2,5 см, враховуйте роздільну здатність принтера. Не забудьте зробити відступи.

 6. 6

  Сторінка за посиланням з коду повинна правильно відображатися на мобільних пристроях. Якщо ваша сторінка непридатна для перегляду на мобільних пристроях, це залишить неприємне враження. Такі сторінки свідчать про неефективність і непрофесіоналізм.
  • Перевірте сторінку перед відправкою резюме роботодавцю. Особливо ретельно перевірте прямі посилання з контактних даних (голосовий зв`язок, електронна пошта і так далі).