Як безкоштовно скачати музику в iTunes

У наші дні, здається, ніхто вже не платить за музику. Найчастіше багато з нас щодня слухають так багато різної музики, що здається неможливим платити по 99 центів за пісню. У цій статті описані кілька простих і швидких способів скачати безкоштовну музику. Але все ж, будьте обережні, так як в деяких випадках легальність дій може викликати сумніви. А також ви можете наштовхнутися на вірус, замаскований під пісню чергового виконавця. Перевіряйте, що і звідки завантажуєте і будьте пильні.

Кроки

 1. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  1

  Сайти-збірники MP3. Відвідайте сайти, що пропонують безкоштовно завантажити MP3. Наприклад - MP3Skull і MP3.com. Ці сайти, може надають і не повністю легальний контент, але зате завжди повні хорошою музикою, як всесвітньо відомою і популярною, так і від невідомих або нових виконавців. Правда, якість музики може не завжди бути на висоті, але зате тут ви швидко і безкоштовно скачаєте те, що хочете послухати прямо зараз. Усі записи мають формат MP3, так що вони без проблем відкриються iTunes або іншим програвачем.

 2. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  2

  Музичні блоги. Відвідайте блоги про музику. Багато блоги про музику мають посилання на безкоштовні закачування збірників та синглів. Багато з цих пісень спочатку поширюються безкоштовно, так як хороші блоги мають величезну відвідуваність і особливо популярні серед молоді. Спробуйте почати з цих сайтів the Kollection or Pitchfork щоб знайти безліч крутий музики і завантажити її безкоштовно. Файли зазвичай мають формат MP3, так що у вас не виникне проблем з відтворенням. Тим не менш, файли більшого обсягу (наприклад, збірники) можуть бути архівовані в формат Zip. Багато современнние операційні системи мають вбудовані програми для розпаковування Zip-архівів, а для більш старих версій ОС вам доведеться завантажити програму WinRar або подібну їй.
 3. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  3

  Сервіси безкоштовного розповсюдження музики. Знайдіть початківців і перспективних артистів. Багато хто з них поширюють свою музику безкоштовно, не женучись відразу за довгим рублем. Багато сингли або навіть цілі альбоми поширюються через такі сервіси як SoundCloud або Bandcamp. Найкращим способом знайти таких артистів є YouTube. Переглянувши відео, зверніться до профілю артиста за посиланнями на інші ресурси, де може бути розміщено їхню творчість.
  • Часто багато "зірки YouTube" співпрацюють один з одним, записуючи пісні разом, для взаємного просування своєї музики. Так що, коли знайдете вподобаного вам виконавця, перегляньте його спільні проекти з іншими людьми. Таким чином ви зможете знайти кілька схожих виконавців досить швидко.

 4. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  4

  YouTube. Скачайте музику з відео YouTube. На YouTube ви знайдете гігантську колекцію музики, а багато сайтів пропонують програми для скачування відео-та аудіо-доріжок з YouTube. Ввівши адресу відео ви зможете скачати аудіо-доріжку до нього. Подібні сервіси надаються сайтами Listen to YouTube і Vid to MP3.


  • Цей варіант підійде на випадок, якщо артист не виклав ваші улюблені пісні у відкритий доступ.

 5. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  5

  Обмін музикою з друзями. Скачайте музику у друзів! Попросіть друзів, чиєму музичному смаку ви довіряєте, зробити вам кілька збірок. Для зручності використання цього методу є сервіси обміну файлами, наприклад Dropbox, який дозволяє зберігати документи, файли і папки на своєму сервері і ділитися посиланнями на них з оточуючими.

 6. Як безкоштовно скачати музику в iTunes

  6

  Торрент-трекери. Скачайте музику з торрентів. І, нарешті, найвідоміший і, найчастіше нелегальний, спосіб завантажити музику. Люди роздають все, що тільки можливо, від одиночних пісень до цілих дискографій і фільмів. Для скачування з торрентів вам знадобиться торрент-клієнт, наприклад uTorrent. Використовуйте пошуковики, щоб знайти потрібні файли і скачайте їх за допомогою торрент-клієнта. Скачавши, помістіть файли в iTunes або відкрийте їх іншим програвачем.


Поради

 • Якщо у вас не виходить просто перенести файли в бібліотеку iTunes, клацніть по файлу правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою ..." і потім "iTunes". Пісня відтвориться через iTunes і збережеться в бібліотеці програми.