Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

Найімовірніше, що ви і більшість ваших знайомих зареєстровані на Facebook. Якщо ви зареєстровані ще в якихось соціальних мережах або маєте відношення до якихось сайтах і хочете поділитися цією інформацією з вашими друзями, то можна відобразити інтерактивні посилання прямо на вашій сторінці. Facebook зробив цей процес дуже простим. Щоб додати інші сайти на сторінку в Facebook, достатньо просто копіювати і вставити, використовуючи свій стаціонарний комп`ютер або ноутбук.

Кроки

 1. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  1

  Увійдіть на Facebook. Використовуйте свій ноутбук або настільний комп`ютер, відкрийте веб-браузер, введіть facebook.com і натисніть Enter. На сторінці входу введіть ім`я користувача та пароль, а потім натисніть на «Увійти».
  • Ви повинні використовувати ноутбук або стаціонарний комп`ютер. Смартфони в даний час не підтримують налаштування параметрів безпеки.

 2. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  2

  Натисніть на кнопку «Редагувати профіль». Після того як увійдете, ви будете направлені безпосередньо на вашу домашню сторінку (не так на Timeline). На своїй домашній сторінці ви побачите повідомлення ваших друзів. На цій же сторінці, на бічній панелі ліворуч і прямо під картинкою вашого профілю є кнопка «Змінити профіль». Натисніть на неї.
 3. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  3

  Знайдіть розділ «Контактна інформація». Попередній крок повинен направити вас на сторінку настоянок вашого профілю. Ви не зможете його пропустити, так як це буде категорія «Про вас», яка відображається у верхній частині сторінки, трохи нижче фотографії профілю. Повільно опускайтеся вниз, поки не побачите «Контактна інформація».

 4. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  4

  Перейдіть на вкладку «Додати веб-сайт». Це буде одна з синіх інтерактивних вкладок, серед перелічених у розділі «Контактна інформація». Натисніть на неї, щоб почати додавати свої сайти на Facebook. Як тільки ви натиснете на кнопку «Додати Сайт», з`явиться біле текстове поле.

 5. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  5

  Отримаєте посилання на ваш інший сайт в соціальній мережі. Відкрийте іншу вкладку браузера, зайдіть в інший профіль соціальної мережі і скопіюйте URL.


  • Щоб скопіювати URL, виділіть його, клацнувши по ньому, і натисніть Ctrl + C (для Windows) або Cmd + C (для Mac).

   Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

 6. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  6

  Вставте URL вашого іншого сайту в Facebook. Якщо у вас є адреса вашого іншого профілю соціальної мережі, поверніться в Facebook і вставте посилання в біле текстове поле.
  • Крім таких сайтів, як Twitter або Tumblr, ви можете додати ваш бізнес-сайт або будь-який інший сайт.
  • Вставте посилання клікнувши на біле текстове поле і натисніть Ctrl + V (для Windows) або Cmd + V (для Mac).

   Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

 7. Як додати сайти соціальних мереж на сторінку в Facebook

  7

  Збережіть сайт, який ви додали. Після того, як вставили посилання на ваш інший веб-сайт в біле текстове поле, натисніть на синю кнопку «Зберегти зміни» в нижній частині вікна, щоб відобразити посилання на своїй сторінці в Facebook.