Як відключити сторінку Facebook

Facebook - відмінний засіб зв`язку з сім`єю і друзями. Тим не менш, ви можете турбуватися питанням конфіденційності, або проведення часу в Facebook вам може просто набриднути. Якщо це так, ви можете закрити сторінку Facebook. Це закриє ваш обліковий запис Facebook.

Кроки

 1. Як відключити сторінку Facebook

  1

  Увійдіть у свій обліковий запис Facebook. Перейдіть по посиланню https://facebook.com і увійдіть, використовуючи ім`я користувача та пароль.

 2. Як відключити сторінку Facebook

  2

  Перейдіть в налаштування Facebook. Натисніть на перевернутий трикутник у правому верхньому куті екрану- з`явиться список, що розкривається. Натисніть кнопку "Налаштування", щоб увійти в меню налаштувань.
 3. Як відключити сторінку Facebook

  3

  Виберіть "Безпека".` 4. Як відключити сторінку Facebook

  4

  Натисніть на кнопку "Відключення облікового запису". Натиснувши на цю кнопку, ви деактівіруете свій аккаунт. З Facebook відразу зникнуть всі ваші повідомлення та інформація. Люди не зможуть більше вас знайти або подивитися яку-небудь інформацію про вас.
  • Якщо ви захочете відновити свою обліковий запис, просто знову увійдіть в Facebook, використовуючи вихідне ім`я користувача та пароль.

Поради

 • Це не абсолютна видалення вашого облікового запису. Якщо ви хочете повністю видалити акаунт, а це означає, що ви не зможете його відновити, зв`яжіться з Facebook.