Як визначити, яка музика вам подобається

Коли мова заходить про переваги в музиці, багато людей не знають, що сказати з цього приводу. Якщо це стосується і вас, і вам ніяково з цього приводу, прочитайте нашу статтю. Ваш вибір музики на майбутнє знаходиться на цій сторінці!

Кроки

 1. 1

  Подумайте про свою особистість. Ви дуже емоційна або спокійна людина? Вам подобається робити все швидко чи повільно? Продумайте дані питання до того, як починати пошук.

 2. 2

  Порівняйте можливості. Попросіть друга позичити вам диск з різними жанрами музики (наприклад, у одного друга можна взяти диск з кантрі-музикою, а у другого-поп-записи ...).

 3. 3

  Задайте собі ще кілька питань. Вам краще слухати музику, під яку можна танцювати, або пісні, під які можна працювати? Як ви ставитеся до лайок у пісні?

 4. 4

  Послухайте диски. Пошукайте улюблених виконавців на itunes або Amazon.com. У вас буде можливість попереднього прослуховування і розуміння основного стилю музики.

 5. 5

  Зайдіть на Ютуб. У вас буде можливість дивитися кліпи на ті пісні, які ви вибрали на itunes.
 6. 6

  Зайдіть на офіційну сторінку і фан-сайт обраного вами виконавця. Ступінь популярності виконавця не має значення. Вам просто потрібно визначитися, який жанр музики вам подобається!

 7. 7

  Спробуйте послухати різні види музики. Не всі пісні звучать по радіо. Не обмежуйте себе відомими виконавцями, оскільки ви ризикуєте пропустити справжні музичні шедеври.

 8. 8

  Відвідайте громадську бібліотеку. У більшості бібліотек є музичні записи на дисках. Ви зможете послухати музику безкоштовно або позичити диск за символічну плату.

 9. 9

  Слухайте радіо. Можна спробувати місцеву радіостанцію або послухати радіо в Інтернеті. Деякі онлайн-станції транслюють зарубіжні запісі- інші ж випускають мікси на основі ваших улюблених композицій. Pandora або Last.fm є відмінними прикладами сайтів, заснованих на рекомендаціях інших користувачів. 10. 10

  Послухайте пісню кілька разів після того, як вона вам сподобалася. Коли ви вслухайтеся в композицію, вона почне подобатися вам ще більше.


Поради

 • Якщо зазначені вище методи не працюють, прийміть цей факт і рухайтеся далі. Може бути, вам подобається різні музичні жанри? Яка різниця? Музика - це частина того, що складає основу вашої унікальної особистості.
 • Час від часу займайтеся переглядом переваг в музиці. Музичні стилі змінюються і розвиваються. Те ж саме відбувається і з вами.
 • Не обмежуйте себе одним музичним жанром. Не існує причини для того, щоб відмовитися від комбінування кантрі, класики, народної музики в одному списку композицій.
 • Не обмежуйте себе популярними композиціями. Не варто рівнятися на те, що слухають ваші ровесники. Існує величезна кількість пісень, і всіма улюблені композиції на середньостатистичного слухача можуть і не сподобатися вам.
 • Безкоштовний хостинг нот Musopen.com

Попередження

 • Не вимагайте у своїх друзів надати вам диски. Поясніть, що відбувається і попросіть про це ввічливо.

Що вам знадобиться

 • Диски
 • iTunes