Як підключити Pinterest до Facebook

Pinterest - це сайт, де ви можете обмінюватися фотографіями чогось цікавого. Тепер ви також можете підключити Pinterest до Facebook, щоб ваші пости на Pinterest також з`являлися на вашому Timeline в Facebook.


Кроки

 1. Як підключити Pinterest до Facebook

  1

  Перейдіть на сайт [b]pinterest.com com і увійдіть в свій аккаунт.

 2. Як підключити Pinterest до Facebook

  2

  Перейдіть в розділ "Settings.[b]"Наведіть курсор миші на своє ім`я у верхньому правому куті сайту Pinterest, а потім натисніть кнопку "Settings."




 3. Як підключити Pinterest до Facebook

  3

  Увімкніть функцію для опублікування своєї діяльності Pinterest на вашій Timeline в Facebook. Після того, як сторінка налаштувань завантажена, перейдіть до розділу Social Networks сторінки. Ви побачите, що опція "Publish activity to Facebook Timeline" вимкнена. Натисніть кнопку "Off", щоб включити цю опцію.



 4. Як підключити Pinterest до Facebook

  4

  Підключіть свій аккаунт Facebook. З`явиться вікно для перевірки вашого аккаунта на Facebook. Натисніть на кнопку "Go to app," потім вікно зникне.

 5. Як підключити Pinterest до Facebook

  5

  Збережіть зміни. Ваш обліковий запис Pinterest тепер підключена до вашого профілю Facebook. Натисніть на кнопку "Save Profile", щоб зберегти зміни.


Поради

 • Переконайтеся, що ви увійшли в свій аккаунт Facebook в тому ж веб-браузері, що ви використовуєте для підключення до Pinterest.