Як отримати роботу для вашого оркестру

Добре, у вас є чудові пісні, ви здорово смотритесь, можливо, є навіть грандіозні записи. Де ж захоплені шанувальники? Якщо ви збираєтеся серйозно займатися музичним бізнесом, то ви повинні грати наживо, а це означає, що вам треба отримати концерти. Концерти - це єдиний і найкращий спосіб зробити вашу музику почутою і підкорити фанатів. Але як ви шукайте концерти? Дивно, але це досить легко.

Кроки

 1. 1

  Зробіть демо-запис. Демо відіграє важливу роль в отриманні концертів. У наші дні демо "стрічкою" може бути CD або іноді просто веб сайт з вашими піснями на ньому. Скільки пісень ви включаєте - це справді залежить від того, скільки у вас є. Ви могли б зробити цілий великий альбом або всього лише три або чотири пісні. Оскільки демо взагалі не продається, ви можете сміливо включати обкладинки, а також оригінальну музику. У той час як добре записане демо краще, ніж погано записане, демо не обов`язково має бути "радіо якості." Насправді, якість запису може бути досить низьким на відміну від якості вашої пісні і музикальності, якщо демо дає слухачеві уявлення про те, що ви граєте і наскільки добре ви граєте. Ви можете записувати демо в домашній студії, на вашому комп`ютері, цифровому рекордере або навіть магнітофоні. Переконайтеся, що в музиці чітко чути вокал. Це може означати трохи більше посилений вокал, ніж ви зазвичай не робите. Слухачі вашої музики (особливо якщо ви плануєте послати музику керівникам студій звукозапису) захочуть почути, про що йдеться в пісні.

 2. 2

  Надпишіть ваше демо. Менеджери заходів та агенти з бронювання зазвичай отримують багато демо, які можуть легко переміщатися. Навіть якщо комусь подобається ваше демо, вони не будуть в змозі вас ангажувати, якщо вони не можуть з`ясувати, хто ви є, так що не забудьте написати або надрукувати назву групи, своє ім`я та контактну інформацію безпосередньо на компакт-диску, а також на коробці або конверті.

 3. 3

  Напишіть прес-реліз. У найпростішому прес-релізі може бути просто один лист. У більш розширеному прес-релізі може бути невеликий буклет. Ваш прес-реліз буде залежати від вашого бюджету і від того, скільки ви насправді повинні сказати про вашу групу. Принаймні, в прес-релізі слід вказати свою контактну інформацію і коротку біографію, яка говорить трохи про ту музику, яку ви граєте, ваші впливу і ваш досвід. Ви також повинні перерахувати ваш репертуар, включаючи оригінальні пісні та обкладинки. Думайте про нього, як про резюме. Менеджер або антрепренер захоче швидко дізнатися, що ви робите і де ви грали раніше. Добре включити фотографії, якщо вони у вас є, а більш дорогі прес-релізи можуть включати повнокольорові фотографії 8x10. Якщо у вас є позитивні вирізки з преси, то обов`язково їх включіть, а якщо ні, не турбуйтеся про це.

 4. 4

  Надішліть своє демо і прес-реліз потенційному антрепренеру. Бари, паби, клуби, кав`ярні, бібліотеки, фермерські ринки, ярмарки, фестивалі, домашні свята .. Незалежно від того, де ви живете, напевно, є багато місць для виступів у вашому місті чи районі. Якщо ви ніколи не виступали з концертами раніше, починайте там. Пошукайте в Інтернеті потенційні майданчики. Багато покажуть свою політику бронювання або принаймні скажуть вам, як представити свої демо. Відвідайте антрепренерів або зателефонуйте їм і поговоріть з менеджером (або навіть барменом) і запитайте, чи можете ви залишити їм свої демо. Надішліть демо та прес-релізи якомога більшій кількості антрепренерів.
  • Ви можете надсилати свої демо всюди, але це може бути досить дорогим, і ви можете виявити, що багато місць просто не будуть бронювати таку музику. Щоб переконатися, що конкретне місце добре підходить для вас, подивіться у вашій місцевій газеті або рекламі розваг. Ви дізнаєтеся, що замовляють антрепренери, і які групи відіграють таку ж музику, що граєте ви (ці документи і їх Інтернет сайти - хороші джерела інформації про місця, які шукають виконавців). Можна просто піти на місце і переконатися в цьому. Всякий раз, коли ви бачите рекламу групи, яка грає в стилі, схожому на ваш, зверніться туди, де грає ця група.
  • Ви можете надіслати своє демо і прес-реліз деяким агентам з бронювання. Ці агенти (принаймні, хороші) мають багато контактів в музичному бізнесі і можуть забронювати шоу для вас. У свою чергу, вони отримують відсоток від гонорару вашої групи або виробляють будь-яких інших заходів оплати. Агент може відкрити для вас багато дверей без клопоту бронюванні своїх власних концертів, але це може бути дорого, а деякі агенти краще за інших, тому переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримаєте.
  • Інший варіант використання Інтернету - зробити сторінку в MySpace або використовувати веб-сервіс для розміщення вашої реклами. Це прекрасний спосіб, щоб продемонструвати свою групу.

 5. 5

  Соціальна мережа. Можливо, ви чули приказку: - Це не те, «що» ви знаєте, це «кого» ви знаєте. Ніде це не буває вірніше, ніж в шоу-бізнесі. Чим більше контактів у вас є на майданчиках і в групах, тим більше концертів ви можете отримати. Відвідуйте шоу частіше і грайте джем сейшн. Заводите друзів серед музикантів і висловіть свою зацікавленість у виступі на концертах. Музиканти зможуть дати вам поради про те, як отримати концерти. Вони зможуть познайомити вас з агентами або менеджерами виступів і можуть навіть попросити вас зіграти з ними концерт. Відмінний спосіб отримати роботу, коли ви починаєте просити більш відомого виконавця або групу, чи можете ви пограти з ними, особливо якщо ви будете робити це безкоштовно. Це робить простіше їх роботу і допомагає вам досягти більш широкої аудиторії.
 6. 6

  Забронюйте себе. Виникли проблеми в отриманні концерту? Покладіться на ваше власне шоу. Ви можете орендувати місце, або краще знайдіть його безкоштовно і організуйте своє шоу. Як правило, щоб зробити саморобний концерт, ви повинні запросити інші групи - чим більше, тим краще. Таким чином ви можете бути впевнені в достатньо хорошій явці. Робити ставку на ваше власне шоу може бути чудовим варіантом, але може бути дорогим, особливо якщо вам треба орендувати місце. Підрахуйте ваші витрати і переконайтеся, що воно того варте. Інший варіант, якщо ви в підлітковому віці або молоді і готові грати безкоштовно - грайте в місцевому центрі для підлітків. Вони прекрасно підходять для початківців музикантів і часто проводять ночі відкритих мікрофонів.

 7. 7

  Розкручуйте ваші концерти. Як тільки ви отримаєте концерт, ви повинні переконатися, що люди прийдуть. Ви не повинні повністю залежати від місця концерту для вашої реклами. Повісьте плакати, повідомите своїх шанувальників, поновіть свій сайт - зробіть усе можливе, щоб люди знали про концерт. Якщо люди бачать, що ви можете зібрати натовп, то вас будуть просити повернутися, щоб грати знову, і ви зможете отримати інші концерти.

 8. 8

  Зробіть гарне шоу. Ніщо не буде вам давати більше концертів, ніж серйозна підготовка кожного концерту і пропозиція відмінних шоу.
  • Будьте готові. Звичайно, ви хочете, щоб вас приймали в якості гостя, тому що ви можете грати як професіонал, але ви також повинні бути впевнені, що готові для кожного концерту. Дізнайтеся якомога більше про місце зустрічі - наскільки великий зал, яка звукова система і яке обладнання у них є, чи є у них звукооператор і т.д. Ви будете знати, чи повинні ви принести свої власні мікрофони або підсилювачі, і будете мати гарне уявлення про те, чого чекати.
  • Будьте професійні. Музиканти мають репутацію диваків, але ви не можете дозволити собі бути непрофесійним, поки ви не досягли успіху (і навіть тоді це може привести до неприємностей). Завжди приходьте на концерт, і приходьте вчасно. Відповідайте швидко на телефонні дзвінки та електронні листи. Оперативно реагуйте на проблеми людей, які вас замовляють.
  • Майте ваші демо та прес-релізи доступними на кожному концерті, де ви граєте. Якщо ви потрясли аудиторію, хтось з аудиторії може захотіти замовити вас на їх майданчику. Будьте готові дати їм демо, прес-релізи та візитні картки.

 9. 9

  Розширюйте ринок. Після того, як ви утвердилися локально, візьміть шоу на гастролях. Спробуйте підключитися до туру з іншою групою - переважно більш відомою - або просто шукати місця трохи далі від дому. Після того як ви отримаєте регіональну популярність, ви на вашому шляху до контрактів на запис. 10. 10

  Перебуваєте онлайн. Покладіть вашу музику на інтернет-сайти мереж, таких, як MySpace, EchoBoost.com або Purevolume. Переконайтеся, що ви створили хорошу базу і дружбу в мережі, яка допомагає вам бути популярним шляхом ранжирування і прослуховування вашої музики.
  • У той час як пошук в Інтернеті може здатися не таким швидким способом отримати місцевий концерт - якщо ви звернетеся в музичні блоги, які спеціалізуються на стилі музики вашої групи, ви можете знайти хорошу підтримку. Якщо ви маєте незвичайне або нове звучання, спробуйте в першу чергу Інді (незалежні) блоги. Іноді регіональний блог або сторінка розваг у міському блозі може вас опублікувати. Ці сторінки мають шанувальників, які шукають новий матеріал. У деяких з читачів є зв`язки.

Поради

 • Почніть з малого. Коли ви починаєте, майже будь-який концерт є хорошим концертом. Домашній празник? Я візьму його! Кав`ярня? Замовте мене! Кут вулиці? Чому ні? Ви отримуєте ідею. Просто грайте там вашу музику.
 • Всякий раз, коли є можливість, спробуйте будувати відносини з власником місця для концертів чи менеджера. Хоча деякі з них, як правило, дуже зайняті, щоб зустрітися з вами особисто, це завжди корисно, якщо ви заходите або телефонуйте з питанням, чи можна відправити їм ваше демо. Коли вони його отримають, вони можуть згадати про вас і серйозно розглянути ваші демо.
 • Якщо у вас є відповідальний друг, готовий виступати в якості "менеджера" нехай вони знають, що вони будуть завжди мати справу з тим же самим людиною (чи не з барабанщиком в цей раз і вокалістом в наступний). Якщо ця людина дуже представницький і може бути чарівним, або лестити, то це здорово. Використовуйте всі переваги, які ви можете знайти!
 • Складання демо і прес-релізу може здатися складним завданням, але не зациклюйтеся на цьому. Ви хочете, щоб ваше демо було хорошим, але воно не обов`язково має бути професійно записано. Ви хочете, щоб ваш прес-реліз здорово виглядав, але це не повинно бути однією з основних цілей. Ви не можете отримати концерти, поки не відправите ці речі, так просто зробіть це.
 • Якщо у вас є хороші відеозапису вашої групи на концертах, не соромтеся виставити їх на вашому веб-сайті. Але якщо вони показують, як вас освистали, що не виставляйте.
 • Будьте готові грати практично безкоштовно на початку, щоб отримати деяке уявлення. Знайдіть місце, яке ще не має грають музикантів. Граючи практично безкоштовно, ви можете підвести цих музикантів і знизити запитувану ціну розваг в цих місцях. Якщо у вас є відточені пісні, ви можете почати грати у встановлених місцях. Якщо ви можете показати людям, що ваша музика хороша, не соромтеся торгуватися, коли справа доходить до грошей. Граючи безкоштовно, ви порушуєте значення музики для всіх інших музикантів, у тому числі для себе.
 • Як правило, чим більше пісень на вашому демо, тим краще. 38 хвилинний демо-диск показує, що у вас є багато матеріалу, і що ви серйозно ставитеся до створення музики. Тим не менше, люди, які роблять замовлення, зазвичай дуже зайняті, і є хороший шанс, що вони будуть слухати тільки одну або дві пісні на демо. Це особливо вірно, якщо їм ця музика не подобається або не відповідає їхнім потребам, але це також іноді вірно, навіть якщо вони вирішать вас запросити. Це означає, що кожна пісня на демо повинна бути гарною, тому що ви не знаєте, які з них вони будуть слухати в першу чергу. Не заповнюйте демо поганим матеріалом, щоб зробити його більш вражаючим, і переконайтеся, що перша пісня на компакт-диску буде захоплювати.
 • Ви дійсно повинні мати веб-сайт або принаймні веб-сторінку, на якій ви можете помістити деякі з ваших пісень і деякі відомості про вашу групу. Це не рідкість для агентів і антрепренерів, щоб відкрити посилання на вашу музику замість вашого демо-диска, і деякі агенти приймають тільки ці "віртуальні демонстрації". Більше того, веб-сайт може зробити вас більш надійним в якості серйозного виконавця, і це дає вам спосіб, щоб шанувальники знали про ваші концертах. Навіть простий сторінки в соціальній мережі або музичного сайту буде достатньо, якщо ви можете по електронній пошті дати комусь посилання, і вони можуть натиснути на неї, щоб слухати ваші пісні.
 • Якщо це легше зробити менеджера дорослим!

Попередження

 • Зрозумійте тип площадки, де ви хочете грати. Кутові бари зазвичай платять залежно від таланту або здатності утримувати натовп. Концертні клуби платять в залежності від зовнішнього вигляду. Якщо ви хочете грати на концерті в клубі, переконайтеся, що ви в змозі залучити шанувальників вашими шоу.
 • Іноді варто заплатити за стабільність, і кілька доброзичливих дзвінків можуть допомогти отримати концерт. Якщо менеджер або промоутер здається сварливим, то краще їх не турбувати (або попросіть когось спробувати зав`язати стосунки), але якщо вони тільки здаються зайнятими або дезорганізованими, то іноді нагадування не зашкодить.
 • Хоча ви хочете зв`язатися з антрепренером після того, як ви відправили демо, не будьте дуже наполегливим. Зрозумійте, що люди, які відповідають за бронювання, зазвичай перевантажені демонстраціями і дуже зайняті. Якщо їх дратувати, то вони не захочуть з вами працювати.
 • Ви не будете отримувати кожен концерт, який ви хочете. Може пройти деякий час, коли у вас не буде жодних концертів. Іноді пробитися на сцену просто допомагає удача. Не приймайте це занадто важко і наполегливо продовжуйте пробувати і продовжуйте створювати відмінну музику, і люди почують.