Як організувати музичну групу

Суть музики в пристрасті і веселощі. Якщо ви серйозно налаштовані стати членом музичної групи, вам потрібні мотивація, талант і впевненість, щоб зібрати свою базу фанатів. Наступні поради допоможуть вам почати ваш шлях до становлення наступної великої зіркою, а також допоможуть із задоволенням писати запаморочливу музику.
Метод 1 з 3: Перші кроки

 1. 1

  Знайдіть музикантів. Ваша група, звичайно, може складатися тільки з вас, але ж вам потрібно буде з кимось розділити витрати на бензин під час гастролей? Для рок-групи вам знадобиться один гітарист, один басист, клавішник і барабанщик. Вокаліст може також грати на гітарі. Звичайно, все залежить від того, яку плану групу ви хочете зібрати. Що вам підходить?
  • Ви можете знайти соратників по групі в інтернеті. На різних сайтах і форумах. Якщо у вас немає друзів, що прагнуть стати музикантами, використовуйте он-лайн ресурси.
   • Facebook або Вконтакте також можна використовувати для пошуку музикантів.
  • Розклейте оголошення в кафе, музичних магазинах або навіть на вітрових стеклах автомобілів, якщо вам не страшно. Де збираються подібні вам люди? Відправляйтеся туди. Нічні концерти? Відмінно. Паби і клуби? Добре.
   • Використовуйте якомога більше шансів.
  • Буде корисно, якщо ваші музиканти матимуть музичну освіту. Зрештою, один з вас повинен в цьому розбиратися і надавати доводи, які інші не можуть.
  • Найголовніше вибрати не «кращих» музикантів, а тих, які будуть між собою добре ладити. Адже якщо атмосфера в групі буде сприятлива, то ви зможете все вчитися разом, і ви будете звучати краще, ніж група, зібрана з професіоналів з роздутим его.

 2. 2

  Виберіть свій жанр (жанри). Якщо ви не можете домовитися з приводу одного жанру музики, грайте два, три або навіть скомпонуйте всі разом і зробіть щось оригінальне. Нехай кожен принесе диск з підбіркою улюблених пісень. Прослухайте їх всі і вирішите, що вам найбільше подобається. У когось з вас вже є написання пісні? Чудово! Як звучить ваша група, граючи їх?
  • Найголовніше - грати пісні, які у вас добре виходять, і ті, які у вокаліста виходить добре заспівати. Спробуйте різні, прості пісні, щоб визначити своє звучання і здібності.

 3. 3

  Приведіть у порядок зовнішній вигляд. Тепер, коли у вас є група і вибраний жанр, подумайте, як ви хочете виглядати? На яку аудиторію ви розраховуєте? Імідж учасників вашої групи повинен бути витриманий в одному стилі.
  • Без певного іміджу вам буде важко виступати (або завоювати фанатів). У барах подивляться на вас і вирішать, що ви не підходите. У клубах подивляться на вас і вирішать, що ви не підходите. На фестивалі на вас подивляться і вирішать, що ви не підходите. Так що, визначте свій стиль і дотримуйтесь його.

Метод 2 з 3: Підготовка учасників

 1. 1

  Подумайте про те, щоб скласти договір між учасниками групи. Важко змусити чотирьох або п`ятьох музикантів у всьому один з одним погоджуватися. Один учасник, який не здатний виступати або брати участь у репетиціях, може погубити всю команду. Такий «контракт» допоможе захистити ім`я, гроші, авторство пісень, обладнання і т.д. , Якщо хтось покине групу.
  • Вирішення цього питання зараз допоможе уникнути сварок в майбутньому. Пам`ятайте, що членам групи це може не сподобатися. Тому переконайтеся в їх згоді перед тим, як складати контракт.
  • Попросіть неупереджену сторону допомогти в складанні договору (або візьміть шаблони з інтернету). Якщо один з членів групи становитиме контракт, це буде виглядати, ніби він наділений більшою владою, ніж інші.

 2. 2

  Знайдіть репетиційну точку. Чи буде це підвал? Або гараж? Чи будете ви зберігати всі свої інструменти там? Отримайте дозвіл власника приміщення, яке ви зі своєю групою вибрали для репетицій.

 3. 3

  Репетируйте! Щоб стати хорошою групою, вам необхідні час і зусилля. Репетиції також гарантують те, що ви зі своїми колегами по групі будете розвивати взаєморозуміння. Крім того, час запису коштує дорого. Чим краще ви репетируєте, тим швидше ви зможете записатися студії. Як музикант, ви, напевно, не купаєтеся в грошах.
  • Хороша трудова етика важлива для успіху. Якщо хтось не бажає репетирувати, він може стати мертвим вантажем, який повинен бути скинутий. Зробіть ваші репетиції регулярними - група повинна бути пріоритетом, якщо ви ставитеся до цього серйозно.

 4. 4

  Почніть писати пісні. Пишіть якомога більше пісень, не жертвуючи якістю заради кількості. Пам`ятайте, що якщо ви хочете стати хедлайнером концерту, ваш репертуар повинен складатися хоча б з 11-12 пісень, щоб укластися у відведений час.
  • Група на розігріві повинна мати 4-5 пісень, так що підготуйте 5 чудових пісень, щоб розігрівати вже більше відомі групи спочатку.
  • Можливо, ви захочете зареєструвати авторські права на свої пісні. Ви можете зробити це на сайті Copyright.ru. [1]. Це досить простий процес. Все що вам потрібно, це заповнити заяву та підписати договір.

 5. 5

  Виберіть назву групи. Ви можете вибрати назву, яка має глибокий сенс або те, яке просто круто звучить. Зазвичай всі члени групи вирішують разом, як її назвати. Найкраще вибирати короткі і лаконічні назви, їх легше запам`ятати. Це називається створити собі бренд! Ще одна порада - не використовуйте назви, які вже використовуються як торговельні марки. Якщо тільки ви не хочете стати групою, що оспівує який-небудь продукт.
  • Проведіть дослідження інших груп. Якщо ви, наприклад, захочете називати свою групу «Хокейні вчені», а в світі вже існує група «Доктора гольфу», то краще всього піти іншим шляхом.
  • Якщо ви ніяк не можете вибрати відповідну назву, нехай кожен запропонує по п`ять прикметників і п`ять іменників, а ви разом виберете те, що звучить найкраще.

 6. 6

  Запишіть демо. Це буде кращою частиною вашого промо-матеріалу. Ви можете продавати його на концертах, використовувати на зустрічах зі студіями звукозапису, менеджерами, а також для розміщення вашої музики в інтернеті для фанатів.
  • Використовуйте Вконтакте, Facebook, Twitter та інші соціальні мережі.
  • Подумайте про те, щоб записати невеликі уривки ваших пісень, щоб відправити їх господарям барів. Ви можете написати їм листа про те, як сильно хочете зіграти в їхньому закладі, доклавши до цього свій запис, щоб вони могли за 30 секунд прослухати вашу музику. Зробіть крок вперед.

Метод 3 з 3: Приготуйтеся втілити мрію в дійсність

 1. 1

  Почніть шукати концерти. Вам напевно знадобиться прес-кіт. Це музичний варіант резюме. Організатори подивляться на ваш прес-кіт і вирішать, чи брати вас чи ні. Ваша мета - грати живцем - це принесе вам трохи грошей, славу, а також неймовірне відчуття.
  • Для вашого резюме вам знадобиться трохи графіки. Чи є у вашій групі хтось, хто розбирається в графічному дизайні? Якщо ні, то чи є у когось подібні зв`язки? Вам не обов`язково потрібен логотип, але вам потрібні картинки для флаєрів на концерти, які будуть залучати людей.
  • Запросіть фотографа для невеликої фотосесії на репетицію або на концерт. Ці фотографії - швидке і ефектне тимчасове рішення в якості постера, на який не потрібно поміщати багато графічних зображень.

 2. 2

  Купуйте обладнання. Існують декілька місць, де вам скажуть: «Ми б дуже хотіли, щоб ви у нас зіграли, але у нас немає необхідного обладнання». А ви скажіть, що у вас є своє! Проблема вирішена. Таким шляхом ви зможете пробитися!
  • Вкладіть гроші в гарну апаратуру, якщо її у вас ще немає. Чим менше ви будете просити у інших, тим краще.

 3. 3

  Дайте знати про вашу групу людям. Зробіть листівки і флаєри і віднесіть їх на вашу роботу, в університет або школу. Залиште їх в тому місці, де їх зможуть побачити потенційні шанувальники (а також там, де це робити законно). Попросіть своїх друзів вам допомогти, щоб справа пішла швидше.
  • Зробіть свій Мерч - наклейки, візитки, футболки, значки і т.д. Не забудьте брати це все з собою на концерти.

 4. 4

  Почніть розсилати листи іншим людям. Завжди просувайте свою групу через інтернет і особисто. Сторінка вашої групи в Вконтакте або на Facebook допоможе вам розмістити інформацію про групу і записи ваших пісень. Ви також можете використовувати сайт SoundCloud. Вирішуйте самі! 5. 5

  Викладіть відео своєї групи на YouTube. Люди, яких ви зовсім не знаєте, мають шанс дізнатися про вас і залишити свою думку. Використовуйте кращі коментарі в якості рад.
  • У вас з`являться кілька скептиків. Ігноруйте їх. Це YouTube - тут представлені не тільки вершки суспільства.

 6. 6

  Знайдіть менеджера, бухгалтера, техніка та інших професіоналів, які можуть допомогти вам в майбутньому. Розвиток зв`язків з професіоналами, які знадобляться вам у майбутньому, допоможе зробити перехід від гаражної групи до справжніх виконавцям простіше.
  • Розгляньте можливість найняти консультанта. Він допоможе направити вас в потрібне русло, підказати вам шляхи, про які ви навіть не думали, а також підкаже, що потрібно підкоригувати.
  • Пошукайте таких людей серед друзів і знайомих, які вже цим займалися. Вони можуть допомогти вам за незначну плату (може, за пиво).

 7. 7

  Чи не принесете свою мрію занадто високо, але й не переставайте намагатися. Якщо ви хочете по-справжньому запалювати, наберіться терпіння. На вашому шляху буде багато перешкод і слів «Ні». Якщо ви збережете свою пристрасть, то зможете щасливо продовжити свій шлях.
  • Переконайтесь, що ваше серце віддане музиці. Якщо ви не відчуваєте музику, то ніколи не зможете стати успішним. Групи не існують вічно, якщо ви відчуваєте, що пора піти іншим шляхом, робіть це.

Поради

 • Ніколи не забувайте, з чого все починалося. Якщо ви почнете турбуватися тільки про гроші, ваш план провалиться.
 • Завжди дивіться на афішу концертів та заходів, особливо, у великих містах. На таких заходах часто знаходяться нові таланти. Дуже часто музиканти йдуть на концерти, щоб знайти нового учасника групи або спробувати себе.
 • Якщо ви не можете знайти концерт, йдіть в парк і виступайте там. Безкоштовні заходи - це завжди хороший спосіб привернути людей і зарекомендувати себе.
 • Правило номер 1: Завжди отримуйте задоволення! Будьте спонтанними і веселими у своїй музиці. Отримуйте задоволення від процесу, не важливо, як далеко ви просунетеся.
 • Створіть веб-сайт для вашої групи і викладіть туди свою музику. Це відмінний спосіб для людей познайомитися з вашою творчістю і вашої біографією. Це прекрасна можливість для об`єднання шанувальників і залучення нових.
 • Вправляйтеся з метрономом (особливо, коли ви один) і робіть вправи на ритм, щоб група грала злагоджено і синхронно і уникала провалів на виступах.
 • Будьте готові до компромісів. Різні люди мають різні думки і бажання. Працюйте як одна команда, не сваріться через дрібниці.
 • Заведіть щоденник для групи. Ви зможете записувати в нього важливу інформацію та організувати свій час.
 • Завжди проводите голосування в групі з приводу прийняття рішень. Так кожен член групи відчує себе важливою частиною команди.

Попередження

 • Переконайтеся, що всі учасники групи добре ладнають з вокалістом / фронтменом. Неважливо, скільки стресу вам варто створити синхронне звучання, в дев`яти з десяти випадків все запам`ятають вокаліста, він буде обличчям групи. Якщо ніхто не любить вокаліста як людину, це може викликати проблеми.
 • Не дозволяйте нікому з групи захопити владу над прийняттям рішень.
 • Не міняйте себе, але зверніть увагу, якщо ваше его заважає цілям групи.
 • Крадіжка чужої музики та імені незаконна. Творіть щось своє.
 • Не беріть в групу учасника тільки тому, що він ваш друг чи хлопець / дівчина. Якщо ви посварилися, це стане великою проблемою для всіх. Йоко Оно добре відома в цьому плані.
 • Ніколи не називайте групу на честь її учасника. Навіть у самих милих людей є его. А також називаючи групу «Віктор і компанія», ви зробите так, що всі будуть ненавидіти саме Віктора, хоча в групі є й інші учасники.
 • Реєструватимуться авторські права на свої пісні і не показуйте їх продюсерам і агентам, поки ви це не зробите, щоб уникнути крадіжки матеріалу.
 • Тримайтеся подалі від алкоголю і наркотиків.

Що вам знадобиться

 • Місце для репетицій
 • Апаратура (гітари, барабани, бас, клавіші, підсилювачі, мікрофон, проводи й т.д)
 • Хороші учасники групи
 • Записуючий обладнання
 • Обрати жанр музики, який всім сподобається
 • Музичні програми, які можна встановити на Windows, Linux або Mac, щоб була можливість підключати інструменти до комп`ютера
 • Помічник або менеджер групи (за бажанням)

Sources Citations

 • https://musicindustryhowto.com/how-to-form-a-band-the-ultimate-guide-part-1/
 • https://independentmusicadvice.com/2012/07/how-to-form-a-band-the-ultimate-guide-part-2/
 • https://musicthinktank.com/blog/10-mistakes-bands-and-musicians-make.html