Як зв'язати ваш сайт з Facebook

Якщо у вас є сайт і він працює, ви можете пов`язати його з вашим аккаунтом в Facebook. Ось як це зробити:

Кроки

 1. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  1

  Створіть фан-сторінку. Якщо у вас вже є обліковий запис на Facebook, подстрахуйтесь, що ви створюєте фан-сторінку на противагу створенню окремого `бізнес`-аккаунта Facebook, так як Facebook не дозволяє використовувати декілька облікових записів для однієї людини. Якщо ви створили два аккаунта і Facebook виявить це, вони можуть забанити обидва аккаунта.

 2. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  2

  Продвигайте свою фан-сторінку (Fan page). Дотримуйтесь вказівок `Get Started` від Facebook, які можна знайти на фан-сторінці.
  • Запросіть своїх друзів. Запросіть друзів Facebook, щоб приєднатися до фан-сторінці, зайшовши на фан-сторінку і натиснувши посилання "Suggest to friends". Це призведе до появи випадає вікна зі списком ваших друзів для запрошення. Натисніть кнопку "Send Invitation" і запросіть приєднатися до своїх друзів з проханням стати шанувальником вашої сторінки.  • Розкажіть своїм шанувальникам - адміністратори Facebook сторінки можуть відправити на всі їхні контакти електронної пошти запрошення до `Like` їх Page через інструмент під назвою "Tell Your Fans". YВи можете імпортувати контакти безпосередньо з веб-облікових записів електронної пошти, таких як Hotmail або Gmail, або в якості альтернативи ви можете завантажити контакти з файлу контактів, експортованого з веб-облікового запису електронної пошти.
  • Продвигайте фан-сторінку на своєму сайті - створіть посилання на вашу фан-сторінку Facebook, генеруючи HTML, щоб додати на свою сторінку, за допомогою соціального плагіна (Social Plugin) `Like-Box` Facebook.

 3. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  3

  Створіть гіперпосилання, наприклад на ваш сайт, про будь-які зміни стану, які ви робите на своїй Fan Page. Ви можете публікувати ці оновлення статусу всім своїм друзям з вашої Fan Page або просто ваших шанувальників - люди, які натискали `Like` на вашій Fan Page. 4. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  4

  Додайте банер на на бічну панель фан-сторінки. Наприклад, логотип своєї компанії, який перенаправляє користувачів на ваш веб-сайт при натисканні. Примітка: ви повинні використовувати Facebook FBML, щоб зробити це.

 5. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  5

  Якщо ви ведете блог на своєму сайті, наприклад, за допомогою WordPress, то ви можете дозволити читачам ставити `like`і ділитися вашим блог-постом на їх власній Facebook-сторінці.

 6. Як зв'язати ваш сайт з Facebook

  6

  Якщо ви хочете перейти за посиланням у Twitter на Facebook, відвідайте [1].

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер
 • Сайт
 • Facebook-аккаунт