Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

Не відразу зрозуміло, як можна додати сторінку Facebook до профілю вашої групи на ReverbNation. Щоб зробити це, ви повинні спочатку синхронізувати свій особистий профіль Facebook з ReverbNation, потім дозволити ReverbNation на доступ і управління сторінкою вашої групи. Припускаючи, що у вас вже є сторінка на Facebook (інша, не профіль), створена для вашої групи, підключення ReverbNation на сторінку Facebook -досить легка справа. Крім того, підключення соціальних мереж робить процес обміну новинами і подіями набагато швидше.
Метод 1 з 2: Додавання Facebook- сторінки в профіль артиста на ReverbNation

 1. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  1

  Увійдіть у свій профіль артиста на ReverbNation.

 2. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  2

  Натисніть кнопку "Facebook.[b]" YВи знайдете вкладку при прокручуванні в нижній частині сторінки. Вона знаходиться під заголовком "Presence."

 3. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  3

  Перейдіть на сторінку під назвою "Share Your Music on Facebook.[b]"Опинившись там, натисніть кнопку "Reach Your Fans on Facebook".

 4. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  4

  Натисніть кнопку "Get Band Profile Now". Вона знаходиться на наступній сторінці, і це, в свою чергу, запустить Facebook в окремій вкладці.

 5. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  5

  Надайте додатком дозвіл. На даний момент Facebook попросить вас надати додатком деякі права. Зовсім не відправляти повідомлення в Facebook для вас, але тільки ті, які необхідні для управління сторінкою. Дозволити все, що запитує Facebook.

 6. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  6

  Виберіть сторінку, яку потрібно зв`язати. Вам буде запропоновано вибрати зі списку ваших сторінок для конкретної сторінки, яку хочете пов`язати з аккаунтом в ReverbNation. Якщо сторінка вашої групи не відображається, відкрийте Facebook в окремій вкладці і переконайтеся, що тип сторінки встановлений в "Musician / Band."

 7. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  7

  Натисніть "Sync with ReverbNation Artist" поруч з потрібною сторінкою. Після цього потрапите на сторінці, яка запитує вас, як ви хотіли б налаштувати інші додатки ReverbNation Facebook. Для всіх намірів і цілей ваш аккаунт в ReverbNation і сторінка Facebook тепер об`єднані.

Метод 2 з 2: Додавання сторінки Facebook під час реєстрації ReverbNation

 1. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  1

  Створіть обліковий запис на ReverbNation. Перейдіть на сайт reverbnation.com / і створіть акаунт або за допомогою вашого Facebook (якщо ви зробите це, пропустіть крок 3), або ввівши адресу електронної пошти та пароль. 2. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  2

  Виберіть, який тип аккаунта ви хочете. Для групи або музичного дії виберіть "Artist."

 3. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  3

  Синхронізуйте ReverbNation і Facebook. На наступній сторінці після вибору типу необхідного аккаунта, і трохи нижче, де він просить додати фото профайла, він повідомляє: "Sync Social Networks." Натисніть "Sync" поруч з ним, і увійдіть в свій особистий аккаунт на Facebook.

 4. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  4

  Встановіть додаток Facebook Artist App. Трохи нижче соціальних мереж натисніть кнопку "Install" поряд з "Free Facebook Artist App."

 5. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  5

  Дозвольте ReverbNation доступ до своєї сторінки Facebook. Прийміть деякі дозволи, що дозволяють ReverbNation потрапити на вашу сторінку Facebook і управляти їй. Крім того, якої аудиторії ReverbNation буде дозволено залишати коментарі (пости)? Більш ніж імовірно, для групи ви хочете отримати можливість постити публічно.

 6. Як додати сторінку Facebook в профіль вашої групи на сервісі ReverbNation

  6

  Виберіть сторінку вашої групи, і натисніть "Update."Ви зараз фактично зв`язали ReverbNation зі сторінкою Facebook. Завершіть з процесом створення профілю.

Поради

 • Спочатку буде здаватися трохи заплутаним процес додавання сторінки Facebook, коли ви створюєте профіль ReverbNation вашої групи, тому що, по-перше, ви повинні синхронізувати особистий аккаунт Facebook, і немає ніяких вказівок того, що ви можете додати профіль вашої групи. Але з методом №2 ви можете вбити двох зайців одним пострілом.
 • Connecting ReverbNation to your band`s Facebook page after you`ve already created it means you`re not going to be stuck with the task of promoting your band through your personal Facebook profile.