Як побудувати свою музичну кар'єру самостійно

Посібник з побудови своєї власної музичної кар`єри без будь-якого втручання у зв`язку з прив`язкою до великого лейблу. Як створити солідну команду шанувальників і продавати свою музику за невелику плату.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть лейбл. До настання золотої ери скачування цифрової інформації музиканти були змушені приймати єдино можливий шлях до успіху - укладати контракт з великою записуючої компанією. Для молодих музикантів це було схоже на мрію, яка перетворилася на реальність. Музичний бізнес був без сумніву могутньою імперією, гігантською машиною, просоченої прибутком і бухгалтерськими балансами, а не любов`ю до самої музики. Музиканти розглядалися лише як «активи», що належать «людям в костюмах» .... юристам, бухгалтерам, видавцям, менеджерам і так далі. Тепер завдяки інтернету і можливості цифрової завантаження ви можете здійснити свою мрію самостійно, відсторонивши посередників і взявши повний контроль над своєю творчістю. Ось як це зробити.

 2. 2

  Викладіть свої mp3 треки на сайтах соціальних мереж, призначених спеціально для музикантів-таких ресурсів величезна безліч і більшість з них безкоштовні. Багато музикантів реєструються там, а твір своїх власних пісень і створення обкладинок допомагає їм почати хорошу музичну кар`єру.

 3. 3

  Створіть свій власний веб-сайт. Зробивши це, ви отримаєте можливість посилатися на інші ресурси і навпаки, так що ви напевно отримаєте хорошу рекламу і збільшите веб-трафік.
 4. 4

  З легкістю створіть ваш власний ЕПК (електронний прес-кіт). У мережі інтернет існує безліч підказок з приводу складання набору інформаційних матеріалів для ЗМІ: що туди включити, що прибрати, кому відправити. Є велика кількість безкоштовних інформаційних сайтів з купою рад.

 5. 5

  Зробіть собі копію книг з маркетингу в музиці з морем інформації про видавництва, радіо станціях, телевізійних каналах та інтернет-станціях, які із задоволенням програють вашу музику безкоштовно. Книги дорого коштують, але це слушна інвестиція. Крім того, спробуйте знайти поради або отримати книги, що містять дані про сплату гонорарів і загальних законах про авторське право.

 6. 6

  Переконайтеся, що ваші пісні і тексти є власністю особи / осіб, якими створювалися пісні, мелодії, тексти або все це разом. Ви можете надіслати свої композиції собі рекомендованою поштою, підписатися при отриманні посилки, але не відкривати її. Це послужить простий гарантією того, що ви захистили авторські права на твори за станом на певну дату Насправді, пісня охороняється авторським правом після того, як буде викладена на папері, підписана та датована. 7. 7

  Дізнайтеся вашу цільову аудиторію. Хто вони? Вік? Уподобання? Немає сенсу грати важкий метал для натовпи любителів емо або поп-фанатів! Соціальні сітки зручні для вивчення статистики, оскільки люди, які зупиняються на вашій музиці, як правило, клацають по вашим треках, і якщо слухачам подобається те, що вони чують, то вони почнуть писати вам по електронній пошті, бажаючи сказати щось на кшталт «Так, вуаля .... У вас з`явився фанат! »

 8. 8

  Підігріває інтерес шанувальників. Тепер, коли ви знайшли своїх фанатів через сайти соціальних мереж і живою грою, як збираєтеся підтримувати їхній інтерес? Секрет полягає в тому, щоб залучити їх у справу ... дати їм відчути себе частиною команди! Залучайте фанатів на свою сторону для допомоги з проведенням екскурсій, концертів, мерчандайзингом. Отримуйте від шанувальників ідеї, запитуйте про їхні бажання з приводу вашого подальшої творчості. Захоплюйте фанатів за собою, і ви заручитеся їх підтримкою на все життя. Пропонуйте безкоштовні квитки і знижки в обмін на допомогу шанувальників у вашому просуванні ... немає нічого більш ефективного, ніж «пряник» на кінці батога! Знайдіть декілька чудових дівчат-фанаток, долучіть їх до позування для вашої реклами, зробіть трохи фотографій і додайте їх на свої сайти.

 9. 9

  Торгуйте атрибутикою. Як зазначалося раніше, мерчендайзинг маєте велике значення для просування вашої групи: значки, шапки, футболки, наклейки, безкоштовні CD-диски - це того варто. Ви також вправі продавати свої речі на концертах ... тільки не забудьте віддати частину зароблених грошей страшному представнику податкової інспекції!

 10. 10

  Продовжуйте розширювати свою значимість в мережі. Що ще ви можете придумати для підвищення свого пізнавання, крім організації живих концертів, ведення різних профілів у соціальних мережах? Що ж, ви маєте можливість додати блоги, відео-блоги, подкасти та відеокасти. Якщо ваша група пише про соціальну несправедливість, тоді розшукайте відповідні сайти і блоги на дану тематику, залишаючи адресу свого веб-сайту на видному місці. Грайте на благодійних концертах для благих справ (пам`ятаєте про «Live Aid», «Comic Relief»). Пошукайте місцеві фестивалі, вийдіть на сцену і продемонструйте свої найкращі вміння. Помістіть безкоштовні оголошення на інтернет-сайтах, що поширюють халяву, або зверніться в місцеву газету зі статтями про групу, тільки привнесіть в неї новий погляд. Щось незвичайне (в рамках закону, звичайно) допоможе вам потрапити в пресу. Користуються популярністю цікаві життєві історії, наприклад: «Місцева група оголосила важко поранену собаку в якості свого талісману», або «Місцева група відвідала радіомовлення в лікарні та поспілкувалася з фанатами» .... Зробили фото?
  • Отже, тепер у вас є вся або більша частина інформації, яка зможе допомогти вам організувати свою власну музичну кар`єру і стати самому собі агентом, менеджером, публіцистом і так далі. Ніхто не говорив, що це легко. Однак ви, принаймні, отримаєте можливість визначати бажаний рівень популярності, де, коли і що будете грати, зумієте управляти своєю кар`єрою за стадіями і в темпі, які підходять саме вам. Все, що залишилося, так це побажати удачі!

Поради

 • При творі музики ви повинні пам`ятати про необхідність писати те, що ви знаєте, а не те, що хочете дізнатися. Пісня вийде краще, якщо в ній буде описано особисте почуття чи подію.